מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני בארון. לעשות את זה סוף סוף ולצאת?

עמית בן 17 | כתב את השאלה ב-08/08/18 בשעה 10:46

היי כולם,
לפני שאני אתחיל כדאי שאומר שאני הומו (עדיין בארון) בן 17 כרגע עולה ליב. בחיים לא הייתה לי שום זוגיות, שום קשר מיוחד עם עוד בן, או אפילו סתם נשיקה. אני כן ילד חברותי ואני מוקף באנשים שאני אוהב וסומן עליהם אבל בחרתי שעדיין לא לצאת מהארון כי אני פשוט לא רואה סיבה לזה עכשיו.
עכשיו לשאלה... כמו רוב הנערים בגיל שלי, אין מה לעשות, אני חרמן. לפעמים אני מגיע לדבר עם כל מיני אנשים בפורומים, חלקם בגילי, חלקם לא. ואז השיחה בדרך כלל מגיעה לאותו חלק שהם שואלים אותי אם אני בקטע של להיפגש. וברור לי מה נעשה אם ניפגש. מצד אחד ברור שאני רוצה את זה. ומצד שני אני באמת מפחד. מה יקרה אם אני פתאום לא מתפקד מלחץ, אם אני אפול על בן אדם הזוי?
לא מזמן התחלתי לדבר עם עוד נער בגיל שלי שהוא גם מהעיר שלי והוא באותו המצב כמוני. דיברנו ומיד היה לי כיף לדבר איתו, על זה שאנחנו מזדהים עם כל-כך הרבה דברים. ואז שוב זה הגיע... הוא שאל אם אני בקטע של להיפגש. משום מה אפילו שאני מכיר אותו רק מהאינטרנט זה מרגיש קצת שונה. הפעם אני באמת שוקל את זה. ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי. ברור לי שאני לא הולך להיות איזה בתולה ולשמור את עצמי לאחד, אבל אני גם לא ממש רוצה לעשות לעצמי מעמד של אחד ששוכב סתם כי זה לא מתאים לי. אבל איתו אני מרגיש פשוט משהו אחר. יש לי דרייב אחר להיפגש איתו.
אני מרגיש שבגלל שאני בארון אז הרבה יותר קשה לי לפגוש בנים. אולי זה באמת כי אני בארון ואולי זה סתם אני. אני לא יודע. אבל הוא נראה לי כמו הזדמנות טובה לעשות את זה סוף סוף.
עכשיו... מה אתם חושבים שכדאי לי לעשות?

מה אתם חושבים?

כדאי להיפגש
 
5
אל תיפגש איתו
 
6
אופציה ג?
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות