0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגיש נואש בלי סיבה, האם לשחק אותה קשה להשגה?

מחפש עצה בן 18 | כתב את השאלה ב-16/05/18 בשעה 16:47

שלום לכולם,
אז ככה אני שם לב לאחרונה ומפחד שיש לי דפוסי התנהגות של אדם נואש או לפחות מצטייר כנואש בנושא הזוגיות או עם בת זוג פוטנצילית.

אני אדם שלפחות לדעתי נחשב כמוצלח , נראה טוב וגבוה, עובד על עצמי מבחינת כושר, לא אדיוט ולומד מקצועות ''נחשבים'' ,מתנדב ופעיל חברתית (שנה הבאה יוצא גם לשנת שירות ולאחר מכן עתיד להשתבץ ביחידה מיוחדת בצהל) ולא ביישן אך גם לא בעל אישיות מוחצנת ולרוב זוכה גם להיות בצד המחוזר ושבנות יתחילו איתי.
על הנייר אני לא אמור להיות / להרגיש או לשדר כל סימנים של נואשות או להרגיש ככה שכן אני מרוצה מחיי , אני מרוצה מעצמי ואני עובד ממש קשה בשביל להצליח במסגרות שחשובות לי וחיי חיים די מספקים וטוב לי גם בלי בת זוג ואני חיי חיים עשירים ומעניינים ויש לי גם הוכחות לכך ואני לא רואה צורך ממשי באחת בשביל לגרום לחיים שלי להיות שמחים...
ועדיין אני מרגיש שאני נואש או לפחות משדר את זה לבנות שאני נפגש איתן,
אני אדם ממש מתחשב ו''גנטלמן'' לכול הנוגע לבנות זוג או דייטים , מסוג האנשים שיביאו וורד לסוף הפגישה הראשונה ויגידו את מה שהם מרגישים אם הם מרגישים משהו כלפי מישהי ולא ינסו למרוח אותה...
אני לא נוטה לשחק משחקים וממש לא מוכן להיות בקשר שבו יהיו מעורבים משחקי אגו
ואני פשוט הייתי שמח להיות בקשר עם מישהי שאוהבת אותי ואני אוהב אותה בגלל מי שאנחנו מבלי צורך להוכיח את עצמנו כל הזמן מול בן הזוג שכן אני גם לא רואה סיבה להוכיח את עצמי מול אדם שאני אמור להיות הכי פתוח איתו ואני מרגיש שזה ממש הורס לי,
אני נוטה להיות פתוח ויוזם כבר מהדייט הראשון ,
בין אם זה בלהתקשר ולקבוע את הפגישה בטלפון ולא בהודעות ובין אם במהלך הדייט או אחריו להגיד אם נהנתי ומה הרגשתי במידה והרגשתי ולא פשוט לסנן או למרוח את הדברים ומצד אחד זה מה שאני מצפה גם מבן הזוג שלי ומחפש בזוגיות שלי אבל זה גם ממש מתסכל ומרגיש שאולי אני מתנהל ממש אבל ממש לא נכון ורק משדר נואשות.
אני רואה או שומע סיפורים של ידידות שיצאו או בקשר אם אנשים שלפחות לטעמי הם תת רמה עם התנהגות מגעילה (לפחות לפי הסטנדרט שלי) או חברים שלפי דעתי מתנהגים באופן מזלזל ולא באמת שמים יותר מידי על מי שהם יוצאים איתה ועובד להם ואני לא מבין איך הולך להם ולי לא וזה מתסכל ברמה מטורפת.
ושלא תבינו לא נכון אני לא אדם ביישן שפשוט נתקע באזור הידידות לרוב כשאני יוצא אם מישהי זה נגמר בנשיקה בפגישה הראשונה ואני יוזם ועושה ולא מפחד לקחת שליטה אך לרוב זה פשוט נגמר וזהו לאחר מכן.
האם באמת כדי לי לפחות בהתחלה להעמיד פנים או לנסות לשחק אותה קשה להשגה ולא מתלהב יותר מידי ולהיות טיפה חרא בשביל להצליח עם בנות?
האם זה מוריד כשזה נראה קל מידי?
זה לא אמור להפריע לי אבל זה ממש מפריע לי שלא הולך לי במיוחד בגלל הקשר האחרון שלי שנגמר בבגידה מהצד השני אחרי הרבה השקעה מהצד שלי ולאחריו נמנעתי מלצאת יותר מידי או להתחיל אם בנות וכל פעם שניסיתי זה כשל, וזה לא כואב לי אפילו כי איבדתי אדם שממש התחברתי אליו (גם אם הייתה כימיה) כי בכל זאת לא יצאנו הרבה זמן אבל זה עדיין ממש כואב ומדליק את הטראומה מהקשר האחרון וממש מכניס אותי לחרדות.
מה כדי לי לעשות?
לקחת את הדברים הרבה יותר לאט?
להשקיע פחות?
באמת לא לפתח שום צפייה גם עם הפגישות הראשונות הלכו ממש טוב?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות