שאלה 208579
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה אנשים מתחתנים, מה מניע אתכם?

פלספנית. בת 18 | כתבה את השאלה ב-12/03/18 בשעה 18:14

היי.
כעיקרון אין לי בעיה או משהו, אני פשוט רוצה לשאול למה אנשים מתחתנים, מה מניע אתכם...
אני אישית מבינה את הקטע של החתונה כי אני דתיה, וחתונה דתית בשבילי מסמלת את הקירבה שלי ושל בן הזוג שלי ואת הרשות שלי ושלו לגעת אחד בשני ולעשות אהבה כמה שאנחנו רוצים, זה מסמל בשבילי את המחוייבות להינשא אחד לשני ולהלחם על הקשר גם כשהוא יהיה למטה, ללדת ילדים, לגור ביחד ועוד מלא דברים.
אבל אני מודה שאם לא הייתי מאמינה, ואם הדת לא הייתה חשובה לי, לא היה אכפת לי לא להתחתן, אפילו לא רואה בזה משהו שהוא מקרב ביני לבין הבן זוג אלא רק מלחיץ ומחייב יותר למרות שגם ככה הייתם מחוייבים זה לזה גם לפני.
אני שואלת למה באמת להתחתן..., כי אולי בפעם השלישית שמעתי אנשים שלפני איזה כמה שנים התחתנו (3 גג) והיום אומרים "גם ככה כולם מתגרשים בסוף" ולא נותנים לעצמם לתקן את הקשר באמת ולהלחם עליו. אם כבר גרתם ביחד, שכבתם, הרגשתם מחוייבים אחד לשניה גם לפני החתונה (כי גם ככה יש גירושיפ ואנשים לא ממצמצים לפני שהם מתגרשים) ואפילו לפעמים יש נשים שנכנסות להיריון לפני החתונה..
אז באמת בשביל מה? מה שונה לפני החתונה שהשתנה אחרי החתונה? למה רוב הבנות חולמות על חתונה והכל.. למה באמת להתחתן.. מה מניע אתכםם..
אני שואלת את זה באמת ממקום סקרן, אני באמת לא מבינה למה לעשות יום אחד שבו חוגגים את המחוייבות (שגם רוב הגברים והנשים נלחצים מזה) ואז לחזור לגור ביחד, לעבוד, לשכב עם אותו בן זוג ושום דבר לא השתנה. זה לא שאנשים מרגישים ממש מחוייבים.. כי עדיין יש בגידות והרבה הרבה גירושים.. אז למה פשוט לא להישאר בני זוג וזהו? למה להתחתן אם לא בגלל הדת?.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (12) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות