0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התאהבתי בבחור ערבי. האם אני מחוייבת להיפרד?

מיקה בת 20 | כתבה את השאלה ב-09/08/18 בשעה 21:48

היי. אשמח לשתף אתכם בעובר עליי.
קודם כך אתחיל ברקע, אני בחורה מבית דתי (אני תמיד הייתי חילונית אבל הערכים עליהם גדלתי הם של הדת), עד לפני כחודשיים הגדרתי את עצמי גם כימנית קיצונית.
אני אוהבת את המדינה כל כך ואני מאמינה שהיא שלנו, האמנתי באמונה שלמה שערבים צריכים לצאת מהארץ.
כמובן שבכל הקשור להתבוללות ונישואים עם ערבים הייתי נגד, אני משערת שעדיין וזה קו אדום שתמיד היה מבחינתי בל יעבור.
אני לא בצבא בגלל סיבות משפחתיות, והבן אדם הקרוב אליי בעולם זאת אמא שלי. היא החליטה לעבור לצפון לפני כחודשיים ובאמת עברנו, ואני התחלתי עבודה חדשה שם הכול השתנה.
הכרתי טבח, ערבי שלם מהכפר. בהתחלה התחלנו לצחוק ביחד ולהתקרב ואני שהתחלתי להרגיש שמשהו מתפתח נחרדתי... פחדתי ובקושי ישנתי בלילה, עודדתי את עצמי שזה כנראה יעבור ואני אתגבר על זה. זה כמובן לא עבר ורק התחזק.
זכרתי את האזהרות שתמיד הזהירו אותי, הם מפתים אותך, הם מבטיחים לך, הם נותנים לך להרגיש מלכה.
ואני מצידי חיפשתי את הסממנים הללו ללא הצלחה. היום שנינו יודעים שאנחנו אוהבים אח את השני מאוד ולא יודעים איך להתמודד עם המצב.
התאהבתי בו לא כי הבטיח לי, או נתן לי להרגיש מיוחדת. הוא פשוט גילה לי עולם חדש, ודווקא מאיפה שהוא בא הוא ריגש אותי. הכבוד הזה לבחורה, הצניעות, האמונה שלו שצריך לחכות וקודם לאהוב באמת לפני הריגושים המיניים. זה משהו שאני יודעת שקשה מאוד למצוא במישהו יהודי. הוא צנוע, הוא שקט והוא מכבד אותי, במובן הכי פשוט של המילה.
ואני גיששתי, לחפש עוד סימנים האם הוא רוצה להתחתן ולעבור לכפר, והוא מצידו אמר לי שהוא רוצה לצאת משם, ושאם באמת בעתיד נהיה ביחד וארצה לגור בין יהודים זה מה שנעשה.
וזהו.. אני יודעת שאני סומכת עליו, מנגד אני יודעת שאם חברה הייתה מתייעצת איתי על זה אפילו עכשיו הייתי מזהירה אותה כמו מאש. אני לא רוצה להתחתן איתו רק בשביל לא לעודד בנות לעשות זאת גם, כי אני יודעת שזה תחום מאוד מסוכן שאפשר להיפגע בו.
מה לעשות? אני מן הסתם לא יכולה לספר לאמא שלי, היא יכולה לקבל התקף לב מדבר כזה. אני חושבת על זה המון וברור לי שהאידיאל זה שגם אם הוא טוב בשבילי עדיף לי למצוא מישהו יהודי ולא להסתכן, אבל אני אוהבת אותו כל כך ולא מצליחה לחתוך את זה. ניסיתי גם בחודש הראשון עוד להכיר בחורים שישכיחו לי אותו ללא הצלחה. אני אבודה ואשמח לעזרה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (18) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות