שאלה 206983
  מצורף שיר רקע
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

לבד בעולם הגדול שבחו״ל ואין לי אף אחד. איך לצאת מהמצב הזה?

הנסיך המרוקאי בן 23 | כתב את השאלה ב-28/02/18 בשעה 16:21

אהלן חברים מה שלומכם,

אני מעדיף להישאר אנונימי אספר קצת על עצמי ועל הסיטואציה שאני נמצא בה ומה העצה/דעה שלכם לגבי מה שאפשר לעשות.

אז ככה אני בן 23 לפני כשנה השתחררתי משירות צבאי אח בכור בן להורים גרושים שבתהליך כבר כ 5 שנים והוא רחוק מסיום.

בעקבות מה שקרה חוויתי תקופות מאוד קשות שבהן ההורים שלי הסיטו אותי השתמשו בי ובאחים שלי בתור כלי נשק להתנגח אחד בשני במלחמה בלתי פוסקת שמשרת רק את האינטרסים של ההורים שלי ניתוק של קשר עם אבי כשנה וחצי בעקבות המקרים וכולל עם אמי למשך תקופות ממושכות, בשירות הצבאי הייתי חייב לעזור בבית מבחינה כלכלית ותמיכה רגשית לאחים שלי ורוב מהשירות הצבאי היה כשפיקדתי על צוות חיילים וגם הייתי צריך להיות עמוד התווך ולשמור על מצב שקט בבית.

יש לציין שמאז ועד היום אבי המשיך בחייו והיום יש לו חברה והם גרים ביחד ואימי עדיין לא המשיכה ולא מתקדמת ותמיד אבי היה הדומנינטי ואימי הייתה זאת שלצידי ולצד אחיי ואם כמה שההתנהלות של הורי הביאה למצב שנוצר אבי לא החסיר מאיתנו כלום ועבד ימים כלילות בכדי לכלכל אותנו ולחיות ברמת חיים מאוד גבוהה ואימי הייתה תמיד בבית וגידלה אותנו.

לאחר שחרורי מהצבא לפני כשנה לא הצלחתי למצוא את עצמי ופתחתי בתהליך לחיפוש על ידי התנסויות בכל מיני דברים שלא צלחו כגון קורסים בכלכלה וכולי.

ואז לפני כשמונה חודשים שמעתי מהמשפחה של אבי שחיים בארה"ב שבת דודה שלי מתחתנת אז טסתי בעקבות זאת ביוני האחרון ומאז עד היום נשארתי בכדי להתקדם ולהשאיר את כל מה שהיה בארץ מאחור בתקווה למצוא את עצמי ולפתוח דף חדש בחיי פה, יש לציין שאני אזרח אמריקאי אז אין לי בעיה של שהייה.

בתור התחלה עבדתי בעגלות כחצי שנה ואז כשהרגשתי שהמצפון שלי לא נותן לי יותר חזרתי למשפחה שלי שחיה פה בארה"ב ליתר דיוק במרכז העיר של לוס אנגל׳ס.

בתור אחד שמכיר את המשפחה הזאת המון זמן גם אם זה מרחוק, לא ציפיתי לתמיכה מהמשפחה שפו בגלל כל ההיסטוריה ואכן לא טעיתי, אין לי שום תמיכה גם לא כלכלית אני לגמרי לבד פה והייתי מודע שזה מה שיקרה כשאטוס לשם.

הדבר היחיד שיש לי זה המיטה והמקלחת בכל השאר אני מכלכל את עצמי אם זה אוכל כביסה וכל השאר.

ויותר גרוע מזה הבית של המשפחה מצד אבי פו על סף התפוצצות ההורים רבים אחד עם השני בלי סוף וזה צעקות וקללות ממש כמו בבית משוגעים והילדים בורחים מהבית כשיש להם הזדמנות אני יודע שזה לא עניין שלי ולכן אני רוב היום בחוץ, מהרגע שהגעתי לשם הלכתי לקולג בכדי ללמוד ובכדי שאוכל לקבל עזרה מהממשלה במימון הלימודים והשכירות דירה ואני אכן יכול לקבל המון עזרה מהממשלה אבל בגלל שאני לא תושב המדינה קליפורניה ואין לי אפשרות גם להוכיח את זה אז אני לא יכול לקבל את כל העזרה שאני צרין ואז נוצר מצב גם שאין לי אפשרות לשלם את השכר לימוד עם העבודה וגם לא אוכל להשכיר דירה כי לא אקבל עזרה.

אז לגבי קולג אני מתכונן לקראת הסמסטר הבא שהוא בסמפטמבר עכשיו העניין הוא כזה סבתא שלי ז"ל שהיה לה בית משלה שהיא חיה בו פנוי אין שם אף אחד שגר ריק מאדם והמשכנתא משולמת ע"י שכירות בחלק האחורי של הבית ככה שזה רק חשבון חשמל ומים שהוא ממש לא הרבה פו אני מאוד רוצה לעבור לשם גם כדי להמשיך את המורשת של סבתי וגם בכדי שאוכל להיות לרשות עצמי בלי טובה של אף אחד.

אבל גם זה איני יכול מכיוון שהדוד עוצר אותי בטענה שאבי החתים את סבתי ז"ל על ההלוואה על הבית ונשאר מעל 30 אלף דולר לשלם ואבי לא משלם אותה.

מיותר לציין שאבי ואח שלו רבים על הבית של סבתי בגלל כסף ושהמשפחה של אבא שלי משפחה דפוקה שכל אחד יותר נוכל מהשני שכל אחד משלשת האחים" מחק" אחד את השני מהחיים שלו ואני מרגיש בכל הסיפור הזה של כולם כרגע תקוע באמצע ושמבית בארץ שהיה בו צעקות וקללות וריבים בלתי פוסקים+גירושים קשים אני עובר את זה מחדש במקום שהייתי אמור להיות רחוק מאוד תרתי משמע מכל זה ולחוות את כל הדברים האלה שוב כרגע+ זה שאני לבד ואין לי אף אחד שיתמוך בי המשפחה שלי בארץ והמשפחה שיש פה לא תומכת ומראה לי כתף "קרה" זה צובט אותי המון וכמעט שובר אותי כל פעם מחדש ואני תמיד חושב חיובי ואומר לעצמי שהכל יהיה טוב ושאני אסתדר ואמצא לזה פתרון.

הבית שאני נמצא בו כרגע עם המשפחה הזאת מאוד לא בריא ואני חייב למצוא לזה פתרון.

אשמח לייעןץ ולדעה שלכם בנושא אענה על כל שאלה שתשאלו אני יודע שלא רשמתי את כל הפרטים ואם יש שאלות אשמח לענות עליהם ולפרט יותר.

תודה רבה ושבוע טוב.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בית, שכנים ושותפים "

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות