0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני נגעלת ממזרחים ונמאס לי להסתיר את זה. למה אני צריכה לשחק אותה נחמדה?

אדלה בת 18 | כתבה את השאלה ב-03/08/18 בשעה 12:35

היי לכולם,
לא אכפת לי כמה תקראו לי "מתנשאת", "צפונבונית", "תל אביבית" וכו' - אתם לא הראשונים ואני לא שמה עליכם. תגיבו רק אם יש לכם משהו רציני להגיד.
בתור אחת שגדלה בשכונה טובה ברעננה (אני לא אומרת את שמה), למזלי נחשפתי בעיקר לאנשים די מתורבתים, וכמעט כולם אשכנזים (ואם לא אז זה כמה מזרחים ש"השתאכנזו" כמו שאומרים). אבל כשיוצאים מאזורים כמו רעננה, הרצליה, רמת השרון, צפון תל אביב וכו' יש אוכלוסיות "קצת" אחרות, בעיקר מזרחים, אתיופים ורוסים. אני משתדלת לא לבוא במגע איתם ובגלל זה כל החברות שלי אשכנזיות. חבר שלי שהוא חייל ביחידה מובחרת אמר שכמעט כולם ביחידות המובחרות הם אשכנזים ושמעט מאוד מזרחים מתקבלים לשם.
איך זה שכל העבריינים זה מזרחים? כל הערסים זה מזרחים? מי שעושה בלאגנים במסיבות זה מזרחים, כל הסרטונים של הישראלי המכוער בטלוויזיה זה מזרחים, מזרחים הורסים כל חופשה במלון, מזרחים מקללים ומטרידים מינית, מלא עניים שלא עושים כלום זה מזרחים שלוקחים כסף מקצבאות, הם גרים בבתים מכוערים וגם מוזיקה מזרחית זה מגעיל (הכל נשמע פשוט אותו הדבר, איכ).
אבא שלי, שיש לו חברת מזון מסוימת והוא שותף בחברה גדולה לדלק תמיד אומר שהוא בחיים לא מעסיק מזרחים ובראיונות עבודה בחברה שלו הם פשוט אומרים סיבה אחרת ללמה הם לא התקבלו (כי הבנתי שיש איזה חוק חדש שאומר שאסור להפלות בעבודה או משהו כזה) ושהם עובדים מקסימום בגבייה או משהו כזה. הוא גם אומר שכדי לשלם לעניים המדינה לוקחת לו מלא כסף מהחברה, כמעט רבע מהרווחים שלו! אני לא מבינה איך מתלוננים כל הזמן שיקר ומפילים את זה על העשירים שעושים מקומות עבודה ומשלמים לעניים כל כך הרבה כסף למדינה שמחלקת כסף לעניים בביטוח לאומי.
גם כשהייתי קטנה ההורים בחיים לא הרשו לי לנסוע באוטובוסים ואם לא הסיעו אותי נסעתי רק במוניות עד שקניתי אוטו וכשאני נוהגת אני כל הזמן שמה לב שמזרחים נוהגים גרוע יותר והם גם כל הזמן צופרים לי ושורקים כי אני גם די יפה נגיד את זה ככה ויש לי אוטו חמוד כזה של BMW שעולה 200 אלף שקל שאבא קנה לי דרך החברה שלו כי זה חוסך כסף אז זה עלה לו קצת פחות.
בקיצור נמאס לי ממזרחים ואני חושבת שהם צריכים להפסיק להתנהג כמו חיות ועוד לקרוא לנו סנובים וגזענים!! ברור שאנחנו כאלה אם הם מתנהגים ככה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (90) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות