מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

החבר הכי טוב שלי מתבייש בי בגלל הנטייה המינית שלי?

רועי בן 17 | כתב את השאלה ב-10/09/18 בשעה 18:40

היי. אז ככה,
לפני לא מעט זמן עשיתי משהו מאוד גדול בחיים שלי ומאוד משמעותי. החלטתי לספר לחבר הכי טוב שלי (הוא היה הראשון) שאני ביסקסואל. הוא קיבל את זה בסבבה והכל ומאוד הערכתי את זה. היו לנו ריבים בזמן האחרון שלא קשורים לזה ועוד אחד שכן כי מחוסר מודעות ובלבול של אותו רגע עם עצמי מבחינה מינית שבו צילמתי אותו מתלבש לידי בלי ידעתו. נכון זה לא בסדר אבל דיברנו על הכל וכרגע זה מאחורינו כי הוא הבין שזה לא היה במכוון ושעוברת עלי תקופה קשה. תקופה של להסתיר מאנשים ולשמור דברים לעצמי. זה כמו חיים כפולים הייתי אומר. אז חזרנו לדבר וסיימנו את הויכוח בחיבוק והכל טוב.
בכל מיקרה, יש היום רשתות כמו סנאפצאט ואינסטגרם. לחבר שלי יש עוד 2 חברים הכי טובים שאני פחות בקשר איתם והם יוצאים רק שלושתם כל הזמן. במיוחד שלאחד נגמר המלווה לילה אז הוא יוצא איתם כי יש לו אופציה לצאת מהעיר לעומת להיות איתי בבית או בעיר...
בקיצור, זה כבר תקופה של חודשים ככה שכל פגישה איתם הוא מצלם אותם וכותב ״אחים שלי״ או ״משפחה״ וסבבה אני מפרגן אני לא עושה לו מצפון שהוא יוצא איתם גם ששאלתי אותו למה הוא לא מצטלם איתי או לא מצלם אותי כמו שמצלם אותם סרטונים הוא אמר לא יודע ושהוא יכול לצלם מה שהוא רוצה. זכותו.
אני יודע שהוא צודק אבל באישורנו מקום כשאתה מצלם תמונות שלכם ומעלה תמונות שלו גם והוא אפילו חצי תמונה בכל החצי שנה האחרונה לא מעלה אותך זה מבאס (שאותם הוא מעלה כל יום בערך).
לפני כמה ימים דיברתי איתו על כל המושא של הביסקסואל והוא סיפר לי שמישהי מהשכבה הצליחה להוציא את זה ממנו וברגע דהוא אמר לי הרגשתי כמו סכין בגב אבל הוא הצטער וגם דיברתי איתה והיא הבטיחה לשמור על סודיות. והוא אמר לי שבמילא ״רצות שמועות ורואים דברים בסוף זה יתגלה״ וחשבתי על זה ועכשיו שאני חושב על זה יש מצב שהוא לא מעלה אותי ומצלם שהוא אצלי (הוא אצלי הרבה) בגלל הסיבה שאני ביסקסואל והוא לא רוצה שיחשבו עליו דברים. כמובן שזאת ההשערה שלי.
ביום שסיפרתי לו פעם ראשונה הוא אמר שהוא יאהב אותי כמו שאני לא משנה מה ולא ישתנה כלום אבל לא נראה לי שזה אפקטיבי כבר.
וכל פעם שהוא מעלה זה כל פעם כואב מחדש.
גם התיכון גם ה״להסתיר״ גם האכזבה ממנו שהוא האחד שחשבתי שיהיה איתי ולא יתבייש ויאהב אותי כמו איך שאני. הכל פשוט גדול עלי כבר.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות