זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
 
שאלה 212651
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אמא שלי כל הזמן גורמת לי להרגיש רע! איך לגרום לה להפסיק?!

תות בת 15 | כתבה את השאלה ב-16/04/18 בשעה 16:45

אני בת 15 ועברנו דירה לעיר אחרת.

ליפני שעברנו היה לי לא טוב מבחינה חברתית במקום הקודם כי לא היו לי חברות אז גם לא יצאתי עם אף אחד אז אמרתי לאמא שלי שכשנעבור יהיו לי חברות ואני ייצא איתן, אז באמת עברנו ובאמת רכשתי פה כמה חברות טובות שאני באמת יוצאת איתן אבל הבעיה היא שאמא שלי כל הזמן אומרת לי למה את לא נפגשת עם חברות שלך אמרת שנעבור את תלכי איתם תצאי כבר מהסרט שאת חייה בו ובאמת שכל פעם שהיא אומרת את זה אני סופגת ומתעלמת כי אני יודעת שזה ממש לא נכון ואני כן יוצאת איתם.

עוד מעט מגיע יום העצמאות והיא שאלה אותי אם אני הולכת עם חברות אז אמרתי לה שאני לא רוצה להיות בעיר הנוכחית הזאת ביום העצמאות כי לא מביאים זמרים מוכרים או מודרניים להפך מביאים שלמה ארצי ועוד מישהו אם שירים מיושנים אז אמרתי לה שאני רוצה לחזור לעיר הקודמת והיא התחילה להתעצבן עליי ואמרה לי שוב פעם את אותם דברים אבל עכשיו זה כבר ממש נמאס עליי כי היא יודעת שאני הולכת עם חברות רק בתחילת שבוע יצאתי עם חברה לקניון והיא ידעה מזה, אז פשוט התחלתי לענות לה שזה לא נכון ואני כן יוצאת עם חברות והיא חיה בסרט אז כמובן שהיא אמרה לי שאני חצופה אבל אני למדתי להתעלם גם מזה.

באמת שנמאס לי כל הזמן לריב איתה על זה כי היא יודעת שאני הולכת עם חברות אבל היא מכחישה את זה ובסוף אומרת שאני חיה בסרט ושאני צריכה לצאת כבר עם חברות שלי, בנוסף לזה אמרתימלה שזה אחת הסיבות למה אני נמנעת להזמין חברות הבייתה (וזה גם סיבה למה אני לא אומרת לה או לאבא שלי שיש לי חבר) כי הם כל הזמן פרצוף חמוץ אליי ואני לא רוצה להביא את חברות שלי הבייתה שלא ייראו שאני רבה עם ההורים שלי כל הזמן.

בקיצור אני ממש לא מחפשת ךהשלים איתם או ללכת לפסיכולוג כי אין לי כוח אליהם אני מודיעה להם דברים חשובים וזהו נטו אמא אני הולכת עם חברה כזאת ולמקום הזה וזהו יותר מזה אני לא אומרת להם כלום. איך לגרום להורים שלי ובמיוחד אמא שלי להפסיק כל הזמן לרדת עליי ולהגיד שאני לא יוצאת עם חברות אבל אני כן?

תודה לכל העונים וסליחה על החפירה

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות