זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 236819
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה להיות עשיר ולא מבין איך אפשר

ג'ונסון בן 23 | כתב את השאלה ב-03/11/18 בשעה 17:54

לפני הכל אציין שברוך השם אני לא בחובות, אין לא הרבה הוצאות כי אני גר עם ההורים, ההוצאות היחידות שישלי זה על פנאי ותזונה... בגדול ההורים רק מביאים לי מקום לגור לתקופה שאני חוסך השאר אני משלם אבל מצבי טוב סך הכל.

בקיצור השתחררתי מקרבי, אני כבר שנה באזרחות עובד בגוף אבטחה מסויים... טוחן ועושה 10,000 בחודש שמותכם מצליח לחסוך 6000-7000.

אולי אתחיל תואר, אסיים וארוויח אולי קצת יותר בגוף יותר רציני אבל עדיין זה לא להיות עשיר.

תמיד רציתי רכב יקר, אומנם לא למבורגיני אבל כן רכב ב500,000, רציתי וילה עם גינה שתעלה 5,000,000.

חשבתי שזה מחשבות של נער אבל עד עכשיו אני רוצה את זה, ומאוד.. כל פעם שאני רואה רכב יקר אני מקנא וזה מעורר בי מוטיבצייה להצליח וגם להשיג, יש אנשים שמסתפקים בדירה סבבה ורכב סבבה אבל אני שואף וממש רוצה הרבה יותר בעיקר כדי להוכיח לעצמי ולאחרים.

העניין הוא שלמטרתה פתחתי פה שאלה היא שאני לא מבין איך אפשר!? הגעתי למסקנה שכדי לעשות משכורת של לפחות 30-40 ולחיות כמו שאני רוצה לחיות צריך להיות כשרון, שזה או שחקן כדורגל, שחקן, דמות ציבורית בקיצור כישרון... או גאון שילמד רפואה/מדעי המחשב ויעשה אקזיט של מליונים או פשוט יעשה משכורת יפה.

הנקודה היא שאני לא מגדיר את עצמי כטיפש אבל גם לא חכם אני יכול לסיים תואר פשוט אך לא תואר של מדעי המחשב וכו', ולא כי אני מזלזל בעצמי אני פשוט מכיר את עצמי והמבחנים מוכיחים את זה. אני גם לא כישרון אין לי כישורי משחק ואני לא איזה דמות.

ואני חלילה לא חסר בטחון עצמי אני פשוט רושם זאת כדי לחסוך משפטים מיותרים של תעשה ככה וככה.

יש לי רצון ומוטיבצייה אני פשוט לא רואה את עצמי מרוויח יותר מ 20, גם אם אסיים תואר ארוויח 15 בגג. ואני רוצה לפחות 30-40 כדי לחיות סגנון חיים שאני רוצה.

חוץ מלמלא לוטו אני לא מבין איך אפשר להגיע לסכומים כאלה.
אני רואה את עצמי חי כמו שאני רוצה רק בגיל 50-60 אחרי שקניתי מספר נכסים וישלי הכנסה צדדית או איזה עסק שיכניס אבל זה גיל מאוחר..

בקיצור אני בדיכאון ולא מבין איך ומה אפשר לעשות כדי להגיע לסכומים שאני מצפה להגיע, אני מוכן לעשות הכל אני פשוט לא מבין איך... עשיתי עם עצמי מחקר וראיתי שאנשים שמרוויחים סכומים כאלה הם רק כשרונות כמו שציינתי או דמויות ציבוריות, או פשוט אנשים ממש חכמים שעובדים בהייטק.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "פיננסי וכלכלה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות