שאלה 234077
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בתול בן 23 - יש מה לעשות?

לירן בן 23 | כתב את השאלה ב-10/10/18 בשעה 18:59

היי, במקום ללכת מסביב אני אגיד את זה ישר בהתחלה:
אני בן 23 וקצת מאזור הקריות, סטודנט, רזה אבל נראה יחסית טוב, ועדיין בתול.
אני מסתיר את העובדה הזאת מהחברים הקרובים שלי, מבחינתם הם בטוחים שכבר קיימתי יחסי מין עם בחורות בעבר. המשפחה שלי יודעת את האמת, בעיקר אמא שלי, שאליה אני הכי קרוב.
אני מרגיש מתוסכל מהמצב הזה, מרגיש חוסר אונים שכל הזמן חוזר אליי וזה גורם לי להשקיע פחות בדברים אחרים שבאמת חשובים: חברים, משפחה, לימודים וכו'. אני מפחד להישאר במצב הזה זמן רב, ויותר מזה, אני מפחד להגיע למצב שבו האמת תתגלה.
אין לי מספיק ביטחון עצמי בשביל לפתוח שיחה עם בחורות בפאבים/מועדונים/ברחוב, למרות שאני משתדל לעבוד על הנושא הזה - מנסה לפנות לאנשים פה ושם, זורק הערות ומחמאות לאנשים שאני לא מכיר כדי לשפר את הביטחון העצמי שלי וכו'. אני משתדל להכניס את עצמי לסיטואציות שבהן אני חייב לתקשר עם אנשים בשביל לעבוד על הנושא הזה אבל הביטחון העצמי שלי עדיין די נמוך.
הניסיון המיני המועט שיש לי היה עם בחורה *שהתחילה איתי* לפני מספר שנים, מה שהוביל לקשר קצר של בערך חודש וחצי. התנשקנו, התחבקנו אבל לא שכבנו.
אנשים מעידים עליי שאני בנאדם מצחיק, זורם ואחד שכיף להיות בחברתו. אני בונה את העתיד שלי (סטודנט), יש לי תחביבים מעבר ללימודים (מנגן על גיטרה, אוהב לקרוא, אוהב לטייל, ללכת למסיבות), אני יחסית אמיד כלכלית (יש לי רכב משלי, הכנסה קבועה) וסך הכל אני חושב שיש לי מה להציע. למרות כל הדברים האלה, אני עדיין מתקשה בקטע הזוגי והבין-אישי.
אני לא חושב שזה קשור לעובדה שאני ביישן/לא שרירי וחטוב/לא מספיק 'גברי', בגלל שאני מכיר ושמעתי על אנשים שכן מצאו בנות זוג למרות שהם כאלה.
אני לא מעוניין ללכת לזונה ולגמור עם הסיפור הזה - הסיטואציה הזאת עלתה כשהייתי באמסטרדם עם חבר קרוב והחלטתי שלא לעשות את זה. הרגשתי שזה זול ולא לרמה שלי, לאבד את הבתולין לזונה זה דבר שהייתי מעדיף שלא יקרה.
כנראה שכבר היו פה אלף ואחת שאלות בנושא הזה, אבל אני אשאל בכל זאת: מה אפשר לעשות בנושא? האם יש בעל מקצוע שיכול לייעץ לי ולספק הדרכה/טיפול כלשהו? האם יש דברים שאני יכול לעשות בעצמי בשביל לשפר את המצב?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (9) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות