שאלה 201304
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הכרתי בחור מקסים, אבל אני קצת מהססת בגלל הסטטוס

מישהי בת 31 | כתבה את השאלה ב-12/01/18 בשעה 20:33

היי לכולם,
הכרתי בחור מקסים גרוש +2, שגם מבוגר ממני בעשור.
מעולם לא תכננתי לצאת עם מישהו בסטטוס כזה וגם לא עם הפער גילאים, אבל איכשהו כך יצא...
הבחור מקסים ומחזר בטירוף. האמת שיש לנו חיבור מעולה ואני מרגישה שהוא ממש רציני איתי, ובנוי למשהו חדש ורציני. כמובן שגם דיברנו על ילדים,
דבר שבחיים לא הייתי עושה עם רווק בתחילת קשר, אבל הייתי חייבת לדעת אם מבחינתו יש על מה לדבר או שהוא סגר את הבאסטה. והוא רוצה.
זתומרת לא כרגע, אבל זה גם בסדר מבחינתי, אני לא ממהרת כרגע.
הפחד שלי הוא מה יהיה אם וכאשר זה יתבשל לזוגיות עם ילדים? אני ישר חוששת על התסריטים הכי גרועים.. שיפלטו אותו מההייטק בשל גילו, ושלא יהיה לו כסף והוא יהיה חנוק ממזונות. או שהגרושה כל הזמן תגיד לילדים ללכת אליו בשביל כסף, כי הוא סיפר לי שהיא ניצלה אותו כלכלית ולא עבדה ממש כשהם היו יחד. ואז מה ישאר לו בשביל המשפחה החדשה שלו? ואני ממש לא איתו בגלל הכסף, להיפך - אני במצב כלכלי יותר טוב ממנו, אני גם עובדת בהייטק רק שלי אין מזונות על הראש.. ותמיד יצאתי עם בחורים רווקים צעירים כמוני.. היו לי אופציות יותר טובות ועדיין יש לי, כביכול, על הנייר.. אבל הוא גורם לי להרגיש משהו..
ואיך הוא יצטרך להחליט בין המשפחה החדשה לראשונה? כי בטוח יהיו התנגשויות לפעמים.. ואיך זה יסתדר מבחינת הבנים שלו - אני אמורה להיות אמא שנייה שלהם? אני לא יודעת אם אני בנויה לזה.. כלומר אני אוהבת ילדים ובתור ילדה לבת גרושים ועם אבא זבל בטירוף, אני הכי רגישה למצב הזה, אבל זה מפחיד אותי.
חוץ מזה, אני ממש רוצה לתת לזה צ'אנס, הוא ממש מקסים ויש בו הרבה תכונות שאני רוצה בגבר. אנחנו גם מתאימים בכ"כ הרבה פרמטרים.. תחומי עניין, השקפות לחיים ויש לנו שיחות מעולות. אפילו עכשיו שאני כותבת אליו, אני מתחילה להרגיש משהו... יש רק בעיה נוספת איתו, הוא מאוד מנסה לרצות אותי ולא דומיננטי כמו שאני רגילה בגברים, אבל אולי יהיה אפשר לעבוד על זה בהמשך..

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות