מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

אני חושבת שאני ביסקסואלית או אולי לסבית אבל לא בטוחה אני מבולבלת, מה לעשות?

מבולבלת בת 14 | כתבה את השאלה ב-15/05/18 בשעה 16:28

כבר בגיל 9 הייתי מודעת לכל הקהילה הגאה ותמיד אמרתי בלי לחשוב יותר מידיי ולא ידעתי שזה משהו כזה משמעותי "אולי בעתיד אני אהיה לסבית , מי יודע" (אמרתי את זה ליד חברים שלי).
אני חושבת כבר בגיל 10-11 משהו כזה בכל מיני סרטים שראיתי שלבנות היו נשיקות צרפתיות ארוכות כאלו תמיד זה היה עושה לי משהו כזה אני לא יודעת להסביר וזה עדיין ככה.
בגיל 12 היה לי חבר לתקופה ארוכה ואני לא כלכך זוכרת שחשבתי על כל הקטע של משיכה למין הנשי,ואני והחבר הזה הינו ביחד לתקופה ארוכה ,גיל 13 נפרדנו לא נגמר טוב . התחלתי לאבד אמון מבנים כמה ניצלו את המצב שלי בשביל להתנשק איתי.(הלך לכמה אבל ידעתי שהם ניצלו לא הפסקתי כי פחדתי שהם לא ישארו איתי בקשר אם אני לא יעשה את מה שהם אומרים לי )אחרי כל התקופה האיומה הזאת בגיל 13 היותר מתקדם התחלתי אני חושבת אולי לחבב את החברה הכי טובה שלי שקיום אנחנו לא מדברות . התנשקנו פעם אחת אבל זה לא בא מרגש אומשהו זה היה בשביל הצחוקים.
בגיל 13 המתקדם לכמעט 14 כבר אני הייתי יותר בנושא הזה אני חושבת שאפילו אהבתי את אחת מהחברות הטובות שלי אני לא יודעת להסביר כל מעם שהיה מגע לא משהן מיני כאילו חיבוק החזיקה לי את היד ליטפה לי את הפנים זה הדליק אותי קצת אולי אפילו מאוד כיום אני רואה בה כחברה טובה לא מעבר התחלתי ממש להכנס לנושא ולראות סרטונים של אנשים יוצאים מהארון התחלתי לעשות חידונים באינטרנט של "האם אני ביסקסואלית" "האם אני לסבית" וכאלו לפעמים זה יצא שאני בי ולפעמים יצא שאני פשוט סקרנית ולפעמים יצא שאני לסבית אני לא יודעת מה לחשוב ותמיד חברות שלי אומרות שהם נגעלות מלסביות ושאם הן יגלו שאיזה חברה שלהם לסבית הם ינתקו איתה קשר ושלא נדבר על המשפחה שלי אחותי גם חושבת כמו החברים שלי ויש לי צד אחד שלם שהם דתיים ובן דוד שלי הומופוב
מה לעשות ? אני גם נמשכת לבנים אבל אין לי כבר הרבה זמן משהו או משההי בראש אני כן נמשכת לבנים ואולי לבנות אני לא בטוחה התנשקתי גם עם בנים וגם עם בת משהו יכו לעזור או להגיד לי מה הוא חושב שאני לפי סיפור?

מה אני ?

ביסקסואלית
 
2
לסבית
 
2
זאת סתם סטייה בגלל גיל ההתבגרות את פשוט מסוקרנת
 
0
סטרייטית
 
1

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות