זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 212843
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הידיד הכי טוב שלי פשוט ניתק קשר! איך אפשר לעשות דבר כזה?

דיאנה בת 20 | כתבה את השאלה ב-16/04/18 בשעה 14:15

שלום לכולם, יש משהו שיושב לי על הלב כבר הרבה זמן ואשמח לשתף אתכם ולשמוע את דעתכם בנושא:

כשהתגייסתי לצה״ל ורק הגעתי לבסיס שלי הכרתי ביחידה שלי מישהו והתחברנו מאוד, משיחה קצרה איתו גם קלטנו שאנחנו גרים באותה העיר ואפילו יש לו המון חברים שאני מכירה. לו באותה תקופה הייתה חברה כבר איזה שנה, הוא השתחרר כמה חודשים אחרי אבל עדיין שמרנו על קשר, ויום הוא אמר לי שיש לו חבר (מישהו מהקורס בצבא שהוא עשה) שהוא היה שמח להכיר לי. הסכמתי ויצאנו לדאבל דייט. מפה לשם אני והחבר שלו באמת נהיינו זוג וארבעתנו יצאנו מלא, הוא גם הכיר אותנו לחברים שלו שגרים איתנו בעיר והמון פעמים כולנו יצאנו בסופשים.
אחרי שנה בהפרשים קצרים של כמה שבועות גם הוא וחברה שלו נפרדו, וגם אני וחבר שלי נפרדנו. אני והידיד שלי המשכנו להיות בקשר טוב וגם להפגש באמצע השבוע וגם לצאת כמעט כל שישי עם החברים שלו- שגם נהפכו להיות ידידים שלי אבל הקשר איתם היה רק דרכו.
פתאום לפני חודש וחצי כל זה השתנה, אבל בצורה מאוד מוזרה: יום אחד הכל היה כרגיל, הוא הזמין אותי לבוא אליו ובאמת נפגשנו ודיברנו וצחקנו והיה לנו ממש כיף ביחד ויום למחרת הוא פשוט התחיל להתחמק ממני: כשהייתי שולחת לו הודעות הוא כן היה עונה לי ואפילו נראה כאילו הוא עונה ברצון ובשמחה, אבל כשהייתי מנסה להפגש איתו או ליזום יציאה של כולם הוא פשוט היה מנפנף אותי בתירוץ שהוא עובד/עייף וכו׳ ולא מנסה בכלל ליזום מפגש בעצמו.
חשבתי בהתחלה שאולי הוא באמת עסוק וזאת סתם תקופה עמוסה, אבל אז ראיתי שהוא מעלה תמונה שלו ביציאה עם החברים שתמיד יצאנו איתם והוא לא הזמין אותי! או שהוא אמר לי שהוא בעבודה ופתאום ראיתי בסטורי שלו שהוא בים וכל מיני דברים כאלה.
אני באמת לא מבינה מה הקטע. אני לא בחורה תמימה ואני יודעת שהרבה ידידויות נגמרות בזה שצד אחד רוצה את הצד השני- אבל לא נראה שככה המצב והוא גם אף פעם לא רמז לזה שהוא רוצה אותי, וגם אם הוא כן רוצה אותי הדרך שבה הוא סיים את זה נראית מוזרה מדי, לפי היכרות שלי איתו הוא היה אומר לי את זה (אני יכולה עכשיו לפרט למה אבל זה סיפור ארוך, אז בבקשה תקבלו את זה ככה), גם חשבתי שזה אולי בגלל שהאקס שלי הוא חבר טוב שלו- אבל האקס שלי היה חבר טוב שלו כל השנה האחרונה וזה לא הפריע... גם אם פתאום הוא התחיל לצאת עם מישהי ולה זה היה מפריע (שזה גם לא הגיוני כי הוא היה מספר לי שהוא יוצא עם מישהי) הוא היה אומר לי את זה ואז אולי לא היינו נפגשים אחד על אחד אבל מה הבעיה שיזמין אותי ליציאה עם כולם שמגיעות אליה גם עוד בנות?
מה קרה שפתאום הוא נעלם???
ומה אתם חושבים שאני צריכה לעשות עם זה?

מה לעשות?

תנסי לדבר איתו על זה דוגרי
 
19
פשוט תשכחי מזה
 
5
תמשיכי לנסות להפגש איתו
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות