זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 231206
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בעלי שקוע בעצמו, מעלה תמונות בחדר כושר לאינסטגרם, זה נורמלי לבחור נשוי?!

לא מסופקת מחיי הנישו בת 28 | כתבה את השאלה ב-13/09/18 בשעה 21:22

בת 28, 4 ילדים ונשואה לאדם שחושב רק על עצמו. כל הזמן מתלונן שאני עוצרת אותו והוא לא יכול לעשות כלום בגללי אך בינתיים טס בזכותי בכל אירופה . עשה תואר ראשון ושני התקדם בעבודה וכל הזמן היה פשוט ממורמר בלי סוף. העיפו אותו מהעבודה והאשים אותי שבגללו כי תמיד היה חייב לבוא בזמן הביתה ולא היה נותן מעבר לחבריו. עכשיו בעבודה החדשה מתנהג באותה התנהגות מטומטמת אדם שמכיר רק שבוע ביקש שיקנה לו מחשב באילת והוא הסכים סבבה שאתה מסכים שיתן כסף אולי? למה אתה צריך לשלם באשראי שלך ועוד כשהמצב הכלכלי שלנו בריצפה?


בנוסף לכל זה אני מרגישה שבעלי פשוט לא מתחשב בי לא סבלני כלפיי מסתכל עליי כמו על זבל בגועל אני משקיעה בעצמי בשבילו וכלום! כל היום עסוק במשחקים בפלאפון אני מתחננת לפעמים ליחס וכלום. באילת התחננתי שיבוא איתי להופעה בלילה והוא ויתר בשביל משחק כדורגל. ההרגשה היא שחיי הנישואים האלה הם רק בשביל הגשמת המטרות שלו ואני העבד שצריך לשטוף, לבשל, לכבס , לנקות וכשאני מתעצבנת אז אני גם המשוגעת. למה לא מגיע לי שיפנקו אותי בערב רומנטי? בפרחים 7 שנות נישןאים ואף לו פרח אחד.בפתק או סמס נחמד.בלהגיב משהו לתמונה בפייסבוק ולא לעשות רק לייק לנשים של החברים שלך. בלשים באינסטגרם תמונה שלי ושלך יחד ולא רק אתה לבד עושה שרירים. בלהגיד לי בעיניים שאני חשובה לך ואתה אוהב אותי... למה אני צריכה תמיד להיות עם לב שבור מצפה לפירורים שתתן לי ומתאכזבת כל פעם מחדש... אני אומרת לו את זה וכלום לא אכפת לו ובכלל למה לבחור נשוי צריך להיות אינבטגרם עם מלא תמונות שלו במכון כושר ? באיזה עולם מעוות אנחנו חיים? רק לי זה נראה חולני?

עדכון מלא מסופקת מחיי הנישו, שואלת השאלה 2018-09-14 15:02:16

הוא הציע ללכת היום לאכול ואמרתי לו שאני לא מסוגלת כי אני פגועה צזה שהוא צופה בבחורות באינסטגרם שאני יודעת שהוא לא אוהב אוץי בכלל ואז הוא אומר שמה את רוצה להתגרש אז אמרתי סתם כן נמאס לי אז הוא אומר אוקי אז בואי נלך לרבנות נפתח תיק והתחיל ממש לתכנן וכשאמרתי לו שהוא כרגיל אחראי על הילדים בבוקר אז הוא אומר לי איפה החלוקה הצודקת בין הילדים זה שוב יהיה אותו הדבר ושאת מנסה לקשור אותי אלייך בידיעה שאני עובדת מ7 בבוקר יוצאת ב6 וחצי מהבית אמרתי לו אם אנחנו נפרדים אתה לא אמור להיפרד מהילדים ויש לך אחריות והוא התחיל למלמל התחלתי להרגיש שהגוףשלי צונח ניגשתי אליו זרקתי את הטלפון שלו ריסקתי אותו ואמרתי לו תעוף מהבית אני לא רוצה לראות אותך שוב בחיי. הרגשתי שהאדמה צונחת תחת רגליי הרגשתי שאקבל תכף התקף לב מה שרציתי זה רק שיחבק אותי ויגיד שסתם צחק שהוא אוהב אותי אבל הוא פשוט הלך כי פגעתי היום בדבר הכי יקר לו הפלאפון שלו.
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (22) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות