0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ערבי הציל אותי מאונס והחבר שלי נפרד ממני בגלל זה, מה לעשות?

קרין בת 18 | כתבה את השאלה ב-13/10/18 בשעה 20:18

היי לאתר אסקפיפול..
אני חייבת עזרה הנפש שלי שבורה.
אז ככה
הבן זוג שלי בן 23 אנחנו ביחד שבעה חודשים. הוא שומר שבת וחגים ככה שאם אני לא אצלו בשישי הוא לא מסכים לי לצאת מהבית. כן יודעת שזה לא בסדר אבל זה כבר נושא אחר לא משנה. בקיצור אמרתי לו בצהריים שאני לא באה היום כי אני עייפה ולא מרגישה טוב. אמר לי בסדר נכנסה השבת והוא כיבה תטלפון.
הלכתי לסרט עם חברות פעם ראשונה שיצאתי מהבית בשישי אז כן הרשתי לעצמי לשקר לו שאני בבית.
יצאנו מהסרט הלכנו לשבת בארומה ולרוע מזלי כמה חברים שלו באו לשבת שם וראו אותי. והם יודעים את הסיפור שהוא לא מוכן שאצא בשישי. בקיצור הלכו אליו לבית עידכנו אותו והוא חילל שבת בשביל להתקשר אלי.
עד הרגע שהוא התקשר שתיתי אלכוהול. גם לפני הסרט שתיתי וגם ביציאה ממנו היה לי בתיק. והגעתי למצב שאני די שיכורה (בחיים זה לא קורה) ופשוט לא יודעת מה עבר עליי. חברות שלי רבו איתי השאירו אותי בארומה ופשוט נסעו. נישארתי שם לבד והלכתי לחנייה התחלתי לבכות ובדיוק הוא התקשר. התחיל לצרוח שחילל שבת בגללי ואיך אני מעזה לשקר לו.
ניתקתי לו בפנים בזמן שהוא מתקשר בלי סוף
כבר הייתי על סף עילפון מהשתייה יודעת שזה חוסר אחריות אבל זה המצב אין מה לעשות
עברו לידי חבורה של ערבים וניסו להכניס אותי לאוטו אמרו לי בואי יש לנו עוד אלכוהול התחילו לנסות לקחת אותי בכוח איתם. באיזשהו שלב מהעצבים ומהאלכוהול הורדתי לאחד מהם סטירה וברחתי. הוא רץ אחרי תפס אותי מהשיער והכניס אותי לאוטו. ניסה להוריד לי את המכנסיים. תוך כדי שאני משתוללת ומנסה להשתחרר. הצלחתי לצאת לו מהאוטו ובאתי לרוץ והוא שוב תפס אותי אלא שבזמן הזה עבר בחור ערבי אחר ופשוט התנפל על הבחור השני ועל החברים שלו והבריח משם את כולם. אני נפלתי על הרצפה מבכי הם לקחו לי את החולצב נשארתי עם חזייה. הוא הוריד את הסווצרט שלו שם עלי אמר לי בואי ניקח אותך לבית חולים ופשוט התחלתי להקיא בלי סוף עליתי איתו כי זו הייתה הברירה היחידה שלי. בינתיים חבר שלי מתקשר בלי סוף. הטלפון היה בכיס לא ראיתי
הגענו למיון חיברו אותי לאינפוזיה זה היה סביבות 2 וחצי בלילה. הבחור הערבי הזה ישב איתי איזה שעה עד ששיחררו אותי. ולקח אותי עד הבית. אמר לי יש לי בת בגילך רציתי לבכות כשראיתי אותך.
הגעתי לבית הוצאתי את הטלפון בקושי מצליחה לדבר התקשרתי אליו והוא צרח צרחות אימים למה לא עניתי. סיפרתי לו מה קרה והוא ענה לי את נסעת עם ערבי באוטו??? חתיכת **** הבנתם איזה קללות... בלי סוף וניתק וחסם אותי ולפני זה כתב לי בווצאפ את שרמוטה שהןלכת עם ערבים... מה שכל כך לא נכון בחיים זה לא היה
נקלעתי לסיטואציה ששתיתי ברמה מוגזמת מודה
וזה מה שקרה והבחור הזה בגיל של אבא שלי פשוט הציל אותי לא עניין אותי אם הוא ערבי או לא .
וזהועכשיו אני בבית ממררת בבכי על מה עשיתי לא בסדר
חבר שלי צודק? לא הייתי צריכה לעלות איתו? ואם תשאלו למה לא התקשרתי לחבר שלי זה כי הוא היה חוסם אותי על זה שכביכול אני משכתי את עצמי לסיטואציה עם ערבים שבמקרה עברו שם. ככה הוא היה מבין את זה וישר מאשים.
בבקשה עזרה! אני מפורקת
להיפרד ממנו? כי את החסימה הוא יוריד מחר

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (69) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות