שאלה 212300
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

אני עשירה, צעירה, יפה, חופשיה. אני האדם המסכן ביותר בעולם!

פולה בת 34 | כתבה את השאלה ב-11/04/18 בשעה 21:20

אספר מעט על עצמי.
בצעירותי ניסיתי לדגמן, היו לי כמה סשנים, אבל הבנתי שהזה לא מקצוע בשבילי. לא מעוניינת לשכב עם אנשים זרים בשביל התקדמות. לא מוכנה להפוך כלכלב צעצוע של מישהו. הייתי צריכה להתקדם בכוחות עצמי.
הלכתי ללימודים ובהם הכרתי בחור חכם ולא יפה, עם פוטנציאל גדול שאני ראיתי ואחרים לא. הוא היה צריך רק עיצוב וכיוון. אז כיוונתי אותו, לימדתי אותו להיות החלטי, להוכיח את עצמו, לקחת לפני שחוטפים לו. להיות מי שאני רוצה לראות לצידי. אני גידלתי אותו. לא הייתי גולדיגרית שרצה אחרי מכונית. אני זאת שהפכתי אותו לאיש עסקים מצליח. אם לא הייתי לצידו, אז עכשיו הוא היה חי על משכורת של 15 אלף במקרה הטוב ומשחק עם חרב האור שלו.

עכשיו, כבר שנים אנחנו ביחד. יש לי הכל: אני לא צריכה לעבוד, אני עושה שופינג כל שבוע ומחלקת את הבגדים הישנים לחברות. אני יפה ומטופחת. אני צעירה. יש לי נהג משלי (עובד של החברה. שיחה אחת והוא אוסף אותי).
לפי כל הקריטריונים אני אמורה להיות מאושרת. אבל אני האדם הכי עלוב ומסכן בעולם. אין לי שום דבר שאני לא יכולה להשיג ובגלל זה אני לא רוצה כלום. אני יכולה להשיג כל גבר בעולם בלי למצמץ, ובחיים לא בגדתי כי למה לי. אני יכולה לקנות כל רכב שאני רוצה, אבל למה להתאמץ? יש נהג עם רכב של החברה. לא רוצה טלפון חדש ולא עוד נעלים. יש לי מספיק. לא רוצה כלום כי יש לי הכל. כן, "צרות של עשירים".

כל החברות שלי משקפות את מה שאני לא רוצה להיות: האחת בוטה וגסה ששוכבת עם כל בחור אקראי. השני היא רווקה זקנה שמחפשת נסיך כבר עשור, השלישית היא מורה בתיכון עם שני ילדים, שכר זעום וזמן אפסי. אני חברה איתם כי הן מקנות בי וחושבות שאני מאושרת. ואני - רואה בהן את מה שאני הייתי הופכת להיות אם לא הייתי פועלת נכון. החיים שלהם זה מה שהפחיד אותי כל חיי.

איך לצאת מתסכול הזה? כלוב הזהב שאני חייה בו הוא כלוב שאני בעצמי בניתי במשך שנים של עובדה קשה. יש בו הרבה עושר אין בו שום אושר. מה אפשר לעשות?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (88) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות