שאלה 231224
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בעלי מתחרמן עליי כל היום ולא רק בחדר, איך להסביר לו שזה פסול?

מעצבן בת 29 | כתבה את השאלה ב-13/09/18 בשעה 21:41

בעלי לא שומר על הידיים שלו כי הוא חושב שהילדים לא רואים וזה פשוט מטריף אותי מעצבים.
אתמול הוא ממש עיצבן אותי, הם שיחקו בגינה ואני בישלתי במטבח ואז הוא נעמד מאחוריי התחיל לגעת לי בתחת ולהיצמד אליי וכשהוא מאחוריי שם לי ידיים על הציצי ופתאום הילדים יצאו מתחת לשולחן!! (הם אוהבים לעשות כל מיני קטעים של להתחבאות ואז להבהיל אותנו ולצעוק בההה).
היה עוד עניין שהייתי עם חצאית קצרה הוא שכב לי על הרגליים כשראינו טלויזיה עד לפה הכל בסדר, הם התחילו לשחק תופסת ורצו מהסלון ועלו במדרגות, הוא חשב שיקח להם הרבה זמן לרדת ובחוסר טאקט וישבתי עם חצאית קצרה הוא פשוט הרים לי את החצאית ודחף את הראש לשם לטענתו "לדקה" ואז מסתבר שהם ירדו מהר מידי כי הם קפצו במדרגות וישר דחפתי לו את הראש כדי שלא ישימו לב ואני לא מסוגלת.
אם הם יישבו במטבח ואנחנו במקום אחר או שיסתובבו רגע כשהוא יעבור הוא ייתן לי איזשהי נגיעה בתחת או בציצי. אפילו אם זה לעבור וללכת. ואני כבר מפחדת שהם ישימו לב כי דיי, הם לא תינוקות בגיל שלא מבין.
הוא מפרש כל דבר כביטוי של סקס וזה כבר נהיה מעצבן. לפני כמה שבועות רבנו אני הייתי בחדר ועשיתי פן מול המראה. הוא בא אלי התחיל להציק לי באמצע הפן. ישבתי על המיטה הוא רצה שאני יסדר לו את הכפתור של המכנסיים שהיה דחוף לו באותו רגע שבאמת נדפק, ישבתי על המיטה והוא עמד. פתאום משום מקום הוא פתח את המכנסיים ואמר לי נוווו נו. וזה לא מתאים כי זה היה אחה"צ. הילדים בבית. שעה חמש. הוא פשוט הוריד את המכנסיים וכל רגע בא לשים לי אותו בפה בטענה שהוא "חרמן" הלך לנעול את הדלת.
כשאמרתי לו שדיי כבר עם ההתנהגות החרמנית המגעילה הזו כמו ילד בן 13 שרק עכשיו גילה מיניות הוא התחיל להתעצבן עליי ולהגיד לי שזה טבעי וככה כולם ושאם אני לא רוצה שהוא ייגע בי אז הוא לא ייגע בי אבל שאני לא אתפלא אם הוא יילך לחפש במקום שלא נותנים לו והתחיל לאיים עליי.
איך גבר מסוגל להתחרמן ככה ליד הילדים שלו?
אני לא מסוגלת דברים כאלה בזמן שהילדים ערים. או מחכים בחוץ או בבית. זה לא מעניין אותו. וזה לא שאנחנו לא עושים את זה בלילה במיטה. עושים ועושים. אבל זה אף פעם לא מספיק לו. הוא תמיד רוצה עוד.
אם היינו גרים בבית בלי הילדים אז באמת לא היה אכפת לי מהמשחקים האלה. לא היה מעניין אותי שיעבור כל היום וייגע לי בתחת או שינסה לתת לי לרדת לו באמצע החיים סתם ככה... באמת שזה לא העניין שהוא עושה את זה אלא באיזה זמן הוא עושה את זה. מציק לי רק כי יש ילדים בסביבה שלנו והוא לא מבין הוא תמיד חושב שהם "עסוקים בשלהם" "הלכו רגע אז הם לא יחזרו עכשיו" "מעסיקים את עצמם" "ננעל את הדלת בשעה 4 בצהריים ואף אחד לא ישים לב"
הוא תמיד היה ככה אבל בשנתיים האחרונות זה ממש החמיר. הוא מפרש איתי כל סיטואציה בהקשר מיני וזה מתחיל כבר להרגיז. מדברת איתו כשאני מחליפה בגדים ואני עם חזייה - לא מקשיב ובוהה לי בציצי, אומרת לו אני הולכת להתקלח מוריד את הבגדים רוצה להיכנס, מתכופפת להרים דברים פתאום נצמד אלי מאחורה ומדבר על התחת שלי, אומר לי סתם ככה באמצע הקשר לכלום בא לי שתמצצי לי. אומר לי בואי אני יעשה לך מסאג' והמסאג' "איכשהו" זולגות ידיו לכיוונים אחרים תמיד קבוע, וגם אם לא בא לי באותו רגע הוא דיי משדל אותי לזה כי נניח אני באמצע סדרה טלויזיה של תוכנית שהתחלתי לראות ואני באמת רוצה לראות את הפרק, הוא פתאום בא ומתחיל לרדת לי וכמה שבהתחלה אני אתנגד ולא ארצה פתאום יהיה לי כיף והוא יחרמן אותי ואני אשכח מהסדרה או הסרט או וואטבר.
אני רגע מלסרס אותו לפני שאני אמצא פתרון הולם. עזרה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (28) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות