0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

שילמתי ממיטב כספי והתאכזבתי, איך ממשיכים הלאה?

חסויה בת 27 | כתבה את השאלה ב-12/03/18 בשעה 21:49

היי לכולם. טוב זה הולך להיות קצת ארוך, ואולי גם קצת חופר אבל חייבת פשוט לפרוק את זה החוצה ורוצה שכולם ידעו את החוויה הלא נעימה בכלל שעברתי.
אז ככה, בשנה האחרונה למדתי אצל מורה שרק היה משפיל אותי וצועק קורא לי "גולם" או היו לו יציאות כמו " תפסיקי להיות חרמנית על הגז" או " מאיפה נפלת עליי?! או "מה לא ברור לך?"בחיים לא דיברו אליי בצורה כזאת! ולא חושבת שככה צריך להסביר ולדבר לתלמידה. היה מדבר לתלמידים שלו בצורה לא נעימה לאוזן כמו "אם לא תלמד את זה אני אכרות לך ביצה" ואני הייתי שותקת גם שהיה מדבר אליי לא יפה. הוא לא הצליח להביא אותי בטווח זמן של שנה שלמה שאני עוברת טסט נכשלתי אצלו ב- 4 טסטים!!! אם כל הכבוד אני לא אוטיסטית ולא בעלת תסמונת דאון אני חושבת שאם הואבאמת היה רוצה ואכפת לו היה יכול להעביר אותי טסט. יש לציין שבמשך כל תקופת הזמן שלמדתי אצלו הבטחון העצמי שלי ירד לאפס!
הוא לא היה מפסיק להגיד לי שיש לי הפרעות קשב וריכוז ולקחת ריטלין אפילו שהייתי מתנגדת.
עוד אציין, שהגעתי אליו אחרי 3 מורים שלא קידמו אותי ולכן הלכתי מהם. היה מורה שלמדתי אצלו לפניו שהיה שם עליי כל הזמן ידיים והיד שלו היייתה קבוע על הרגל שלי הרגשתי מוטרדת מן הסתם אז עזבתי אותו. ואז הגעתי למורה הזה שאני מדברת עליו שלמדתי אצלו במשך שנה שלמה ולא רק שלא הביא אותי למצב שבו אני עוברת טסט אלא גם גרם לי לחוסר בטחון מטורף על הכביש לתחושה שאני לא שווה כלום וסתם מטומטמת אפילו שאני לא בלונדינית.
אחרי שנכשלתי בטסט רביעי החלטתי שלא מתאים לי להמשיך ללמוד אצל המורה הזה ואני מחפשת לי מורה אחר ולא מוותרת על רישיון הנהיגה גם אחרי מה שעברתי.
יהיו בטח כאלה "חכמים" שיגידו שזה הכל תלוי בתלמיד ולא במורה אבל זהו שזה לא נכון .
עכשיו השאלה איך ממשיכים הלאה ואיך למצוא מורה שפוי ואנושי שלא מלכלך את הפה וצועק רוב השיעור שנותן ביטחון ויחס ולא קורא לתלמיד "גולם" אם הוא בטעות גמורה נכנס באין כניסה? ומורה שלא חוזרים ממנו הבייתה ובוכים אחרי השיעור נהיגה ?
הגעתי אליו דרך האינטרנט דרך רשימת מורי נהיגה מומלצים ושהתקשרתי אליו וסיפרתי לו שהוא יהיה המורה הרביעי שלי וסיפרתי לו את כל מה שעברתי והוא עשה הכל שאני יתחיל ללמוד אצלו אמר לי "אל תדאגי אני ישנה לך את החשיבה על מורי נהיגה ועכשיו את בידיים טובות ושבדרך כלל הוא לא מקבל תלמידים של מורים אחרים אבל בגלל שהוא רוצה לשנות לי את החשיבה על מורי נהיגה הוא מסכים לכך שאלמד אצלו" ואפילו הביא לי טלפון של מישהו שממש המליצה לי עליו בחום ולא הפסיקה להלל ולשבח אותו.
עכשיו אני יושבת ומרגישה מאוכזבת, מרומה, מנוצלת, שעבדו ליי עשו עליי "קופה" מבלי לקבל תמורה הולמת לכסף ששילמתי. שילמתי ממיטב כספי ואני עובדת בשכר מינימום ומאוד קשה בשביל כל אגורה שחוקה. עכשיו כבר ממש קשה לי להאמין ולסמוך על אנשים. מה לעשות ואיך ממשיכים הלאה?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות