שאלה 215360
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

התחזה לאיש הייטק שרוצה להכיר למטרה רצינית. מרגישה מרוסקת. איך להתמודד?

שבורה בת 22 | כתבה את השאלה ב-04/05/18 בשעה 20:53

יצאנו לכמה דייטים. בפעם האחרונה אחרי שהוא הוריד אותי ראיתי את שכן שלי שורק לו וקורא לו והם דיברו כמה דקות. אחרי זה שאלתי את שכן שלי והם עבדו פעם במסעדה ואמר לי עוד כמה דברים שלא הסתדרו לי, כמו למשל השם שהוא קרא לו זה לא השם שהוא סיפר לי. בסוף התברר שהשם והשם משפחה שהוא אמר לי זה לא השם שלו. בפייסבוק הוא נשוי ויש לו בת. הוא אמר לי שהוא בכיר בתחום הסטארט אפ וההיי טק ואני לא בטוחה שזה לא נכון אבל נראה לי שהוא טבח או לפחות הוא היה טבח עד לאחרונה.
אבל זה לא החלק הגרוע בסיפור. התקשרתי אליו לשאול אותו למה הוא מרמה אותי הוא הגיב כמו מפלצת. אמרתי שאני אפנה לעורך דין או למשטרה הוא התחיל לצעוק כמו חיה. מי את בכלל, ישקרנית, יחולת נפש, תפסיקי להטריד את המשפחה שלי. הוא קטע אותי ולא נתן לי לדבר מילה. בשלב מסוים השתתקתי מרוב שהייתי בשוק. ימים שלמים אחרי זה הייתי רועדת מאיך שהוא דיבר אלי כמו עבריין מנוסה. כשהוא היה איתי הוא היה בנאדם לגמרי אחר ואפילו הצורת דיבור שלו היתה קצת אחרת. עד עכשיו הצעקות שלו "מי את בכלל" וכו' מהדהדים לי בראש ואני הולכת לבכות. מה שהכי כואב לי זה החולשה שלי שלא הצלחתי לענות לו.
בזמן שיצאנו הוא קיים איתי יחסים פעמיים ובשני המקרים ממש הרגשתי בפנים שזה לא נכון ואני לא באמת רוצה אבל הוא לא התייחס לרמזים שלי ועשה בי את זממו. דיברתי עם אחותי שאני רוצה להתלונן במשטרה על איך שהוא רימה אותי וצעק עלי בטלפון ועשה איתי יחסים בעזרת ההתחזות שלו. היא אומרת שלפי החוק זה אונס אבל עדיף שאני לא אתלונן כי המשטרה לפעמים מזלזלת והם גם יעשו עימות בינינו ויהיה לי קשה נפשית. והאמת שרק לספר לאחותי פתח לי מחדש את הפצעים. אז אני מבקשת עצה גם איך להתמודד ואולי בכל זאת להתלונן.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (29) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות