מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 212469
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מאוהבת בחברה נורא טובה שלי, האם להיות חברה של חברה אינטרנטית שלא גרה בישראל?

מבולבלת בת 14 | כתבה את השאלה ב-16/04/18 בשעה 10:33

היי,
אני לא יודעת איך להתחיל את זה, אבל מאז ומתמיד קיבלתי את הקהילה הגאה. אף פעם לא הייתי נגד אבל לצערי המשפחה שלי כן(אמא שלי אומרת שאין לה בעיה עם הקהילה הגאה אבל היא לא הייתה רוצה שהילדים שלה יהיו חלק ממנה..... מה שאומר שהיא נגד, בקיצור). אף פעם לא התאהבתי ולא ממזמן הגעתי למסקנה שאני בי, מצאתי את עצמי נמשכת אל בנות באותה צורה שאני נמשכת אל בנים.
מלפני כמה חודשים התחלתי לדבר עם חברה(שהיא אחת מהחברות הכי טובות שלי) אינטרנטית שלי באינסטגרם, אנחנו בקשר נורא טוב וההורים שלנו מודעים לכך שאנחנו מדברות+אנחנו מדברות בסקייפ כך שהיא לא קאטפיש ואין מה לדאוג.
אנחנו נוהגות לומר אחת לשנייה שאנחנו אוהבות אחת את השנייה אבל זה לגמרי פלטוני, כיאילו, זה פשוט חברה לחברה??? נסו להבין מה אני מנסה לומר. אבל כל פעם כשהיא אמרה לי את זה הרגשתי שונה לגמרי מאיך שאני מרגישה כשחברות אחרות אומרות לי את זה??? בנוסף לכך, אנחנו נוהגות לצחוק אחת עם השנייה עלינו יוצאות ביחד ואף אחת לא באמת רצינית, זה לגמרי בצחוק, אבל כשאני חושבת עלינו באמת יוצאות אני מרגישה פתאום את הלב שלי פועם חזק יותר ואני מסמיקה... הרגשתי כיאילו היא ההיי סקול קראש שלי בסרטים אמריקאים... רק בבת.
חשבתי שהיא רואה אותי רק בתור חברה טובה ושאני הבן אדם הכי מטומטם עלי אדמות כי היא ליטרלי הקראש הראשון שלי אי פעם והיא לא תאהב אותי בחזרה ורוב הסיכויים לא תרגיש בנוח איתי אם אספר לה.
אבל היום, לא ממזמן למען האמת, אחרי שלא דיברתי איתה יום שלם אתמול, היא התחילה להתנהג קצת מוזר ואז שלחה לי הודעה ארוכה שבו היא סיפרה שהיא מרגישה שיש לה קראש עליי ושהיא לא רצתה לספר כי היא חשבה בדיוק אותו דבר, שאני רואה אותה רק בתור חברה טובה ושאני כניראה אשנא אותה וארצה לנתק ממנה קשר אם היא תתוודה.
מפה לשם, אחרי שדיברנו על זה במשך שעה, היא הציעה לי להיות חברה שלה. אני התחלתי לבכות, אני עדיין בוכה למען האמת, אני ככ שמחה.
אבל הבעיה והפואנטה של כל זה היא שאני לא יודעת מה אני עושה עכשיו.
לספר לחברות הכי טובות שלי? הן מקבלות את הכל ואחת מהן בי כמוני והן לא ישפטו אותי בכלל והן מכירות אותה ככה שאין לי סיבה לפחד אבל אני משום מה נורא מפחדת לומר להן. אני לא חושבת שאני עומדת לומר לאמא שלי למרות שהיא כמו החברה הכי טובה שלי. אז למי כן לומר? לחברות? לא לומר? האם להיות חברה של חברה אינטרנטית שלא גרה בישראל בכלל זו טעות? אני כלכך מבולבלת, אני לא יודעת מה לעשות.
תודה אם תענו על זה, זה אומר בשבילי הרבה(:

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות