שאלה 208525
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

ברגע של פאניקה עצרה הכל, מה לעשות?

מבולבל בן 25 | כתב את השאלה ב-12/03/18 בשעה 20:40

לפני חודש וחצי הכרתי מישהי ממש חמודה. מאוד נמשכתי לאופי שלה, גם עכשיו אני חושב שהאופי שלה מדהים. בנוסף לאופי אני גם נמשך אליה. והיה לנו חיבור מאוד בוגר. בקיצור חשבתי שמצאתי סוף סוף מישהי לקשר רציני. יש לציין שלא חוויתי עד עכשיו קשרים רציניים וגם היא לא. אני בן 25 והיא בת 24.

לי ולה הייתה תקשורת טובה, אבל היו כמה בעיות. הרגשתי שאחרי שנהיינו אינטימיים יותר (לא במובן המיני), נניח אחרי שבוע מאוד טוב שממש התקרבנו אחד לשנייה, הבחורה הייתה נכנסת לבלבול כלשהו. זה קרה 3 פעמים. היה סבבה והכל ואני בתמימותי חושב לקרוא איזה ספר, ואז אני מגלה שהיא אוכלת סרטים ברקע. בפעמיים הראשונות דווקא תקשרנו ממש טוב וזה עוד יותר קירב בינינו אבל בפעם השלישית קרה משהו שונה.

שבוע שעבר ממש התקרבנו, הבאתי לה שוקולדים כי היו לה 4 מבחנים בשבוע, היא ביוזמתה הכירה אותי להורים שלה (ממש מוקדם אבל זרמתי), היינו בחדר שלה. גם התקרבנו מבחינה מינית. כל השבועיים האחרונים מספרת לי שהיא מרגישה דברים ושאני חשוב לה. וזה היה אמיתי! אני שם לב לדברים האלו. יום שבת בבוקר שמתי לב ששוב פעם משהו לא כשורה. הפעם התקשרתי כדי לדבר איתה.

היא סיפרה לי שהיא מבולבלת, ומפחדת לפגוע בי והיא מרגישה דברים, אבל לא יודעת אם זה הרגש הנכון. שאלתי אותה אם היא רואה אותי בתור ידיד ולא בתור בן זוג, והיא התעקשה שהיא רואה אותי בתור בן זוג.
היא מספרת לי שהיא מרגישה שאני נותן לה הרבה יותר ממה שהיא נותנת לי, והיא מרגישה אשמה עוד יותר נוכח העובדה שהיא מבלובלת. אז אמרתי לה שזה בסדר, כי הייתה לה תקופת מבחנים ממש קשה והגיוני שזה יקרה. ושאני מצפה שתיתן לי מה שהיא יכולה, ועכשיו יש לה הזדמנות.
לאורך כל השיחה אומרת שהיא רוצה שנמשיך, ושאני חשוב לה. אמרתי לה שגם אני חושב ככה, אבל אם היא לא רואה אותי בתור בן זוג ולא מרגישה אליי משהו בכלל, אז הייתי רוצה שנפסיק.

בשלב מסויים במהלך השיחה היא פרצה בבכי ממש ממש רציני. אני הרגשתי ממש רע. אמרתי לה שאולי כדאי שהיא תיקח זמן להירגע, תדבר עם אמא שלה, תחזור אלי למחרת בערב. היא רצתה לחזור אליי מוקדם אחרת היא תתפוצץ. בסוף שלחה לי הודעה אחרי שעה שהיא רוצה שנפסיק כי היא מבולבלת, והיא לא יודעת מה קורה, והיא לא רוצה לפגוע בי בגלל שאני חשוב לה, ושאני אדם מקסים ובלה בלה בלה.

אני יודע שהיא בחורה רגשית. והיא בחורה ממש חמודה עם אופי מקסים. אני יודע שהיא ממש התלהבה ממני. לאורך כל התקופה חוץ מהימים האחרונים. היא סיפרה לכל החברים והחברות שיש לה חבר ואשכרה הכירה אותי להורים שלה. זה לא הולך ברגל. אני יודע שמה שאמרה כל הזמן זה אמיתי.

יש לה בעיית דימוי גוף כי היא קצת שמנמנה. לי זה לא מפריע. היא גם נורא סגורה מינית, כנראה בכלל בעיות דימוי הגוף. ואני הראשון שלה בהרבה דברים.

סיפרתי לחברים וידידות. החברים לא הבינו מה קרה והתבאסו. אמרו לי להמשיך הלאה. זה גם מה שאני אמרתי לעצמי. הידידות הזדהו איתי ואיתה. אמרו שהבלבול הזה גם קרה להן, ושאולי שווה לשלוח הודעה עוד כמה ימים עד שבוע. כי כנראה הייתה לה סערת רגשות והיא נכנסה לפאניקה ולאו דווקא זה אומר שאין דרך חזרה. ואז נכנסה גם האופציה הזו.

אני כן בקטע שלה. אני מרגיש שהיא בקטע שלי. פשוט לא מבין מאיפה כל זה בא.

מה לעשות

לנסות להילחם (לשלוח הודעה עוד שבוע) כי יש על מה
 
36
לעבור הלאה
 
5

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (6) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות