מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מתחפש לאישה באופן קבוע, מה זה אומר שאני?

אנונימית בן 17 | כתב את השאלה ב-08/03/18 בשעה 11:20

הטקסט כתוב בלשון זכר בשביל להגיש שאני בן.

הכל התחיל ממגמת תאיטרון שהיה לי תפקיד של נערה. הייתי צריך להתחפש לנערה בבית ספר מחוסר בנות במגמה. לקחתי ברצינות ובבהתחלה זה היה מביך, חברי וחברתי צחקו. אבל זה נגמר. כל פעם רצתי עם עוד תיק לקראת החזרות לבגרות בתיאטרון. בבוקר להיות בחורה ואחר החזרות להוריד הכל. וכל פעם שהתחפשתי לנערה הרגשתי תחושה טובה, ואהבתי לראות את הבחורה במראה. כאשר הבגרות התקרבה החזרות. הרגשתי מספיק בנוח בתוך הדמות ולא החלפתי חזרה את הבגדים וגם מתוך עצלנות. היה קצת מוזר ללמוד אנגלית עם שיער נופל על השולחן...

מהיום שלאחר עברה לי החלטה מטופשת להגיע לכל היום כבר מחופש כדי להיכנס לדמות, ווואלה נהנתי מכל רגע. החברים שלי צחקו עלי ואמרתי שאני נכנס לדמות ועוד מעט אני אגמור עם התחפושת הזאת. אבל בפנים ידעתי שאני נהנה מכל רגע.

באותו ערב לאחר הבגרות. מגמת תיאטרון שיחקה אמת או חובה. וקיבלתי חובה מידידה להמשיך להיות בחורה מחודש מאי עד סוף השנה. אמרת שאין לי בגדים, אך נותנת החובה אמרה שבזמן הזה היא תילך איתי לקנות חולצות בית ספר לנשים. בנוסף הייתה לי תשוקה פנימית לעשות את זה. קניתי באינטרנט פאה משיער אמיתי, וגוף של אישה מסיליקון. בחליפה היה מקום לאיבר המין שהסתלסל בסוג של צינור שמוביל לכוס שמחוץ לחליפה. ידידה שלי לא ידעה שאני יגזים וגם רציתי להפתיע אותה. השבוע של פסח ארגנתי את כל הבגדים של אחותי, בשמים, נעליים, איפור ותכשיטים. הכל סידרתי וקיפלתי במגירה ונעלתי אותה.

ובכן ביום הראשון של החובה. הסתכלת על תלמידות באינסטגרם. וחיכיתי מה שראיתי. באותו יום שעליתי לאוטובוס, הנהג הסתכל בתמונה על הרו-קב ואמר שהתבלבלתי עם אח שלי.

הקול שלי היה די גבוה, כמו של בחורה. ואמרתי כנראה טעיתי בכרטיס. הנהג חייך ונתן לי לעלות בחינם. נכנסתי לאוטובוס הלב שלי דפק חזק והרגשת את הזין שלי מתרומם. אבל החליפה הסתירה אותו. התיישבתי ופשוט הסתכלתי על עצמי.

הגעתי לבית ספר ונכנסתי לשירותי הנשים בטעות, ונלחצתי ברמות שיזהו אותי. הקפדתי לשבת ולהשתין.
ושמעתי כמה מבנות נכנסות, לא ידעתי מי. בשלב מסוים אספתי אומץ ויצאתי. הלכתי לכיוון המראה לסדר את השיער כדי להיראות כמה שיותר אמין. הבנות שהיו שם הסתכלו בסימן שאלה. אמרתי "היי" המשכתי לסדר את הפאה. ודרך המראה ראיתי את הידידה שלי יוצאת ומחייכת. ואומרת כדי להציל אותי "היי, ניקול" היא קרצה לי והבנתי שאני צריך לזרום. אמרתי "היוש". היא ליוותה אותי החוצה משירותי הנשים ובזמן שהלכנו יחד היא אמרה שאני פשוט מפגר ויש לי מזל שהיא הייתה שם.
נכנסנו אני והיא לשיעור. והיא פשוט הייתה בהלם שהשקעתי בכל פרט ופרט. כל השיעור היא הסתכלה עלי במבט מופתע. בהפסקה יצאנו אני וידידה שלי לקפיטריה לקנות קולה וטוסט. הרגשתי מדהים לגמרי שכולם חשבו שהגיעה תלמידה חדשה לבית ספר. הידידה שלי הכירה אותי עם עוד בנות שלבסוף יצאנו יחד לבלות גם אחרי בית ספר. זה לא היה בהתערבות אבל זרמתי עם ידידה שלי וגם כל כך היה לי כיף לעשות את זה. העברתי את הלימודים כבחורה מאוד מהר ומאוד נהנתי, וזה פשוט השתלט עליי, התחלתי להתנהג כמו בחורה גם אחרי הלימודים, חזרתי הביתה מבלי להוריד את הבגדים, ההורים ראו אותי עם חולצת בית ספר של בנות בצבע סגול עם מחשוף חמוד, עם חצאית ותחתוני חוטיני מעל גרביונים ונעלי טיימבר עם עקבים. הם היו בהלם אבל סיפרתי להם הכל ושאני פשוט רוצה להיות בחורה לזמן מה, להרגיש איך זה. הורי תמכו בי

הבחורה שהייתה בתוכי השתלטה עליי עד ששכחתי מי אני באמת. האמנתי ששמי הוא באמת ניקול. ודיברתי בלשון נקבה כמו הרגל

במהלך החופש החלטתי שאני רוצה להמשיך להיות בחורה, אבל לא לשנות את המין שלי למקרה שאתחרת על כך. כאשר אחותי חזרה מחו"ל היא כבר ידעה שאני החלטתי להפוך לאישה רשמית. שיניתי את כל עיצוב החדר שלי, צבעתי אותו בוורוד, קניתי שמלות, חולצות, תכשיטים, איפור. עוד פאות וכל מה שבת צריכה. אני לא יודע מתי הרגשתי יותר טוב מאשר עכשיו.

אני נהנה לשכב במיטה שלי עם הפג'ימה של המיני מאוס. ולהרגיש בחורה והפעם לתמיד. עם החברים הבנים שלי נותקו הקשרים, אבל הכרתי בנות ויצאנו לבלות, יצאנו למסיבות ופשוט נהנתי מכל רגע.

ידידה שלי בהתחלה חשבה שהיא גרמה לזה, אבל אמרתי שתמיד רציתי להרגיש בחורה, אבל ההרגשה הייתה כלכך טובה שהחלטתי להישאר בחורה רצוף.

וזהוא כל הסיפור שגרם לי להחלטה הזאת, עד היום אני מגדיר את עצמי כבחורה. לא רוצה לעשות ניתוח לשינוי מין כי זה פשוט מגניב להרגיש שמתחת אני גבר. אני כבר לא זוכר איך אני נראה בתור גבר, מתחת לפאה ולחליפה אני נמצא שם. אבל התרגלתי להיות בחורה. אני נהנה להיות בחורה. התחפושת עשתה לי אופי עדין כמו של בחורה. כל פעם שאני מסתכל במראה אני רואה נערה התרגלתי אליה כיאלו נולדתי בת.

השנה הנוכחית בבית ספר, באמת שנהנתי להיות תלמידה לשם שינוי. אפילו בחג פורים הקרוב התחפשתי לטינקרבל. התחפושת הייתה פשוט מושלמת ורקדתי חברות שהכרתי. בנים ניסו להתחיל איתי אבל לא אני בכלל לא נמשך לגברים. הם נדהמים שמגלים שאני גבר.
אני נמשך לנשים באופן מיני.

אני לא יודע מה עובר עליי, אני פאקינג יושב על המיטה עם כותנת לילה. יש לי שמלה לבנה מלאת תחרה תלויה על הארון לקראת אירוע משפחתי. למה הפכתי את עצמי. מסתכל בין הרגליים ויש לי פות שמוביל בצינור אל הזין. אני פאקינג מכניס אצבעות לשם. ואשכרה עשיתי לייזר. אני פותח את הארון ורואה רק שמלות, יש לי 12 סוגים של לקים. שרשראות של פנדורה. מלא נעלי עקב. ושום זכר לגבר שהייתי פעם. אבל מצד שני אני מרגיש מדהים כלכך שאני קם כל בוקר, מתלבש ומתאפר ומתחיל יום חדש בתור בחורה ששמה ניקול.

אולי זה הייעוד שלי בחיים. להיות גבר שמחופש לבחורה.
האם בחורה תקבל גבר עם כוס מסיליקון?
האם לסבית תקבל בחורה שהיא גבר אבל מבחוץ נראת בחורה?

מה אני
מי אני

אנונימית צירף תמונה לשאלתו:

מה לעשות?

תמשיך להישאר כמו שאת עכשיו, כל עוד את נהנת להיות בחורה
 
14
תחזור אחורה למה שנולדת לפני שיהיה מאוחר מידיי
 
2
חייב/ת לראות תמונה
 
7

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות