שאלה 223568
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

חבר שלי לא מכיל אותי עם הדיכאונות שצפים אחרי מות אבי , מה הדבר הנכון לעשות?

מאיה בת 25 | כתבה את השאלה ב-11/07/18 בשעה 20:23

זה קצת ארוך אז אנסה לפחות את הרקע לקצר.. לפני שלושה חודשים, לאחר מספר חודשים ארוכים שקדמו וגם לא היו קלים, אבי נפטר. בן זוגי ואבי לא היו קרובים ולכן האבל היה חד צדדי עליי ובן הזוג שלי מההתחלה התקשה להבין את הכאב . באמת שהוא היה שם בשבילי מהרגע הראשון שקיבלתי את הבשורה, וגם במהלך ימי השבעה הוא היה שם לצידי. מבחינתו, הוא עשה כל מה שהוא יכןל, אני מבחינתי קציתי עוד אבל הבנתי שבנסיבות האלה שבהן אני בכלל לא אני זה לא הזמן ושאני צריכה לקבל באהבה את התמיכה שלו כי אני יודעת שהוא עשה את הכי טוב שלו.
אני במהות שלי בן אדם מאוד חזק, וכבר מסיים השבעה על אף שאני ואבי היינו קרובים ניסיתי לחזור לשגרה. אני בסמסטר האחרון של התואר והיו לי הרבה דאגות ודברים להשלים, וגם לעבוד כדי לחסוך כסף ללימודים שעד עכשיו אבא שלי שילם עליהם..
במהלך התקןפה האחרונה, על אף שבאמת הייתי מאוד חזקה, לאט לאט מצאתי סדקים ושברים שהובילו אותי לימים של דיכאון וקשיים ובכי לא מוסבר שאומנם לא הרגשתי שזה רק בגלל אבי אבל הם כללו את כל הקושי שעובר עלי בתקופה האחרונה כי כמה אפשר לשאת..
כל התקופה הזאת אני מרגישה שפחות יש לי למי לפנות. בן הזוג שלי זורק לי סיסמאות שהוא פה בשבילי להקשיב ולשמוע, אבל שנינו יודעים שאין הוא באמת יכול להבין את הכאב שלי , ולפחות הדרך שאני רוצה שיעזרו לי היא בכלל לבוא ולחבק ולחזק גם בלי מילים ברגעים בהם אני נשברת וזאת מהות ההכלה מבחינתי. לא פעם ולא פעמיים ברגעים כאלה קיבלתי כתף קרה - דוגמא אחת היתה שלילה אחד חלמתי על אבי וכל היום הייתי ממש במצוקה והייתי גם צריכה לעבוד באותו יום וביקשתי ממנו שיבוא להיות איתי באותו ערב ( אנחנן עדין לא גרים ביחד) הוא טען שיש לו כבר תכניות עם חברים והוא לא יגיע , ואני נכנסתי להיסטריה וכעסתי נורא הרגשתי לבד כי איך לא תציע לבוא לחבק אותי בערב ואז מקס להצטרף לחברים? רק אחרי שיחה נוראית בינינו הןא אמר שחשב שאני סתם מגזימה ושסתם רןצה שהוא יגיע מה שהעליב אותי עוד יותר אבל פשוט העברתי את זה הלאה. הוא כל הזמן חוזר על המילים היפות ולפעמים כן פה תומך ונמצא אבל ברגעים האמיתיים שאני זקוקה לזה אז זה לא קורה..מאז אני מרגישה רחוקה ממנו, ומלכת מחשבות על האם זה הגבר שמגיע לי? אני אוהבת אותי מאוד עברנו הרבה ביחד אבל מרגישה שאין לי גב. ניסיתי להעלות תנושא אבל הוא ישר מתגונן אני כם מפחדת שהוא יפגע כי אני באמת מאמינה שהליכו הןא חושב שהוא עושה כל מה שהוא יכול .. אני פשוט אבודה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות