זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 237417
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הוא אמר שהוא צריך זמן... ואני חייבת עזרה! מה לעשות?

טל בת 18 | כתבה את השאלה ב-08/11/18 בשעה 22:08

אוקי אני חייבת שתקראו הכול זה ממש יעזור לי ואני חייבת את העצות שלכם..
אז ככה אני בקטע עם בחור כבר ארבעה חודשים.. נפגשנו רק פעם אחת, (הוא התחיל איתי באינסטגרם)
עכשיו נפגשנו לא היה קבענו דייט אלא שפשוט הוא אמר לי איפה הוא נמצא והלכתי אליו. זה היה כמובן ממש מרגש וכאלה.. בפגישה שלנו לא דיברתי הרבה.. הייתי ממש ביישנית, וזה היה לי ממש מוזר כי זאת הייתה הפעם הראשונה אחרי ארבעה חודשים.. לא התנשקנו אפילו שהוא ניסה פשוט כל כך פחדתי והתרגשתי אז לא יצא.
לאחר מכן הוא אמר לי שזה ממש עירער אותו כי הוא חשב שיעבור לי הביישנות הזאת אחרי חמש דקות אבל לא עבר לי.
אנחנו אוהבים אחד אתה השני מאוד, יש בינינו משיכה גדולה והוא תמיד אומר לי דברים יפים כמו אני אוהב אותך וכאלה.. אתם יודעים כל מיני משפטים של ״באלי לחבק אותך לנצח״ וכאלה..
עכשיו מאז שנפגשנו לא נפגשנו שוב פעם .. למה? אני לא יודעת.. ולפני שבוע הוא ביקש ממני זמן .. הוא אמר שהוא מבולבל כי הוא מתגייס עוד פחות מחודש.. ואם אני לא אהיה מוכנה לחכות לו הוא יבין אותי מאוד, אז אמרתי לו שאני הכי מכבדת אותו ומבינה אותו בעולם ושאני לא אצליח לעבור האלה.. גם אם אני ארצה.
והוא אמר ״סליחה באמת לא מגיע לך, את מדהימה וכאלה..״
הקטע הוא שאכפת לו ממני אני יודעת את זה ואני חושבת שאני חסרה לו, אנחנו לא מדברים עכשיו.. כאילו פה ושם, אני שולחת לו הודעה ״איך אתה ״ והוא עונה דווקא סבבה.. ואז הוא מפתח איתי שיחה עמוקה יותר כמו ״איך עבר עלייך היום, בימים שלא דיברנו״? ואני יודעת שברגע שאני אענה לו אנחנו נדבר איזה כמה שעות ותמונת מצב וכאלה.. (ככה אנחנו)
וזה קשה לי כי אז יום אחרי אנחנו לא מדברים.. לא דיברנו מאז יום שלישי.. יומיים לא דיברנו. קשה לי ממש. אני לא מפסיקה לחשוב עליו ואני לא מתרכזת בלימודים ואני אוהבת אותו ממש! התחברנו בזמן כל כך קצר כל כך טוב, שאני באמת סובלת. אני רוצה שהוא ישלח לי הודעה, אבל הוא פשוט לא!!
אני ממש מתלבטת אם לסיים את זה, אפילו שאני לא רוצה בכלל ואני יודעת שגם הוא אבל זה קשה לשנינו..
עכשיו השאלה היא, אם לשלוח לו הודעה אחת לסיים את הקשר.. אפילו שלא באלי .. או פשוט לשים את האגו בצד ולשלוח לו הודעה לשאול לשלומו.. לראות מה איתו וכאלה.. או לכתוב לו הודעה של תשמע** קשה לי באמת .. אבל העניין שאני לא רוצה להשפיל את עצמי ולצאת ילדה חופרת או משהו..
בבקשה תעזרו לי !!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות