זוגיותזוגיות היריון ולידההיריון ולידה הורות ומשפחההורות ומשפחה מתבגריםמתבגרים מהבקו"ם... ועד מתי?!מהבקו"ם... ועד מתי?! לימודים וסטודנטיםלימודים וסטודנטים עבודה וקריירהעבודה וקריירה חברים ואנשיםחברים ואנשים בית, שכנים ושותפים בית, שכנים ושותפים מה שעובר עליימה שעובר עליי שומרים על הגוףשומרים על הגוף פיננסי וכלכלהפיננסי וכלכלה תיירות ונופשתיירות ונופש בין הסדיניםבין הסדינים איגיAskאיגיAsk Safe SexSafe Sex
מתחם הייעוץ של איגי
 
שאלה 202085
אילוסטרציה אילוסטרציה
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

מדוכא מזה שרוב הישראלים שונאים הומואים... באמת הייתם רוצים לחיות בעולם כזה?

אנונימי בן 17 | כתב את השאלה ב-19/01/18 בשעה 22:06

שלום לכולם, אני תלמיד בכיתה י"א בן 17, ואני הומוסקסואל. לפני כמה שנים היה לי נורא קשה עם הנטייה המינית שלי והייתי מאוד אובדני בגלל זה, אבל היום אני כבר יותר חזק ודי שלם עם עצמי. אבל לפני כמה דקות קראתי כתבה (יותר נכון, תגובות לכתבה) שגרמו לי לחשוב שוב מחשבות אובדניות שלא חשבתי כבר שנים. אני מדבר על התגובות לכתבה הזאת:
https://news.walla.co.il/item/3127696

אודה לכם אם תיכנסו לכתבה ותסתכלו על התגובות. 99% מהתגובות הן תגובות שנאה חריפות מאוד נגד הומואים. יש כמה תגובות שזיעזעו אותי במיוחד, למשל: "מלקקי חורים מטונפים. איכססססס", "לא להתבייש ולאמר את האמת מול הפרצוף החולני שלהם . יצורים דוחים.", "כייף לשנוא אותם וכך צריך ."

כמעט כל התגובות הן בסגנון הזה. אני באמת לא מבין למה אנשים כל כך שונאים קבוצה שלמה של אנשים רק בגלל העדפתם המינית? אני עשיתי פעם משהו רע למישהו שיגיע לי שיתייחסו אליי ככה? אף פעם לא הטרדתי מינית או משהו, אני שומר על ההומואיות שלי בתור עניין שלי עם עצמי ולא מדבר עליו הרבה, אבל כל מה שאני מבקש זה להיות אזרח שווה זכויות. אז למה כתבה שבסך הכול מראה את רצונם של הומואים להיות אזרחים שווי זכויות גוררת אחריה תגובות שנאה כל כך בוטות וחריפות?

עצם העובדה שבקרב הישראלים יש קונצזוס כ"כ רחב לכך שהומואים הם חולים, סוטים, חיות (ועוד המון דברים שכתבו שם), גורם לי לתהות האם בכלל כדאי לחיות כשאני הומו, אם ממילא אסבול כל החיים משנאת חינם בלי שעשיתי שום דבר רע לאף אחד, רק על עצם היותי מי שאני.

שימו לב גם שכל תגובות השנאה קיבלו עשרות לייקים ובערך ~0 דיסלקיים, מה שמוכיח שזאת הדעה הרווחת בישראל. אני שואל אתכם ברצינות, ממש לא מתוך רצון לצומי או משהו: אם אתם הייתם שייכים לקהילה שרוב האנשים שונאים אותה ומחשיבים אותה ל"חיות", "סוטים", "חולים" וכדומה - האם באמת הייתם רוצים לחיות בעולם כזה? ואשמח אם תענו גם על הסקר.

תודה למי שקרא עד הסוף, מאוד מעריך את זה...

אם חבר טוב שלכם היה יוצא מהארון, האם הייתם מנתקים איתו קשר?

כן, הייתי מנתק/ת קשר
 
8
לא הייתי מנתק/ת קשר לגמרי, אבל הייתי מתרחק/ת ממנו
 
6
לא, הייתי מקבל/ת את זה לגמרי
 
197

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (22) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד מערוץ הייעוץ של איגי

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות