שאלה 212752
  מצורף שיר רקע
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

יש אישה אחת שאני פשוט לא מצליח להביא את עצמי לידי ביטוי מולה, מה לעשות?

בסו בן 25 | כתב את השאלה ב-15/04/18 בשעה 18:54

אוקיי אז בגדול אני בן 25, ואם נהיה כנים תמיד הייתי מאוד ביישן. יחסית היו לי המון חיי חבר'ה ואני מקבל המון מחמאות על המראה החיצוני אם לומר את האמת, מבחינת הכל אנשים סביבי מחמיאים לי המון ואני מרגיש מאוד בנוח עם עצמי אפשר לומר.
עם בנות לא באמת הייתה יותר מידי בעיה, כי תמיד הרגשתי איפה שהוא שהן נמשכות אלי
. אני עובד מהבית ויצאתי עכשיו לטייל בעולם ושם הרגשתי שאני יכול לכבוש כל הר. לא התביישתי לגשת לשום בחורה בסופו של דבר (גם בספרדית, או אולי דווקא שזה בספרדית כי זו שפה זרה, ANYWAY).

יש בחורה שלפני בערך 5-6 שנים חבר הראה לי אותה בפייסבוק, חברה של המשפחה שלו איכשהו והיא פשוט הייתה מדהימה, ולא עשיתי את זה עד אז כמעט אבל פשוט הוספתי בחורה לפייסבוק שאני לא מכיר והתחלתי לדבר איתה. דיברנו אמנם טיפה אבל בתור ילד כיתה יב' יש הרבה דברים מסביב ואיכשהו זה נשכח. שנתיים אחכ יצא מצב שחזרנו לדבר המון, בקטע ידידותי ואני בראש שלי לא פסלתי אפשרות ליותר באמת, אך זה לא גם מה שהעסיק אותי.
כל זאת מבלי שהתראינו פעם אחת- ואני מדבר על שיחות טלפון, סמסים, הודעות ולפעמים שיחות לפני שינה, פשוט זרם, היה חיבור טוב שלא יכולתי שלא להרגיש.
ביום הולדת שלה הצעתי לה שאני אקח אותה לאיזה מסעדה.
עכשיו באותו הרגע היא שמה אותי בספוט שהיה נראה לי בעייתי מאוד (וכנראה שגם לא ידעתי איך להתמודד איתו) ופשוט שאלה אותי באיזה קטע אני בא לפגוש אותה, עכשיו זה לא נשאל באווירה שהיא רצתה שזה ישמע שאני בא לראות לאן זה מתפתח, נשמע כאילו זה בא להגדיר את הגבול שזה ידידות בלבד.


בקיצור, איכשהו השיחה התגלגלה למקום מאוד מוזר ולא ברור שהיה שילוב של האגו שהיה לי אז כככל הנראה+ ניסיון להסביר את עצמי ובאמת את מה שאני חושב על עלייה נכון לאותם ימים יצרו תשובה כנראה לא מוסברת כל כך והשיחה הלכה לכיוון מוזר.
אמנם באמת דיברנו שוב והסברתי לה, ששאלה כזאת שמה אותי בספוט שאם אני אומר שכן, זה נשמע כאילו זה מה שבישלתי פה כל הזמן, ואם אני אומר שברור שהמפגש הוא ידודתי ואין סיכוי ששום דבר מעבר זה נשמע קצת רע וזה לא משהו שאתה יודע אם צריך לומר.
בקיצור, אולי דיי הבנו אחד את השניה ואולי לא - אבל זה לא הוביל לזה שנפגש, ויותר מזה הפסקנו לדבר בכלל.

אבל איכשהו היא תמיד קופצת לי בראש. במהלך השנים האלו השתניתי המון, התחומי עניין שלי נלקחו למקום של חופש, לספוג ולראות את העולם, להתחבר לעצמך ע"י מסיבות טבע וכל מה שכולל בזה .


בקיצור לאחרונה אחרי שחיטטתי לה בפייסבוק ראיתי שזה גם מקום שהיא הלכה אליו.
שלחתי לה הודעה, על פרסום שהיא עשתה והתחלנו לדבר וראיתי כל כך הרבה דימיון בנינו גם היום,ברמה מטורפת, אפילו שהיא סיפרה לי מה החלום שלה לאותה תקופה הוא פשוט היה זהה לשלי 2 טיפות מים, והתביישתי להגיד אותו מרוב שזה היה מרגיש לי שזה נשמע מזויף כי, מה הסיכוי?.
בבנוסף לזה שהערכים שלה ומעלות שלה זה משהו שאני כל כך אוהב, שאפילו רק לראות אותה פשוט בא לי.
כל זאת אבל אני מרגיש שהיא אחת הבחורות היחידות שאני לא כ"כ מרגיש ביטחון ליידן.


כל הטקסט הארוך הזה נועד בעצם לשאול איך לדעתכן אני יכול להתמודד עם הבעיה? אם נקשר את זה אלי אני לא רוצה להניח לזה כל כך, מבחינתי היא מדהימה בכל כנה מידה ואם זה היה תלוי בי הייתי אומר לה את זה כל היום :D.

אבל איך בכלל מתחילים? זה לא יהיה נורא מוזר?


זהו
תודה באמת למי שקרא הכל :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות