שאלה 231235
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

סיפור אמיתי... אני עמוק בתוך החרא, איך למצוא מוטיבציה ולא לתת לסמים לטשטש אותי?

מכורה לסמים בת 19 | כתבה את השאלה ב-13/09/18 בשעה 22:19

היי.. ישר ולעניין, אני בחורה שעברתי הרבה מאוד דברים בחיים, גדלתי בסביבה פרימיטיבית עם משפחה שמרנית, בגיל ההתבגרות התחלתי לראות עולם פתוח אחר, נהייתי חצויה..ניסיתי להיות כמו כל ילד חילוני רק שההורים הורידו אותי למטה, ברחתי מהבית פעמיים הרווחה התערבה ושמו אותי בהוסטל, נישבעת שאני בחורה עדינה ושקטה וחסרת ביטחון אפילו..לא אוהבת רוע, סך הכל רוצה חופש! ואני נילחמת על החופש הזה, בזמן שהייתי בהוסטל, העיפו אותי מהבצפר (בתחילת כיתה י"ב) ישבתי שנה שלמה בבית "ללא חברים,ללא אף אחד!!" 24 שעות בחדר עם הפלאפון.
אחרי שפספסתי את שנת הלימודים חזרתי לאותו בצפר בשנה הבאה.
כשחזרתי החיים שלי התהפכו, נהייתי עם הרגשות שאני הרבה פחות מאחרים, ומאז אני תמיד מרגישה הרבה פחות כולם, אני מדברת עם אנשים בהתלהבות וכמו ילדה בת 5 (לא מגזימה), לא יודעת איך להתייחס עם גברים ככה שאףף פעם לא לקחו אותי לקשר רציני!! אף פעם ..וכם עניין הזוגיות זה מהצד שלי אני מבריחה את הגבר בכוונה, יש לי טראומות מאבא שלי ואחי, הם מאו מפחידים אותי, אני מפחדת להגיד לה לא אני מפחדת לריב איתם, אם הם צועקים עליי ישר אני בוכה, על כל העולם זה אחרת רק עם שניהם זה ככה, הם אומרים לי לר לצאת עד שעה 22:00 אז אני לא שוברת להם את המילה וזו הסיבה זאין לי חברים כי אולי אני היחידה בעולם הזה שהיא בת 19 ואסור לה לצאת אחרי 10, אז בזמן הבצפר התחלתי לעשן סמים קלים כל יום כל היום.. לזרוק מלא כסף כל יום על זה.
אז כשסיימנו בצפר הכל טוב ויפה עזבתי את הסמים ושהתחלתי לעבוד התחלתי לקנות ומאז אני מעשנת רצוף והגעתי לשלב שאני חייבת להפסיק ואין לי מושג איך..הגעתי לשלב שאני בחובות בגלל זה!! אני לא עונה לכל אלה שמחפשים את הכסף שלהם אין לי פרצוף לזה..
אני רוצה להשתנות! איך לתת לעצמי מוטיבציה ורצון להפסיק עם זה ולהפנים שהחיים האמיתיים יותר טובים במקום לטשטש אותם עם הקנאביס..שזה משהו גרוע להיות תלויים בו.. ואיך לבנות לעצמי עמוד שדרה .. להיות יותר חזקה עוצמתית אחת שתגיד לא אחת שתעמוד על שלה ותילחם אפילו באנשים הקרובים ולא לפחד!

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות