זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

נמאס לי שאמא שלי מספרת לי בהתלהבות (!) על בנות שמקבלות הצעות נישואין בזמן שאני לא בזוגיות בכלל. זה עוד יותר מתסכל אותי! למה היא עושה את זה?!

מיואשת בת 24 | כתבה את השאלה ב-15/04/18 בשעה 20:20

אני יודעת שאמא שלי לא עושה את זה מרוע. היא פשוט מספרת בהתלהבות על זאת שהולכת לקבל הצעת נישואין, וההיא שחבר שלה הולך להציע לה ודברים כאלה. וזה פשוט מחרפן אותי. היא יודעת כמה אני צמאה לזוגיות (הייתה לי זוגיות ארוכה מאוד שנגמרה לפני 3 שנים ומאז היו 2 קשרים שלא ממש צלחו). אני מתה לקשר, מתה לזוגיות וגם לא מסתירה את זה. אני באמת מנסה ואפילו מתפללת על זה. והיא יודעת כמה זה חסר לי. לא מזמן גיליתי שהאקס התארס, כך שבאמת היא מודעת לקושי העצום שהיה לי והקושי שאני חווה בלמצוא אהבה וכמה שבא לי על זה . היא יודעת שזו נקודת חולשה. ואז היא באה ומספרת לי : " את יודעת מי הולכת לקבל הצעת נישואין"? (בהתלהבות ובחיוךךך) ואז אני עונה: "מי?" ואז היא פשוט מספרת לי בהתלהבות גם אם זו מישהי שלא כזה קשורה אליי, בת של חברים שלהם או משפחה רחוקים. היא מצפה לתגובה ואני אומרת : "אה יפה מגניב" וממש מתבאסת מבפנים. זה עוד יותר מוריד אותי ועוד יותר מחזק לי את תחושת הבדידות שאני מרגישה! אני יודעת שהיא לא עושה את זה מרוע אבל זה פשוט מחרפן! זה אנשים שאני לא קשורה אליהם וזה מרגיש ממש שהיא זורעת לי מלח על הפצעים. אולי יהיו כאלה שיחשבו אני נסחפת, אבל כשאתה רוצה כל כך משהו וזה לא מגיע זה מאוד קשה לראות את הסביבה שלי כן בזוגיות ואת אמא שלי מדברת על זה בשמחה כשאני מתה מבפנים בנושא הזה.
מה כדאי לעשות? איך אפשר להתמודד עם זה?
הבעיה שאני לא יכולה להגיד לה אל תספרי לי דברים כאלה כי זה כמו להתעלם מהמציאות. אשמח שמי שנמצא באותו מצב יוכל לייעץ לי. תודה :)

לרווקים, האם גם לכם זה היה מפריע?

כן (אשמח לעצה איך להתמודד)
 
35
לא
 
15

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (15) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות