0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם אני אצליח לראות את האור בקצה המנהרה בסוף? אני אצליח להרים את עצמי?

סטודנט בן 25 | כתב את השאלה ב-16/07/18 בשעה 22:30

היי
אני רוצה להתוודות בפניכם אני בחור הזוי לגמרי שאפילו אני לא מבין להצליח את זה עצמי לפעמים. אני מתחיל לחשוב שאולי אני בחור משוגע ואפילו חולת נפש שנראה צריך עזרה כשלהי. לא ממזמן עליתי הנה שתי פוסטים במדור ''לימודים סטודנטים'' על מנת לקבל תמיכה כלשהי מאינטרנט.

אז כמו שסיפרתי על עצמי פעמיים קודמות, הצגתי את כבחור חלש ובעל קשיי למידה. אני כבר מתוודה בפני שאני בחור מסכן,חלש,רגיש ובכיין.(כבר לא מתבייש לראות אתזה) אני אפילו מרחם מאוד על עצמי בקטע שאני לא יודע איך לעכל את זה. אני בתקופת מבחנים שזאת אמורה להיות התקופה שבאמת אני צריך להחזיק את עצמי הרבה אך עדיין לא קורה. יש לי מלא נפילות, עליות וירידות שכבר מזהים את החולשות שלי ויוצר הרבה שיחות עם אנשים שכבר לא אכפת לי.( לא אוהב לשתף כל אחד) לפעמים שאני לא יודע מה אני מנסה להשיג. אני בחור שבוכה כל יום. כנראה אני באמת זקוק לתמיכה. אני נמצא במקום של מצוקה קשה שיתפתי מלא, את מוסד ואת הוריי. נסיתי להיעזר בסטודנטים הלומדים איתי שהציעו את עזרתם ובזמן האמת הם לא מעוניינים או שעוזרים רק לחבר. או מהסיבה שזאת תקופת מבחנים ורוצים ללמוד לבד שלא נראלי.

עצוב לי מאוד מהמצב שהגעתי אליו, לא צפיתי ככה יראו לימודיי. זה רק מחזק את החששות שלי לגבי שנים הבאות באקדמיה כי הקושי עולה, שלא נדבר על צמיחה באקדמיה אשר בניתי עליו. אני די מאוכזב מהמצב הזה זה מרגיש לי שהלימודים שלי מתפספסים בין הידיים ואני עלול לאבד את הצלחה שלי בחיים. אני לא ממצליח לראות אור בקצה המנהרה אלא, רק חושך שהולך מתרחק עוד ועוד מן האור. הציונים שלי מעיד על סף קריסה, במצב שלילי. אם מישהו מסתכל על ציונים רק מבין שהמצב גרוע ועלול להחמיר ובנוסף ביקשתי להיכנס פרויקט מסויים ולפחות רק בשביל לנסות(כדי לא להיות שלילי עם עצמי) לא רק שלא ראו אותי בתור פוטנציאלי להצליח אלא הסיכויים לנשירה מהלימודים גבוהה- נעלבתי מהמסר שלהם, בלב אני יודע שיום אחד הם יצטערו ויבינו שטעו.

לסיכום אני רוצה להרים את עצמי מהמצב הזה שנתקלתי אליו, אני רוצה להאמין שעוד אפשר לשנות את הכול וזה לא הסוף ואפילו להוכיח לאחרים ובמיוחד לעצמי, יש לי צפיות ושאיפות שאני רוצה לממש אותם ולא לוותר, למרות כול הקושי(לקויות למידה) אני באמת זקוק לעזרה ותמיכה בלימודים. בסה''כ אני רוצה לצבור כוחות חזקים ולא להשתפן בכל רגע או לבכות, שאפילו לעצמי אין לי כוחות להתמרמר או לבכות. אני רוצה להתחיל לראות אור בקצה המנהרה ולא חשוך אין תוצאות אין רגיעה רק לחץ.


כותב את זה סטודנט מחולש מאוד שרוצה להצלחה.

בשל מצב, האם כדאי לי ללכת לפסיכולוגית?

כן
 
19
לא
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "לימודים וסטודנטים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות