מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

נהנה להתלבש כמו בחורה והושפלתי, איך אוכל להראות את הפנים שלי בבית הספר?

אנונימי בן 17 | כתב את השאלה ב-08/03/18 בשעה 11:45

ארצה לספר את כל הסיפור מהתחלה.

בזמן האחרון תמיד שאני לבד בבית ומשעממם לי. עולה לי החשק להתחפש לבחורה, אני נכנס לחדר של אחותי מבלי שהיא יודעת. ומתחיל סוג של להתחפש לבחורה, בהתחלה התלבשתי בחולצות, טייצים, זה ממש הפיק לי הנאה. לאחרונה התחלתי להתלבש כמו בחורה בצורה מלאה לגמרי: יום אחד שאחותי לר הייתה בבית והייתי לבד. נכנסתי לה לחדר, פתחתי את המגירה של ההלבשה התחתונה, הוצאתי חוטיני ורוד עם תחרה והיה לי חשק ללבוש אותו. לאחר שלבשתי הרגשתי הנאה מאוד גבוהה, המשכתי לחטט לאחותי בבגדים ומדדתי שמלות, כל מיני חולצות ואפשר להגיד שהפכתי לה את החדר כמו שבחורה לא מוצאת מה ללבוש למסיבה. בסוף מצאתי בגדים שנראו לי מאוד יפים. לקחתי את הפאה, לבשתי את הבגדים שבחרתי שבמקרה ההוא לבשתי שמלת מלמלה עם זוג נעלי עקב, התאפרתי, שמתי תכשיטים וכל מה שראיתי בחדר שלה. הלכתי לסלון בתחושה מאוד טובה שקשה לי לתאר, ולאחר שראיתי את עצמי הרגשתי חרמנות ברמה לא נורמלית. (לא התאבתי בעצמי, אלה בבחורה שראיתי). בשלב מסוים רציתי לצאת מהבית ולעשות סיבוב ברחוב. בדרכי אל הדלת אני שומע אותה נפתחת, ואני בהלם ופחד לא יודע לאיפה לברוח. אחותי נכנסה הביתה, לא היה לי מה להגיד, הסתכלתי עליה בהלם, היא הסתכלה עליי בחיוך ואמרה "איזה מהממת". היא באה לחבק אותי וכאשר חיבקתי אותה ואני חושב שבכיתי. הייתי שמח שאחותי הבינה אותי. הורדתי את הבגדים של אחותי ועזרתי לה לסדר את החדר, היא קצת התעצבנה מהבאלגן ואמרה שאני חייב לה, עניתי בתמימות מה היא רוצה בתמורה. והיא ענתה בגיחוח שאני עוד יראה.

זה היה שבוע לפני פורים, יומיים אחריי אחות הגיעה עם תחפושת פיה שחשבתי שקנתה לעצמה. בבוקר של פורים, שקמתי ראיתי את התחפושת תלויה על הכיסא בחדר שלי. ואחותי לפתע נכנסה. שאלתי אותה איך התחפושת שלה הגיעה לפה. היא התחפושת לא שלה ובכלל לא במידה שלה ולאחר מכן הזכירה שאני חייב לה טובה. מפה לשם נפל לי האסימון ולא הסכמתי להתחפש מתוך מבוכה, אחותי לחצה עלי להתחפש, שזה יהיה מגניב וכו'.

לבסוף השתכנעתי מלית ברירה, גם כי לא היה לי נעים לאכזב את אחותי. ומצד שני רציתי כל כך. אחותי, חיפשה ואיפרה אותי עם נצנצים משהוא. הלכתי למסיבת תחפושת כי וואלה זה היה פורים. רציתי לנצל את היום. הרגשתי הרבה אנדרנלין וממש נהנתי בתחפושת. ידידה שלי שבקושי זיהתה אותי והתלהבה יותר ממני ואפילו עשינו תמונה. ביום הזה לא היה לי אכפת שיראו שאני מחופש כי זה פורים. בקיצור נהנתי ממש בקרנבל, בריקודים היה לי ממש כיף.

עד שלאחד מהבנים נודע שאני זו הפיה ומפה הפכתי לבדיחה.

אמרו לי שאני קוקסינל, הומו ועוד מילים חמות. למרות שזה פורים זה פגע בי, לא היה לא מה להגיד. אז פשוט הלכתי מהבית ספר. הלכתי לכיוון של המסיבה בפארק המרכזי וחזר לי טיפה המצב רוח. פגשתי שוב את ידידה שלי ורקדנו את האחרי צהריים ערב בערך. בסוף היום חזרתי הביתה. ההורים שלי היו מודעים שהתחפשתי ולא עשו הצגה שפיה נכנסה להם הביתה.

מאוד נהנתי ביום ההוא. היא מצחיק כיף וממש נהנתי להיות בת ליום אחד. מצד שני מה שאמרו עלי בבית ספר ממשיך לההדד ואני עדיין מפחד להגיע לבית ספר.

אני לא מבין מה הקטע שלי שאני אוהב להתחפש או ללבוש דברים של בנות. לא יודע איך להחזיר את פרצופי לבית ספר לאחר מה שאמרו עלי. היום לא הגעתי לביתספר אבל אני חושב שאגיע מחר ואתעלם עד שכולם ישכחו...


אשמח לעצה או משהוא.
פרקתי את כל מה שהיה על ליבי

אם תרצו אוכל לצרף תמונה של התחפושת בהמשך.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות