0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

בזוגיות עם גבר מושלם, אבל עדיין פגועה מהאקס. מה עושים?

זוהר בת 24 | כתבה את השאלה ב-20/04/18 בשעה 16:20

קודם כל אבקש לא להעלות את השאלה לפייסבוק. אני יודעת שזה ארוך ואשמח לעצות מכולם :)

לפני שנתיים התחלתי לצאת עם מישהו שהכרתי לפני כמה שנים דרך חברים משותפים. הוא לא משך אותי חיצונית אבל האופי והכריזמה שלו קנו אותי וככה התחלנו לצאת. עברנו ביחד שנה וחצי מושלמות ואז הוא השתחרר מהקבע והחליט לטוס עם חבר לטיול של חודשיים וחצי למזרח. בטיול הוא כנראה הכיר מישהי אחרת (לא יודעת מה היה ביניהם אבל הוא דיבר עליה ה-מ-ו-ן, והם טיילו ביחד תקופה), אני הייתי אכולת קנאה, סיימתי את התואר הראשון בהצטיינות למרות שקרסתי כי שילבתי את הלימודים עם עבודה בהייטק וחיי חברה, והוא לא התחשב אלא מתח ביקורת שאני לא מפרגנת לו. לפני שהוא טס, דיברנו על לעבור לגור ביחד בעיר שממנה הוא במקור כדי שהוא יתחיל ללמוד שם ואני אעבור לתפקיד אחר באותה חברה.
אחרי שהוא חזר חווינו משבר שבסופו חשבתי שיצאנו מחוזקים, הוא אמר שהוא אוהב אותי וידע מה מחכה לו בבית ולכן היה נאמן (נניח.) ואני קניתי את זה והמשכנו לחפש דירות. בסוף מצאנו דירה מקסימה בעיר שלו ועברנו לשם, מהר מאוד הבנתי שזו טעות, הוא ואני הפסקנו לחיות כמו זוג והתנהלנו כמו שותפים לדירה, ללא אינטימיות והתחשבות, בעוד אני ממשיכה לעבוד ולוקחת עליי את כל מטלות הבית כדי שהוא יוכל להצליח בלימודיו. בנוסף הוא גם לא רצה שאשאר איתו בסופי שבוע אלא אסע להורים כי הוא אמר שאני אפריע לו בלימודים, והפסיק לבוא להורים שלי שכבר ראו אותו כבן משפחה לכל דבר ועניין (וכמובן נפגעו ממנו מאוד לאחר שבשנה האחרונה לפני השחרור הוא ממש חי אצלם בבית).
המשבר היה ביום ההולדת שלו שבו מאוד השקעתי וקניתי מתנה יקרה שממנה התלהב בהתחלה ואז שם בצד וסירב ללכת להחזיר אלא הפיל את זה עליי. בוויכוח שהיה לנו כשבועיים לאחר מכן נפלט לו שהוא "לא 100% בתוך הקשר הזה" והוא לא אוהב אותי כמו קודם אבל הוא שיקר לי ולעצמו כדי שיוכל לבחון את המצב הזה עם עצמו (אנוכי להחריד אם תשאלו אותי).
הוא עזב את הדירה ואני נשארתי בעיר זרה, עם חוזה דרקוני בעבודה ובדירה שמכריח אותי להוציא כמויות אדירות של כסף. אחרי הפרידה נסעתי להורים שלי לכמה ימים ושם באמת היה לי המקום להתאבל ולהתגבר על גבר שלא אוהב אותי, גיליתי כמה הסביבה הקרובה שלי תומכת וזה היה שלב קריטי בהחלמה (המהירה להפתיע).
לאחר 3 שבועות פגשתי את החבר הנוכחי שלי די במקרה. מהר מאוד פרשתי בפניו את המצב שלי והוא הכיל אותו ברגישות מדהימה ומהר מאוד גילינו שיש בינינו חיבור שלא מוצאים כל יום. הוא מתעלה על האקס שלי בכל קנה מידה וכמובן שהאהבה בינינו היא הדדית ואמיתית. אנחנו ביחד כבר 3 וחצי חודשים ואני בין היתר יודעת שבלעדיו היה לי קשה מאוד להסתדר.
בשבוע שעבר הבאתי אותו למסיבת יום הולדת של חברה טובה שבה נכחו חברים אחרים שהיו איתי בצבא ובלימודים שאיכשהו העלו את האקס שלי כנושא שיחה (ירדו עליו בעיקר) ופתאום הרגשתי לא בנוח וזה החזיר לי הכל - את השקרים, הבגידות ואת זה שלא ראיתי את זה שהגבר שהכי העריץ אותי הפסיק לאהוב אותי. לפעמים זה צף ועולה ואני קודם כל מפחדת שהכנסתי גבר מדהים לחיי מבלי שהתגברתי לגמרי על הקודם (למרות שאני כמעט ולא חושבת על האקס, לפחות עד שבוע שעבר), וכמובן אני מפחדת שדבר כזה עלול לקרות שוב ובגלל זה אני מאוד מסוייגת כלפיו.
אני מרגישה שאני מוליכה את החדש שולל למרות שאני נאמנה לו ובתוך הקשר במיליון אחוז, ואולי זה לא הוגן כלפיו...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות