זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מרגיש תקוע, האמנם?

Kobi בן 26 | כתב את השאלה ב-15/04/18 בשעה 16:44

שלום,
בחודשים האחרונים אני מרגיש תקוע בחיים.
עד גיל 25 הייתי בצבא (קבע) השתחררתי עם מקצוע מתחום ההיי-טק אבל למרות זאת הלכתי ללמוד תואר ראשון (הנדסה).
בחלק הראשון שלהלימודים הייתי עדיין בצבא ולכן בחרתי בלימודי ערב שנמשכו עד היום במטרה למצוא עבודה שתשתלב בעתיד. לאחר השחרור הייתי במספר ראיונות עבודה אבל בשלב מסוים החלטתי להפסיק בחיפושים ולהתמקד בלימודים שגוזלים הרבה אנרגיות.
היום כבר שנה וקצת כבר לא עובד. סטודנט שנה ב'. וגר אצל ההורים ביחידה. את רוב זמני אני מבלה בבית או בלימודים. יש לי תחביב שמעסיק אותי בזמן הפנוי מהלימודים שעוזר לי לנקות את הראש ולהשתמש בהרבה יצירתיות. לפני חצי שנה הייתה זוגיות קצרה אבל הפסקתי מיוזמתי מכל מיני סיבות.

כבר מספר שנים לא מתאמן בגלל בעיה רפואית (מקווה שתיפתר בקרוב) ולכן עליתי קצת במשקל וכרגע לא בכושר - בקיצור מרגיש שאיבדתי מהאטרקטיביות מבחינת מראה חיצוני שהייתה בתקופת הצבא. ומרגיש שהבטחון העצמי יורד.

אין לי חשק להתחיל עם בנות או להכיר אנשים חדשים. מנגד, הרבה חברים מסביבי עובדים ומתחזקים זוגיות או מתחתנים ובגלל זה גם מתרחקים ואני מרגיש שהחיים עוברים לידיי ואני לא חלק מהמסיבה.

בצבא חלמתי לטייל בחו"ל אבל הסמיכות של השחרור והלימודים לא מאפשרת. גם בקיץ. והכסף שחסכתי בקבע הולך ואוזל על לימודים, נסיעות וכ"ו.

אני הבכור בבית ואת השבתות והחגים אנחנו עושים לבד כי כבר לכל הדודים יש כבר נכדים וכל אחד עם משפחתו. אני יודע שההורים מצפים ממני כבר לחתונה או נכדים. אבל אני מרגיש שזה מה שהעולם רוצה ולא אני. זוגיות עם בנאדם אחר זה לא כמו לקנות מסטיק. זה תהליך. אין לי מושג איזו בחורה אני מחפש החל ממראה, אופי, שיוך עדתי או דתי.
ניסיתי באפליקציות של הכרויות אבל אין כלכך התאמות. חוץ מזה שאני רוצה קודם כל לראות עולם וחושב שזוגיות בגיל כזה פשוט תקרקע אותי יותר.

מה דעתכם ? זאת תקופה ? מה אני יכול לעשות ? איך לחשוב מכאן והלאה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות