שאלה 223968
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הריון לא מתוכנן בנישואים, הוא רוצה שאפיל בפעם השלישית, אני מאוכזבת. מה לעשות?

יסמין בת 27 | כתבה את השאלה ב-15/07/18 בשעה 21:22

אז אני בהריון לא מתוכנן מבן זוגי, בפעם השלישית. בפעמיים הראשונות היינו זוג , ולפני כחצי שנה התחתנו. לפני כמה ימים גיליתי שאני בהריון מה שהפך את העולם שלנו שוב.
אני יודעת שאנחנו לא אחראים, תחסכו את זה ממני בבקשה. אני מרגישה מספיק רע עם העובדה הזו.
הפעמיים הראשונות היו נוראיות. הבית חולים לא טיפל בי כמו שצריך בפעם הראשונה מה שהוביל לאשפוז של יותר משבועיים, בגלל סיבוכים כאלה ואחרים. בן זוגי לא תמך בי כלל ודיי נעלם בתקופה הזו, אך סלחתי לו והמשכנו הלאה. בפעם השניה שזה קרה הוא כבר היה יותר תומך, אבל הציב לי עובדה "את עושה הפלה" למרות שהיו לי מחשבות של אולי לשמור את העובר. עשיתי את ההפלה, מלווה ברגשות אשם ובייסורים .
עכשיו זה קרה פעם שלישית, רק שאנחנו נשואים, מה שעושה את הסיפור הזה מורכב יותר. בשלב הזה כבר דיברנו על ילדים, אפילו בחרנו שמות, פשוט לא ציפינו שזה יגיע עכשיו. כשסיפרתי לו הוא היה מקסים הפעם, וחשבתי לעצמי "יופי, לפחות הוא שותף איתי". ניסיתי להסביר לו שאני לא יודעת מה אני רוצה, כי מצד אחד אני לא תכננתי את זה כרגע (שנינו באמצע תואר שני, אני מבצעת מחקר ושמוביל לדוקטורט, הריון משבש את כל התכנון הזה) אבל מצד שני אני גם לא בטוחה שאני יכולה לעבור עוד הפלה מבחינה נפשית. חשבתי שהוא מבין שזה מצב מורכב ושאני לא מצליחה להגיע להחלטה מיידית.

יום אחרי הגילוי הוא התהפך, אמר שהוא לא מוכן וזהו, לא רוצה לשמוע על זה , ושאני אקבע תור להפלה וזהו. בלי לנסות להבין שוב שהמצב מורכב, שקשה להגיע להחלטה כזו באופן חלק. לי לפחות.
עניין הוועדה גם מורכב יותר הפעם. בגלל שפעמים הקודמות לא הייתי נשואה אז מאשרים ברגע . עכשיו, כדי שהוועדה תאשר אני צריכה לשקר להם. להגיד להם שבגדתי בבעלי ושההריון מחוץ לנישואים (אני לא מסוגלת לחשוב את זה אפילו, אני לא יודעת איך אני אמורה לשקר לגבי זה) , והשקר הזה יכול להתנקם בי בעתיד (אם יום אחד נתגרש).. אופציה אחרת היא לשקר להם ולהגיד שאני לא יציבה נפשית, מה שישלח אותי להערכה פסיכיאטרית, שוב- לא משהו שאני רוצה לשקר לגביו. או שאני יכולה לשקר ולהגיד שאני לוקחת סמים, תרופות שמשבשות את ההריון.

סליחה על האורך. אני פשוט שופכת כל מה שעובר לי בראש בימים האחרונים כי אני לא מצליחה לסדר את המחשבות. אני לא יודעת אם אני רוצה בהריון הזה או לא, כמה זה יפגע לי בקריירה, כמה אני יכולה לסמוך על הבן זוג שלי שמאכזב אותי כל פעם ולא מצליח להבין את המורכבות של הסיפור. שמבחינתו זה שני כדורים, אשפוז לכמה שעות ונגמר. כאילו זה לא משפיע עלי נפשית, פיזית, וקורע אותי.

מה לעשות. איך להתנהג.

האם להמשיך בהריון או לא

תמשיכי
 
167
תעשי הפלה
 
7

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (22) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות