מתחם הייעוץ של איגי
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

א - מיני, נבגדתי, יודע שאשאר לבד...

נבגד בן 18 | כתב את השאלה ב-08/03/18 בשעה 10:51

היי לכם,
לא חשבתי שאני אחזור לכתוב כאן אי פעם... אבל אין לי כל כך למי לספר את זה...
אני טל, א-מיני הומו-רומנטי, בן 18. ראשית באתי לציין שהמצב מסובך- אז מי שעייף, שישפשף היטב את העיניים כדי שיבין את כל התסבוכת שיש פה.
עד לפני חצי שנה הייתי במצב די טוב. היה לי בן זוג שמאוד אהבתי, והייתי איתו בזוגיות 8 חודשים.
עברתי שני ניתוחי עיניים מאוד קשים למחלה נדירה שיש לי:
30.7 עין ימין
27.8 עין שמאל.
הניתוחים כואבים, וזה הסיוט של החיים, אתה רואה עם העין איך חותכים אותה וזה עם הרדה כה חלשה שלא מרגישים אותה. באמת. סיוט. זה החלק הקל. הכאבים שאחרי, למרות כל המשככים, זה עדיין סיוט. כבר בזמן שסביב הניתוח הראשון התחלתי להרגיש שמשהו לא בסדר בזוגיות. הרגשתי שהוא מסתיר ממני משהו, שהוא לא מתייחס אלי כמו שהתייחס בעבר. יש לציין שהוא לא היה מחמיא לי כמעט אף פעם, ואפילו להגיד לי "אני אוהב אותך" היה גדול עליו. כן. במבט לאחור אני לא מבין למה אהבתי אותו. לא מבין עוד יותר למה לא אהבתי אותו כל כך, ותכף גם אתם תבינו.
הוא לא היה נעלם לי אף פעם. הוא תמיד היה עונה לי, אולי בעיכוב קל, אבל עונה. 3 שבועות אחרי הניתוח הראשון הוא נעלם לי ל-3 ימים, וסינן אותי בכל דרך. בסוף הוא ענה לי בטלפון. זו הייתה שיחה נוראית שאני זוכר עד היום. הוא היה בהתקף חרדה, יש לציין שהוא נוטל כדורי דכאון-חרדה. לבסוף, פעם ראשונה שהוא נשבר ובכה ואמר שהוא רוצה להפרד. הייתי יותר מרוכז בלהרגיע אותו מלבכות. כשניתק את השיחה באתי להתקשר לחברים שלי ולדבר איתם. הפלא ופלא- כולם ניתקו קשר. היחידה שחזרה אלי אחרי שבוע היא ידידה שהייתה אז בקנדה. הדבר שהכי כאב לי בסיטואציה אז היא שהחברים נעלמו. זה היה נוראי. אני לא תפקדתי חודשיים לאחר מכן. כמובן שגם זה היה בשילוב עם עוד ניתוח. אבל הכאב מהסיטואציה היה יותר גרוע מהכאב הפיזי לדעתי. זה היה סיוט, התמהיל הזה.
סיבת הפרידה, לפי האקס הייתה פערים: טבעוני-אוכל בשר, שמאלני קיצוני-מרכז ימין, ופער גילאים. הוא הדגיש את הפער בגיל, שאינו רלוונטי. את זה גיליתי מאוחר יותר.
כשנכנסו לזוגיות היינו הראשונים זה של זה, וטבעי שעשינו טעויות. הכרנו דרך אשכול של א-מיניים בפייסבוק בקבוצה מסויימת. רק לקראת סוף הקשר הוא גילה לי את האמת- הוא לא א-מיני. ליתר דיוק, הוא הציג את עצמו קודם כאפור, ואחרי זה כדמי-סקסואל, כן על הספקטרום הא-מיני, אך שונה מרוב הסוגים.
הייתי מספיק מטומטם לא לקחת את כל הרמזים המטרימים בחשבון... ועדיין אהבתי אותו. מאוד.
אחרי תקופה מסויימת, הוא ואני חזרנו. זה היה מצב מסובך. חזרנו, אך חשבתי שהוא לא רוצה להיות מחוייב לקשר בגלל כל מיני דברים שאמר.אבל הסתבר לי מאוחר יותר שהוא לקח את הקשר ברצינות. לפחות הוא חשב ככה.
במקביל, כ-3 שבועות אחרי שחזרנו, פנה אלי אדם בפייסבוק שדיברתי איתו לפני שנה, וידעתי מי הוא- וכן האקס. הוא היה מאוהב באקס שלי רק מהיכרות בפייסבוק 5 שנים! פאקינג 5 שנים! האקס שלי תמיד סינן אותו והעיף הצידה. אותו אדם שאל אותי האם אני והאקס עדיין בזוגיות. לא רציתי לענות וניסיתי להוציא ממנו מידע. כשחשבתי שהבנתי שהוא בעניין שלי ולא שלו, אמרתי את האמת.
בפגישה האחרונה שלי עם האקס סיפרתי לו את זה. הוא התנהג מוזר מאוד. אבל מאוד. הוא כבר לא הסתכל לי בעיניים. במבט חוזר אני מבין שזו התחלה של בגידה.
כשבוע אחרי כן קמתי בבוקר, אחרי ששוב פעם האקס סינן אותי, עם הודעה בוואטסאפ. אני ידעתי את התוכן. אני כבר הרגשתי שמשהו לא בסדר. הוא כתב לי שהפערים בינינו שוב מפריעים לו והוא מודיע שהוא נפרד.
נשברתי בפעם השנייה, כמעט גרוע כמו בראשונה. שמרתי איתו על קשר מועט.
התחלתי לראות את אותו האדם בפייסבוק שואל שאלות מוזרות בקבוצה שגם הכרתי את האקס. הכרתי אותו כא-מיני גם כן. הוא התחיל לכתוב פוסטים כמו: "איזה מביך זה לקנות קונדום", איך מפלפלים סקס ראשון?" וכו'. הבנתי שמשהו כאן לא בסדר והתחלתי לחשוד.
יום אחד התקשרתי לאקס ושאלתי אותו מה הוא עשה היום. הוא ענה שברוב היום שמע מוזיקה. ושאלתי מה לא ברוב היום, והוא ענה לי "נגמרה החקירה?". הוא אף פעם לא דיבר איתי ככה. איך נפגעתי...
רבנו. רבנו מאוד. בסוף, כמה טיפוסי לי, הבנתי מה קרה, אבל אני רציתי להוציא את זה ממנו באופן מפורש. דקה שלמה שתקתי בכוונה, ואז שאלתי איך היה הדייט. הוא היה המום. כנראה הוא לא העריך את האינטליגנציה הרגשית שלי מספיק. הוא לא רצה לדבר על זה. הוא הסתיר. כעסתי על זה מאוד.
בשיחה נוספת דליתי עוד מידע- הוא קבע את הדייט עוד לפני שנפרד ממני- כלומר בגד.
אחרי כמה ימים נפל לי האסימון. אותו אחד ששאל אותי אם הוא פנוי, התחיל איתו. והם שכבו. האקס נפרד ממני בגלל זה שרצה סקס. הרי הפער גילאים הוא חרטא. הוא יצא עם מישהו שיש לו את אותו הפער למעלה.
הוצאתי ממנו בכוח גם את הפרט הזה בשיחה. הפעלתי לו התקף חרדה, אבל בניגוד לפעם, שמחתי. שמחתי כי רע לו, רע לו כמעט כמו שעשה לי רע, וגרמתי לו לבושה, כי הוא אמור לבוש מאיך שהוא התיחס אלי, מאיך שהוא שיקר לי. כמה הוא שיקר לי. הוא ידע שאני שונא שקרים, ועדיין בחר להסתיר הכל ולהיות רע אלי.
ואז הרגשתי זוועה עם עצמי, ושקעתי לתהום עמוק. הוא בגד בי כי הוא רצה סקס, ועוד עם מישהו שהוא זרק הצידה 5 שנים. אני עד כדי כך גרוע?
והכי גרוע? בתחילת הקשר הצענו שאם אחד מאיתנו ירצה סקס, הוא יוכל לשכב מהצד אם יידע את השני. הוא לא הסכים כי הוא אמר שזו בגידה והוא לא מוכן לבגוד. ובסוף? בגד בי בדייט כי רצה סקס. זה הכי נורא. אני צעצוע שמשחקים בו וזורקים? אני שק אגרוף רגשי? אני גלגל שלישי? למה זה מגיע לי? אין לי רגשות? למה לשחק בי? הקשר הזה רק גרם לי להבין יותר כמה זה קשה למצוא זוגיות כא-מיני. הוא לא אהב אותי מההתחלה. הייתי פשוט נוח לו. והוא הודה בזה.הוא הודה. זה פשוט דוקר אותי בלב להגיד את זה. זה כ ו א ב.
ומה עוד מעצבן? להגיד לי אני אוהב אותך לקח לו מעל חודש, והוא אמר לי את זה בין 4 ל-5 פעמים בכל הקשר, ועכשיו הוא מתכנן לעבור לגור אצלו אחרי שבועיים של קשר? אם אני לא טועה הוא כבר גר אצלו אחרי חודש. זה נ ו ר א י. מאחל לו שהקשר הזה יתפרק לו על הראש הכי כואב שיש, כי קשר שנובע מבגידה זה אכזריות. הבן אדם היחיד שבטחתי בו לגמרי תקע לי סכין בגב אינספור פעמים.
וכשחזרתי לעצמי... נזכרתי כמה זה נוראי להכיר מישהו כשאתה א-מיני, ועוד הומו-רומנטי. אתה סוג ג'. זו קהילה פצפונת, ורוב הקהילה הטרו-רומנטיים. זה מאלץ אותי להכיר אדם מיני, ואני מפחד שהקשר החדש יגמר כמו הקשר שהיה לי...
כל אחד שאני מכיר ישר אומר לי לא מתאים כשהוא שומע שאני א-מיני, וזה לגיטימי, וכמובן שזה עדיף על מה שהיה, אבל זה פשוט כואב לי שאני רואה שכל הסביבה שלי, מהקהילה או לא נכנסים ויוצאים מזוגיות, ואני נשאר לבד, והקשר היחיד שהיה לי זו כווית שמש רעה ואכזרית על העור שלי.
אני מצרף בכוונה את האופרה הזו, סוסנה הקדושה, של הינדמיט. מדובר על נזירה שהתאהבה בפסל של ישו. אפילו זה, קשר זוגי פחות נוראי מהקשר הזוגי שנוצר מהבגידה של ה******. למה דווקא נזירה? כי הוא התנזר מסקס מבחירה.

אני צריך עזרה. אני יודע שאתגבר על זה, ואני עשיתי את רוב הצעדים לזה כבר, אבל אני צריך להתגבר על העובדה שאשאר לבד ברוב הסיכויים.

נ.ב. הזוגיות שהוא קיבל היא העונש. הוא יסבול ממנה כי אני מכיר את הבן זוג שלו. הוא דביקי, הווא לא יצליח להפרד ממנו, והוא יפרד, כי מי שבגד פעם אחת, יבגוד פעם שנייה ושלישית.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (0) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מתבגרים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות