שאלה 222394
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

תמיד נמשכתי לאופי שלו, לצאת עם עבריין לשעבר?

גל בת 18 | כתבה את השאלה ב-01/07/18 בשעה 21:29

היי,
אני מכירה אותו עוד מגיל 14 (3 שנים הפרש) מעבודה ועוד אז הרגשתי שהוא ממש מסקרן אותי ושאני ממש נמשכת לאופי שלו. הוא נעלם להרבה זמן וחזרנו לקשר לפני חצי שנה.
עוד כשחזרנו לדבר הוא סיפר לי שהוא היה בכלא נוער עד לפני שנה וחצי ולכן נעלם ושהוא לא רוצה להסתיר ממני כלום. אני כן הופתעתי ממש כשהוא סיפר לי את הפרטים, מבחינתי המעשה שהוא עשה ממש גרוע. זה מצביע על הרבה בעיות שיכולות להופיע לו בעתיד, אלימות, חוסר שליטה וכו'.
בכל אופן, מבחינתי סגרתי לעצמי את האפשרות בראש להכנס איתו לקשר רומנטי כי מבחינתי זה להכניס ראש למיטה חולה מאוד, אבל מצד שני לא רציתי לשפוט אותו על העבר שלו. אני בעצמי בשירות שלי מדריכת נוער בסיכון (שחלקם גם ביצעו עבירות כמוהו) ואני באמת רואה את השינוי של חלק מהם בעיניים שלי, אני באמת מאמינה שאם חלקם לא היו גדלים לתוך זה הם לא היו מתנהגים ככה.
המשכנו להיות ידידים אבל זה לא כל כך הצליח. התחלתי לפתח אליו רגשות ואני יודעת שהוא פיתח אליי רגשות כבר מזמן ובזמן האחרון אני מרגישה שזה מתקדם למקום רציני.
מצד אחד כל האינסטינקטים הבריאים שלי אומרים לי להתרחק ומהר. מצד שני יש לנו שפה משותפת יחד, גם לי היה פעם עובד סוציאלי (מסיבות אחרות לגמרי, עישון סמים בגיל 14) ואנחנו מבינים אחד את השניה בדברים האלו ואין את זה עם כל אחד. הוא יודע להכיל, להקשיב, לדאוג. הוא יודע לכבד, יש לו כריזמה מטורפת והוא מסקרן אותי ממש. יש לו חוכמה ואינטליגנציה ממש גבוהה (אם כי רגשית פחות...), אני אוהבת את האופי שלו, את החיצוניות את הפנימיות וממש כיף לי איתו יחד.

אני לא יודעת מה לעשות. אני מרגישה כל כך מבולבלת, אני לא מצליחה להבין מה ההחלטה ההגיונית והנכונה עבורי. מצד אחד כל האנשים סביבי והאינסטינקטים אומרים לי שאני מכניסה ראש למיטה חולה, שאני לא נורמלית, שאני יותר מוצלחת ממנו בהרבה ושאני יכולה למצוא מישהו הרבה יותר טוב מזה. מצד שני בחיים לא פגשתי מישהו עם כל כך הרבה שפה משותפת, עם כאלו שיחות עמוקות, הוא יודע לתת לי הרגשה בטוחה, כיף לי איתו, הוא מכבד, הוא לא הץנהג אליי באלימות אף פעם ההפך... אז אני שואלת את עצמי אם זה באמת משהו ששווה לוותר עליו רק כי בגיל 16 הוא היה חתיכת טמבל? עברו מאז 6 שנים זה עדיין אומר שעדיין אני צריכה לוותר עליו בגלל זה?.
אני באמת לא יודעת ולא מצליחה לחשוב באופן אובייקטיבי. אני יודעת שגם הסובבים אותי לא יחשבו ככה. מה אתם חושבים, מה הייתם עושים?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (10) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות