שאלה 208976
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

צחקו על המראה שלי ומאז אני בדיכאון על זה שאני מכוער, רוצה לסיים את חיי

אנונימי בן 18 | כתב את השאלה ב-15/03/18 בשעה 17:29

שלום לאתר ולקוראים!
קודם כל אני מאוד מקווה ומצפה מכל הלב שפרטיי ישארו חסויים ושאף אחד לא יוכל לדעת מי אני כי הדברים שאני הולך לכתוב כאן כלכל מביישים אותי, עד שזה הגיע לרמה שלא סיפרתי אותם לאף אדם ואפילו האדם הקרוב ביותר לחייו(כמו אמא שלי שתהיה בריאה).
ראשית אתן רקע, נולדתי למשפחה רגילה יש לי כמה אחים ואחיות והכל לכאורה בסדר עד כה.
מאז שאני קטן וזוכר את עצמי הייתי סקרן ואדם חביב על כולם, הוריי אנשים עובדים למחייתם ואנחנו מיוחסים למשפחה נורמטיבית(לא עניים אבל גם לא עשירים), לצורך העיניין אני בין הקטנים במשפחה.
במשך כל חיי ידעתי שאני לא האדם הכי יפה מבחינה חיצונית, ואם מחשיבים את יופיי לעומת אחיי והוריי אז אני הכי פחות נאה מבחינה חיצונית, אבל זה לא כל כך עניין אותי, מה שעניין אותי הוא להתקדם בחיים לפתח קריירה ולחיות בטוב.
(נכנסות בי זכרונות עכשיו שהייתי קטן ושתיים מהאחים שלי הגדולים רבו, אז אחד מהאחים אמר שאני קטן וחמוד, והאח השני שרב עם האח הראשון צחק עליי שאני מכוער ונולדתי לא יפה(בלשון עדינה)).
כל ההקדמה הזאת באה כדי לספר את מה שהתרחש לפני כמה חודשים(כחצי שנה), אני מכיר אדם נחמד כבן 48 שעושה הרבה מעשים טובים ועוזר לנזקקים כבר קרוב ל-4 שנים, בקיצור יש לו 2 ילדים קטנים(יחסית אליי) כבני 11/13 ואני זוכר אותם עוד שהיו פיצפונים.
נקצר יותר ונאמר שאני ביחסים טובים עם האנשים הנ"ל, עד שהגיע היום ההוא לפני כמה חודשים.
אני נפגש עם האיש וילדיו, היה קצת זמן חופשי אז הילדים האלה דיברו איתי(ורצו לשחק בפלאפון שלי, לא הסכמתי כי לא היה לי מספיק סוללה), אז השתעמם להם והם הכניסו לי ידיים לכיסים לבדוק אם ימצאו שם משהו מעניין(אני אדם שמכניס הרבה דברים לכיס), והופ הם הוציאו את הרב קו שלי(התמונה שלי שם לא משהו כמו רוב האנשים), והם הסתכלו על התמונה והתחילו לצחקק בלי סוף, זעמתי על הילדים לאחר כמה דקות ולקחתי חזרה את הרב קו, לאחר מכן שאלתי אותם מה היה מצחיק ואז הם אמרו לי שאני נראה שם מכוער ודוחה, וצחקו עליי שהעור שלי שחרחר ועיניי שחורות ואני קצת מתחיל להקריח(לצורך העיניין הם ילדים עם עיניים חומות-ירוקות כאלה ושיער חום-בלונדיני כזה), אני חזרה ניסיתי להגן על כבודי ואמרתי שהם קטנים מידי ולא מבינים מהחיים שלהם ואולי עדיף שיבדקו שלא עשו בטיטול, ואז אחד מהם ירד עליי שאף אישה לא תרצה להיות איתי בקשר כי אני מכוער ושאני אהיה בודד כל חיי, אין לי חברה (ולא היית לי), ובלי קשר אני מרגיש צעיר מידי לזוגיות וביחוד לזה שאני לומד בבית ספר דתי שיש בו רק גברים(אבל לא מחייבים שם להתפלל או להיות דתי, רק מחנכים שם שצריך לא לאונן ולא לראות פורנו).
אז רבתי איתם כמה דקות ואז כמו כל יום חזרתי הביתה, בדרך התחלתי להיות בבלבלות עם עצמי, וניסיתי להדחיק את דבריהם של הילדים.
בבוקר כשקמתי הלכתי לשירותים כהרגלי ואז אחרי שהשתנתי הלכתי למראה והסתכלתי על עצמי במשך כמה דקות וגיליתי שהילדים צדקו ואני באמת מכוער.
הלכתי לבית ספר קצת עצוב.
ומאז אני נמצא בדיכאון ועצבות, הגעתי למסקנה שאני לא מתאים לעולם הזה כי אני לא אתקדם לשום מקום ולא אתרבה אף פעם(כי לא תהיה לי בת זוג).
מבן אדם שאוהב ת'חיים נהייתי דיכאוני ומדבר שטויות, אני מרגיש שהפנמתי את החיים ואולי רק המוות יסייע לי, התחלתי להשתגע ולעשות פרצופים במראה ושטויות כאלה, כל פעם שאני רואה אנשים(דוגמא קלסית באוטובוס) אני מתעצבן ורק רוצה שירגישו רע כמוני.
עוד פעם אחזור על דבריי ההתחלתיים ואומר שהמשפחה שלי לא מכוערת, ורק אני יצאתי ככה.
אפילו אח שלי שגדול ממני בשנים מעטות משבחים אותו במשפחתנו שהוא נאה גם חיצונית וגם ערכית.
אז התחלתי קצת לשנוא אותו ולהגיד שהוא בן אדם רע וזה.
התחלתי לראות את כולם כאנשים רעים ואני מדמיין שקורא דברים רעים, למשל שאני באוטובוס אני חושב שיהיה תאונה קטלנית וכולם יפגעו ויהיה הרבה דם ומראות קשים.
בשורה התחתונה התיאשתי מהחיים האלה ואני כבר מרגיש שכל יום שעובר אני יותר סובל.
אני מתכוון ברצינות לעשות ניתוחים פלסטיים כדי להיראות בן אדם מאוד יפה.
אבל עד שיהיה לי ים כסף לניתוחים אני אסבול ולא יודע עם יום אחד אפגע בי ואסיים את חיי מתסכול.
(אני לא נמשך לדוגמניות מהטלוויזיה(אולי קצת כמו כל מתבגר) יש בחורה שנדלקתי עליה בפייסבוק וברמה התחתונה היא לא הכי יפה בעולם(לא כלכך גבוהה ולא רזה מאוד, והיא לא נראית דוגמנית), אני בן אדם שנמשך לטעם מסוים שרוב הגברים האחרים פחות נמשכים.
אני מדמיין לעצמי שאותה בחורה תראה אותי, ותברח בגלל איך שאני נראה, לכן לא דיברתי איתה מעולם).
לא יודע מה לעשות, כמו שכתבתי בהתחלה לא סיפרתי לאף אדם אשר על ליבי, לכן אשמח אם מישהו ירומם את ריגשותיי.
כבר חצי שנה אני בהתמוטטות רגשית!

למה אנשים נולדים מכוערים?

בגלל שלהורים יש גנים פגומים
 
15
אבא שלי היה צריך לגמור בחוץ ובטעות גמר בפנים
 
19
אין דבר כזה מכוער, החברה קבעה מי מכוער ומי יפה וזה לא מולד
 
280
אולי עדיף לי להפסיק לחשוב על שטויות
 
68

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (29) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות