0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בעלי מקנא לי והחליט שאני בוגדת בו, עכשיו הוא רוצה חילופי זוגיות. מה לעשות?

אנונימית בת 27 | כתבה את השאלה ב-03/10/18 בשעה 21:35

היי שלום.
אני בת 27 נשואה 6 שנים לבעלי יש לנו ילדים.
אנחנו 7 שנים ביחד ..כשהכרתי את בעלי הייתי מאוהבת בו עד היום בצורה עיוורת עשיתי הכל למענו כל מה שהוא רצה לא התגייסתי לצבא בשבילו כי הוא אמר שאנחנו יכולים להפרד. הפסקתי לימודים אחרי התיכון נכנסתי להריון והשארתי כדי להיות איתו ולהתחתן איתו. אפילן הייתי שלוש שנים עם הילדים בבית ולא עבדתי כדי לחסוך בכסף של המעונות.
חייבת לציין שיש בנינו אהבה ענקית ככה שאני לא מצטערת על כלום .
בעלי מבחינת עבודה בית וילדים ממש מדהים עוזר לי בהכל והכל הדדי ואין תלונות בדברים האלה
הבעיה שלי היא הזוגיות שלנו!!!!
כבר 5 שנים שבעלי ללא סיבה פשוט ללא סיבה !!!! ניהיה קנאי אובססיבי הוא החליט שאני בוגדת בו עם השכן שהוא החבר הכי טוב של החברה הכי טובה שלי ושוב אני מציינת לא נתתי לו סיבה לחשוב את זה וההפך אני שונאת בגידות ומבחינתי אין סליחה לבגידה לא משנה מה!!!!!!! 5 שנים שלמות של בדיקת הודעות ...שקרים....עורב לי מחוץ לבית כשאני עם הילדים בבית לראות אולי אני עם מישהו .לא חוזר הבייתה מהעבודה בגלל שהוא מאיים שהוא מתגרש ממני בגלל שאני בגדתי בו באותו יום ולא עניתי לטלפון...כבר הגיע למצב גרוע של קללות שאני זונה ואני שרמוטה בוגדנית ושהוא בטוח שאני בוגדת בו ושאני צריכה לספר לו הכל ולהתנקות למרות שאין כלוםםםםם ולא היה ולא יהיה כלום ואין ספור שיחות שדיברתי איתו ואיומים שאיימתי שאנחנו ניפרד אם הוא לא יפסיק מיד!!!! והוא פשוט לא מפסיק ! ומלא פעמים שהוא ביקש סליחה ושהוא יודע שהוא לא בסדר ושהוא יודע שאין כלום ושאני אף פעם לא אבגוד בו . ואז למחרת שוב אותו סיפור אותם סרטים הגעתי למצב שאני כל יום בוכה בגללו. משפיע על המצב רוח שלי ןעל האווירה בבית ! והוא אומר לי שעוד הוא סובל שהוא לא מפסיק לחשוב מחשבות שאני בוגדת בו כל יום ושהוא מתייסר!
בחודשים האחרונים הוא אומר לי שהוא רוצה שנעשה חילופי זוגות ואני סירבתי כמובן אמרתי לו איך אתה מסוגל לתת את הגוף שלי למישהו אחר בכזאת קלות? איפה האהבה שלך אלייי? וכל פעם שאנחנו במיטה הוא מבקש שאני יגיד לו שמות של בחורות שאנחנו שהוא יפנטז עליהם ואז הוא אןמר לי שזה רק מתוך הסקס ושהוא בכלל לא חושב על זה והוא לא רוצה לבגוד ושהוא אוהב אותי אבל הוא מאד מיני והוא רוצה לגוון איתי ביחד . אמרתי לו תיראה כמה המצב שלנו חרא למה שאני ירצה להיות עם גבר אחר אם אני אוהבת אותך? ואתה אוהב אותי? ואתה יודע שאתה לא יכול לראות אותי עם מישהו אחר . והוא כל הזמן אומר שהוא אוהב אותי למרות שהיחס שלו אליי פשוט חרא!!! פשוט לפי המצב רוח שלו ככה החיים שלנו מתנהלים! פעם הוא יכול לתת לי הרגשה שהכל טוב ושהוא מנסה ומשתדל להיות בן זוג נורמלי ופעם אחרת הוא מתנהג ככה ומדבר אליי מגעיל!
גם בקטע של החילופו זוגות הוא אמר לי לא זה בגלל שאני כבר הכנסתי למוח שלי שאת אישה בוגדת בגלל זה אני רוצה לעשות את זה למרות שאני לא מסוגל ואני ידבר אליך בכבוד גם במטיטה ואז שוב הוא חוזר לסורו.
אני כבר לא יודעת מה לעשות בקשר הזה כי אני יודעת שהוא אוהב אותי והוא נאמן אליי אבל הבעיה הזאת בוא פשוט לא נותנת לי ולו לחיות חיים נורמלים ותקינים!!!!

עדכון מאנונימית, שואלת השאלה 2018-10-08 19:30:32

תודה רבה לכולם על היחס ועל העצות זה בהחלט לא מובן מאליו.
תבינו אני 7 שנים עם הבן אדם אף.פעם לעולם לא נתתי לו סיבה ולא בגדתי בו בחיים ההפך אני מזניחה את עצממ כדי שלא יסתכלו עליי.
וכשדיברתי עם בעלי הוא טוען שזה משהו שנכנס בו עם הזמן . הקנאה החולנית אליי והמחשבות ! ואחרי 7 שנים הוא בא עם היציאה של החילופי זוגות . בגלל התסכול שהוא כביכול "קיבל" את זה שאני בוגדת בו. והוא דיבר איתי אין ספור פעמים ואמר שהוא יודע שהבעיה בו ושאנילא עושה כלום והןא יודע שאני לא עושה כלום. והוא באמת אבל באמת אוהב אותי גם היחס שלו בתור מאהב בלי קשר לקנאה מצוין. אני לא יודעת להגיד אם הוא בוגד בגלל שהוא יודע שזה משהו חמור אצלי ואין לו סיבה לבגוד הוא תמיד אומר לי שיש לו הכל איתי והוא באמת באמת אוהב אותי והוא לא רוצה לבגוד בי בגלל שהוא מפחד לראות אותי עם מישהו אחר.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (37) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות