שאלה 216633
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מה הבעיה עם האישיות שלי? איך להתמודד עם אתגרי גיל ההתבגרות?

אנונימי בן 17 | כתב את השאלה ב-16/05/18 בשעה 18:36

אנשים פשוט לא מסוגלים להסתכל עליי כאישיות לא משעממת/מוזרה. אף אחד לא היה יוצא איתי מרצונו החופשי אולי אני פשוט בן אדם משעמם. אני עושה הרבה בחיים שלי אבל פשוט אנשים לא מסוגלים להכיר בי כאישיות. בנות לא יכולות להסתכל עליי כיותר מידיד ורואות את זה כבעיה אם אני מתחיל אותן או שולח רמזים. למה יצא שאני כזה רגיל ומשעמם ופשוט ולא מעניין אף אחד? מה אני עושה לא נכון? אני יוצא הרבה עם חברים אבל לאחרונה לא מסופק מהיציאות. אני הגעתי למצב שאני לא מרגיש שלם עם עצמי ברוב ההחלטות והבחירות והמעשים שאני עושה ואני באמת לא יודע אני ממש משתדל. אני רוצה שמישהי אי פעם תאהב אותי ותקבל אותי כבן זוג. למה בנות לא מסוגלות? למה אנשים לא מסוגלים לראות אותי כחבר שלהם ליציאות ולא רק לשלום בבית ספר?
אני הגעתי למצב שאני כבר לא מצליח באתגרים שאני מציב לעצמי, אנשים לא חושבים שאני נראה טוב ירד לי הרבה ביטחון עצמי ולאנשים קל להיטפל אליי. למה הדברים הטובים מתרחקים ממני? אני באמת מנסה ואני לא יודע מה לעשות עם עצמי אני לא שלם עם עצמי.
אני כנראה סתם מתבכיין כי אני חלש מנטלית להתמודד עם בעיות גיל ההתבגרות יש אנשים שהרבה יותר חזקים ממני אבל אני רק רוצה להבין מה הבעיה איתי. אני רוצה לחוות חוויות טובות ובמיוחד בתקופה הזו של החיים, עוד שנה אני כבר לא תיכוניסט ואני מרגיש שאני לא מצליח לממש את הגיל כמו שרציתי ושאני נמצא למטה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות