שאלה 203026
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הגרושה שלי היסטרית ומתקשרת כל רגע שאני לוקח את הילד!

מאור בן 32 | כתב את השאלה ב-26/01/18 בשעה 21:24

הילד בן שנה. גרושתי עושה לי את המוות. לוקח אותו לכמה שעות היא מכינה 2 תיקים ענקיים כאילו אנחנו הולכים לשבוע. לוקח אותו ללילה היא מביאה לי את כל הבית. ומתעקשת לי שצריך הכל, בפועל היא דוחפת לשם הרבה שטויות שלא צריך אבל אין לי כוח להתווכח. מוצא את עצמי מסתובב עם תיקים תיקים ותיקים ענקיים כי אין לי כוח לריב איתה. היא תמיד חושבת שיכול להיות שיחסר לו משהו, משגעת אותי.

כשהוא איתי, היא מתקשרת כל רבע שעה. כל רבע שעה לשאול אם הוא בסדר. כאילו אני מרביץ לו או סתם טיפש. היא מתקשרת לוודא שהוא בסדר, ואז לשאול אם הוא בוכה, ואז לשאול אם הוא אכל, ואז לשאול אם החלפתי לו, ואז לשאול איפה אנחנו, ואז לתת לי כל מיני תיזכורים אידיוטיים ששמעתי אותם אלפי פעמים ואני זוכר כבר מזמן. למרוח לו משחה, לדאוג שהוא לא ישים שום דבר בפה, להיזהר, אני כבר לא יכול לשמוע אותה!!!!!!!!!!!!!!!! אני זוכר מתי הוא אמור לאכול ועדיין היא כל פעם מחדש תתקשר להזכיר לי, ואם אומר לה ביי נדבר אחר כך היא מתקשרת שוב אחרי כמה דקות.

ברור שלסנן ולא לענות לה, וכן חשבתי על זה, וכן עשיתי את זה, אבל הסצנה שקיבלתי אחרי כמה פעמים שעשיתי לא שווה את זה-!, התקשרה לאמא שלי, לאחותי, לאמא שלה, להגיד שאני לא עונה והיא דואגת. כשחזרתי היא הגיבה בבכי אימים וקיבלתי הרצאה של 90 דקות כמה זה מדאיג ואני לא יכול לעשות את זה, בכי היסטרי, לקחה לי את הילד כאילו אני איזה איש רשע שחטף אותו, אמרה שהיא תאיים להוריד לי את ההסדרי ראייה כי אני לא מעדכן מה עם הילד ו"נעלם" איתו וזה חסר אחריות..ואין לי כוח לסצנות האלה, אז אני פשוט עונה לה.

אתמול הוא קיבל מכה (באמת לא משהו רציני) ברגל, בכה בדיוק 3 שניות ונהיה לו פצע קטנטן, באמת לא משהו רציני, איך שהבאתי אותו היא כמו תמיד בחנה אותו מכף רגל ועד ראש וכשהיא ראתה את הרגל שלו היא התחילה לעשות דרמות ולבכות ולצרוח עליי איך אני לא משגיח עליו והוא קיבל כזאת מכה ברגל, היא גרמה לי להרגיש ממש ממש רע וממש אשם וחסר אחריות ושלוש שעות אחרי שהלכתי לא הפסקתי לחשוב שאולי אני באמת אבא חרא כי לא ראיתי שהוא קיבל מכה, אבל אמא שלי אומרת לא להתייחס אליה כי ילדים תמיד נופלים.

אני לא יודע מה לעשות איתה! היא ממש מגזימה. הבעיה שהיא לא מתנהגת ככה רק כלפיי. לפני כמה חודשים היינו בפגישה לגבי סיכום מסויים שהיינו צריכים לעשות ואמא שלה שמרה עליו, כשאמא שלה לא ענתה לה כמה פעמים היא התחילה להגיב בהיסטריה, להתקשר מהפלאפון שלי, להגיד שבטוח קרה משהו, היא אמרה קום בוא נחזור הביתה, עכשיו, העורכי דין באו סתם, היא אמרה שהיא לא יכולה לנהוג בעצמה כי היא בלחץ, היא גרמה לי כמעט לנהוג על 120 כדי לגלות בסוף שאמא שלה והילד פשוט נרדמו.

-יצאתי איתה במשך 6 שנים לפניי והיא ממש לא אישה חרדתית. אני לא יודע מה קרה לה כשזה נוגע אליו.
-חוץ מהעניין הזה היא באמת מטפלת בו בצורה יוצאת דופן כל הזמן מתייחסת אליו והוא תמיד נקי ומסודר ותמיד לבוש יפה וכשהוא איתה היא כל הזמן משחקת איתו ונמצאת איתו.

מה אפשר לעשות עם האישה הזאת שמוציאה אותי מהכלים.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (25) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות