זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 231168
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

ראה את החזה שלי ו"התעלם" ממנו, מה הקטע שלו?

חן בת 20 | כתבה את השאלה ב-12/09/18 בשעה 18:26

היי, אני בת 20 ויש לי חבר בן 23 מזה חודשיים.
לא מזמן יצא לנו לעשות שיחה על הניסיון המיני של כל אחד. אני בתולה, היה לי חבר מלפני שנה וחצי, עשינו כל מני דברים אבל לא שכבנו.
והוא כן שכב עם כמה בחורות, לא כזה הרבהה אבל כן, כשכמעט הכל זה לא היה מתוך מערכת יחסים..

אתמול היינו במיטה, עניינים וזה והורדתי את החולצה, ואז הוא הוריד לי את החזייה בלהט ומה שפשוט היה מוזר בטירוף זה שמאז הוא סוג של "התעלם" מהחזה שלי.. בקושי נגע בו,
והייתי עם מכנסיים לא תגידו היה משהו יותר מעניין להתעסק בו. יש לי חזה גדול ויפה וסתם אני באמת מנסה להבין מה העניין, הריי זה לא נובע מחוסר ניסיון אם כבר יש לך, איזה עוד סיבה יכולה להיות? מילא כבר היה רואה את החזה שלי כמה פעמים אז זה כבר לא מרגש אבל כיאה לפעם ראשונה לא יודעת ציפיתי למעט יחס.. זה פשוט היה מוזר וביאס אותי קצת. כשניסיתי קצת להוביל את הידיים שלו לשם, נגע בקטנה והזיז למקום אחר.
וגם כשהוא נישק אותי והתקרב לאיזור אז נישק רק בין לבין וישר עלה חזרה. אני לא באמת יכולה להגיד לו על זה משהו אבל אני לא מבינה מה הקטע.

עדכון מחן, שואלת השאלה 2018-09-13 01:14:29

בהקשר לתגובות:
הקטע שמוזר לי זה שלפני שהגענו לרגע הזה הוא היה ניראה "חם" לי על החזה, נגע בו כשזה היה מעל החולצה וכו.. וחשבתי גם בהתחלה שאולי זה מתוך התחשבות לא להאיץ בי אבל אז כבר עבר זמן ושידרתי רצון ולא קרה יותר מדיי..

אני לא יודעת, אולי הוא רגיל רק לסקס בעצם הפעולה עצמה של החדירה? כי אני שמה לב שהוא כל הזמן מביא לסיטואציות של "סקס יבש", שאנחנו עם בגדים והוא זז מעליי כאילו בחדירה..

לא חושבת האמת שיש קשר לחוסר ניסיון, כי כשהסיטואציה הזאת קרתה עם האקס שלי שהיה הכי בתול שיש, אומנם זה היה אחרי הרבה יותר זמן של זוגיות אבל עדיין הוא ידע יפה מאוד מה לעשות.

יצא לנו ממש לנהל שיחה אז על ניסיון מיני והוא כן סיפר סיפורים על אקסית או בנות מהעבר שקשה לי להאמין שהוא המציא, מצד שני אם אני חושבת על עוד קצת דברים שקרו אתמול זה באמת הרגיש לי ממש שהוא חסר ניסיון! מה אני יכולה לעשות? איך אני יכולה לדבר איתו ומה אני אמורה להגיד, גם יכול מאוד להיות שזה סתם עכשיו סרטים שאני מכניסה לעצמי לראש..
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (21) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות