שאלה 237310
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

החייים שלי מוזרים והזויים. איך להתמודד? איך למצוא עבודה?

לאה בת 27 | כתבה את השאלה ב-08/11/18 בשעה 20:17

עד גיל 9 הייתי ילדה חכמה , יפה, מחוננת, אהובה על כולם וטובת לב, פשוט ילדה מושלמת. ככה כולם אומרים וככה אני זוכרת את עצמי. ואז ההורים שלי התגרשו, אמא שלי בדיוק ילדה תינוק והייתה בדיכאון כל היום, וזה השפיע מאוד על המצב בבית ולא היה זמן לאמא שלי לבדוק לי כינים ולעזור לי להיות חרוצה היא נתנה לי עבודות בבית כל היום והייתי רק בת 10 והייתי בכורה ל5 אחים ואחיות. החברה הכי טובה שלי פתאום עזבה אותי, התחברה לילדה חדשה בכיתה ושתיהן יחד עם כל הכיתה החרימו אותי ואמרו שיש לי כינים ושיש לי בית מלוכלך וכו'. ובדיוק נזקקתי למשקפיים ולגשר. הפכתי לילדה כבויה ועצובה והיינו בית ספר חרדי חסידי, כשהאשכנזיות שולטות, אני הייתי ספרדיה ופתאום זה בלט על רקע המצב החדש בבית והמראה המוזנח שפתאום נהיה לי.
לא מספיק זה, גם בבית אחיות שלי התחילו לשנוא אותי בגלל שבבית ספר הבנות בכיתה שלי באו לכיתות שלהן והעליבו אותן , לא שיתפו אותן במשחקים בגלל שאני אחות שלהם. והגעתי למצב שאני כל היום מקבלת עלבונות גם בחוץ גם בבית, גרנו ליד הבית ספר ולא היה לי לאן לברוח. לכל מקום שיצאתי החברה הכי טובה שלי הבוגדנית הייתה צורחת את השם שלי בתוספת עלבון יחד עם הילדה החדשה שהייתה יפה ואשכנזיה , מטופחת ממשפחה מוצלחת . ומאז ועד היום, אין לי חברות, אין לי ביטחון עצמי, אני מאוד מוכשרת לכל דבר אבל הדימוי העצמי שלי נמוך מאוד, וגרם לי לבעיות אכילה ולבזבוז מלא כסף על המראה החיצוני שלי, למרות שאני מאוד יפה אני כל הזמן משתדלת להיות יותר יפה, והתחתנתי בשידוך והבחור פשוט ניצל אותי מינית שנתיים וחצי שהוא היה מתעלם מהקיום שלי יום יום ושוכב איתי בלילות בלי אהבה, הרגשתי כמו פיליפינית , הוא פשוט היה מתנהג אליי כמו למשרתת ויום אחד גיליתי שבטיסה שלו לצורך עבודה הוא טייל על הדרך עם בחורה .אמרתי לו את זה והוא הכחיש , ומצאתי את עצמי לא מאמינה לעצמי ומכחישה לעצמי את מה שראיתי אבל מאז לא האמנתי בו ושמתי לב פתאום שהוא מפלרטט עם כל מי שהוא רואה ושהוא לא נמשך אליי , הייתי בהריון ילדתי ילדה ומאז באמת הייתי אוויר בעיניו, התינוקת הייתה האור בחיי, ואז יום אחד הייתי בחתונה במקום מרוחק והוא אמר שהוא לא יכול לבוא איתי לחתונה , אז נסעתי לבד ובאמצע הדרך לא הרגשתי טוב וחזרתי מוקדם . כשהגעתי הביתה היה חושך והדלת היתה נעולה, נכנסתי עם התינוקת ולא ראיתי את בעלי , הרדמתי אותה והלכתי לישון, הייתי אמורה לחזור ב2 בבוקר כי זה היה נסיעה לצפון, והוא היה בתא קולי , פתאום ב10 בעודי קוראת בספר עם כוס תה בחדר בשקט אני שומעת מאחורי החלון ( גרנו בקומת קרקע)
קולות צחוק , ואז נפתחה הדלת ובעלי נכנס עם בחורה לסלון. ואני שומעת מהחדר איך היא מתפעלת מהטעם הטוב של הבית ובעלי אומר לה זה עיצוב של איקאה ואחכ היא והוא נכנסו למקלחת ביחד . אני כולי רועדת גם ככה לא הרגשתי טוב, הלב שלי היה על 1000000764 ואני כולי אומרת זה לא נכון ופתאום הם נכנסו לחדר עם מגבות אני קמתי מהמיטה והתנפלתי עליו התחלתי להרביץ לשתיהם הם ברחו חטפו את הבגדים ונכנסו לאוטו, הוא לא חזר יןתר וכל מצאתי את עצמי גרושה . ועכשיו אני כבר שנתיים מנסה לחזור לעצמי אני לא מתקבלת לשום עבודה , שילשום זה היה שיא, התקבלתי לעבוד וביום הראשון של העבודה המנהל אומר לי חמודה זה היה טעות של מי שהתקשר אלייך, את לא התקבלת והוא אמר את זה מול כמה אנשים . ואז אמרתי לעצמי בסדר יש לי יום ארוך לפניי הילדה בגן אני ילך לכל חנות שצריך עובדת ולכל עבודה שכתובה בעיתון, ובאמת 5 שעות בערך כיתתי רגליים..ואף אחת ואף אחד לא חזרו אליי ורוב המנהלים היו מש צרכים עובדת ובטלפון הם היו שיא האדיבים והזעיקו שאבוא במהירות שיא, וכשהגעתי פתאום הם אומרים אה אני צריך רק צהריים, סליחה. או בדיוק עכשיו קיבלתי עובדת חדשה, מעניין לפני זה הם היו לחוצים כל כך בטלפון!
שנתיים שלמות שאני לא מתקבלת לעבודות מכל סוג, ואני שיש לי תעודת הוראה , הלכתי לנקות בתים במשך חצי שנה. אני, שיש לי כישרון עיצוב שלא מבייש את המעצבים הכי טובים בשוק, שעיצבתי כמעט את כל הבתים של אחיות , שעיצבתי לחברים של אחים שלי את הברים באירוסין ובבר מצוות , כל בת מצווה קוראים לי במשפחה שאבוא לעצב את הבלונים והברים, ובשום אולם לא מסתכעלים עליי גם לא לנסיון,
חפרתי לכם , אני יודעת, פשוט המצב שלי חמור. אני חייבת להבין מה עושים, איך אני יכולה להיות בסדר ולהתקבל ?? ואל תגידו לי להיות ייצוגית, הבגדים שלי יקרים מאוד ואני נראית טוב.

עדכון מלאה, שואלת השאלה 2018-11-29 14:15:27

היי לכולם. לכל המגיבים נתתם לי המון אהבה ובזכותכם אמרתי לעצמי אנסה עוד פעם אחת והפעם התקבלתי . עבודה חלומית , ואני גם בסדר עם עצמי, שחררתי לחץ ולאט לאט אני מרגישה שהביטחון העצמי שלי משתפר...והיום התחיל איתי בחור ממש חמוד ברחוב ..לאט לאט אני מרגישה שווה יותר. תודה שהייתם בשבילי .
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות