זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 212786
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

רוצה לחזור לאקסית, האם אני עושה טעות?

בני בן 21 | כתב את השאלה ב-16/04/18 בשעה 10:49

אני והאקסית נפרדנו אחרי קשר קשה של שנתיים, היו הרבה סיבות וזו לא פרידה ראשונה וחלק גדול קרה בגלל דברים שעשיתי(בגלל שהיא הייתה ילדה היא העדיפה לחתוך כל פעם מאשר להתמודד עם הקשיים).
בכל מקרה בפרידה האחרונה זה היה כביכול סופי, חשבתי שבאמת זהו לא נחזור וזו ההרגשה שקיבלתי מהצד שלה אז קיבלתי את זה ולאט לאט התרחקנו.
בקיצור עברה לה כמעט שנה, פה ושם היינו מדברים קצת, הצעתי לה לצאת פעם אחת וכך היה.
יצאנו היה כיף, במהלך היציאה הבנתי שלא הרבה השתנה אז לא הצעתי לה לצאת שוב, גם לא שלחתי הודעות אחרי זה , היא הייתה זו ששולחת פשוט הייתי עונה ומשאיר שיחה פתוחה שהיה לה מה להמשיך במידה ותרצה לדבר.
ראיתי שלא הציעה שוב לצאת והאמת לא היה לי כוח להיכנס לבעיות האלה כמו שהיו בזוגיות שאני רודף אחרי הזמן הפנוי שלה והתירוצים שאני לא מקבל.
בעבודה הגיע מישהי חמודה וילדה טובה הכרנו קצת נפגשנו והאמת זה התקדמם מהר מידי ויצא שאחרי 2 פגישות בגלל סיבוך שאבא שלה ראה אותנו ואין להם דבר כזה ידידים אז החלטנו שאנחנו זוג.
היינו חודש ביחד והאמת היה מה זה סבבה, לא סבלתי היה כיף אחלה ילדה אבל הבעיה שזה לא מרגיש לי נכון, גם מההתחלה הרגיש שטוב לי אבל משהו לא נכן פה, אני עדיין אוהב את האקסית, חשוב לציין שהאקסית הייתה מתשה להראות רגשות אליי בגלל האקס שהיה לה( מתוך חששות).
אחרי שבועיים בזוגיות עם הבחורה החדשה האקסית ואני התחלנו לדבר יותר כי בדיוק סיימה את המבחן האחרון שלה - ואחרי כמה זמן גילתה שיש לי מישהי חדשה.
בקיצור בכתה את החיים הצטערה על הכל והראתה לי מה שחיכתי לו כל השנתיים שהיינו ביחד.
עכשיו אני והבת זוג החדשה הבדל של כמעט 5 שנים. הרגשתי לא משהו בגלל הגיל(פדופיל) וידעתי שבגיל הזה היא כנראה תהיה אובססיבית וכך היה.
והרגשתי גם לא בנוח כי אני טס בעוד 10 חודשים לטיול של חצי שנה שאני לא מתכוון לבטל , הבנתי שאני עומד לפגוע בה ולכן אחרי שבוע שאני מתייסר עם עצמי דיברתי איתה והחלטתי לסיים את זה.
אני מרגיש כל כך רע שהיא בוכה בגללי וסובלת ועוברת מה שעברתי.
מרגיש שפגעתי בה נורא אבל אני עדיין לא מרגיש את הרצון לחזור.
אני רוצה לחזור לאקסית הרבה יותר (ל הפסקתי לאהוב אותה)
יש לי קצת שכל אז אני לא אחד שרק בגלל אהבה מחליט לחזור לבחורה.
רציתי לראות איך הדברים עכשיו אחרי שנה - ושמתי לב שהיא התבגרה מפנה זמן, תאום אכפת לה לתת לי דין וחשבון גם אחרי שנפרדתי מהבחורה האחרת.
כאילו פעם היה מפריע לי נניח הלבוש או משהו אז היא הייתה מתעלמת וגם שהייתי סתם שואל על זה היא הייתה אומרת שאני לא מחליט לה על החיים.
ועכשיו זה שונה- היא מתחשבת ממש... לא יודע אם זה זמני או באמת חלה התבגרות בגלל שהיא הגיע לגיל ה 20 ונמצאת כבר כמעט שנה בצבא..
אולי תפסה טיפה הבנה.
בכל מקרה הכל שונה עכשיו כל מה שהיה מפריע צומצם משמעותית-לא אמרתי לה לתת את חיי אבל נתתי לה אחלה דרך . לא אמרתי לה מה ללבוש אבל במידה ואני מתלונן על לבוש שתסביר לי בצורה טובה ככה שני יקבל את זה. (זכותה אחרי הכל).
בקיצור רגשות מעורבים... לא יודע מה לעשות עם עצמי ולא רוצה לחזור לילדה החדשה מתוך רחמים וכאב(גם זה עובר בסוף ואז היא באמת תיפגע).
אשמח סתם לוות דעתכם אולי יכנס לי משהו לראש...

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות