שאלה 201248
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

למה אני לא מצליחה להשתלב בחברה האמריקאית? האמרקיאים אפילו לא נותנים לי צ'אנס

זרה בת 20 | כתבה את השאלה ב-12/01/18 בשעה 15:58

שלום Askpeople,

בגיל 17 עברתי לגור בארצות הברית, והלכתי ישר לקולג' ולעבוד.בהתחלה הכל היה מצויין, חשבתי יהיו לי חברים ואני ארגיש שייכת למקום ולחברה, היו לי תקוות...
אך ככל שהזמן עבר (שנתיים), שום דבר לא השתנה, אף אחד לא רצה להיות חבר שלי.
זרקתי את הלימודים כמה פעמים בגלל דיכאון קשה ופיטרו אותי מהעבודה והפסדתי הרבה מאוד כסף, לא יצאתי מהבית במשך שמונה חודשים עקב הדיכאון תקופה מסויימת, אבל בסופו של דבר חזרתי ללמוד בקולג' שוב פעם.

לא משנה כמה אני מנסה, אנשים פשוט לא רוצים להיות בקשר איתי מחוץ לכיתה. אני לומדת עכשיו באוניבסיטה קטנה ודיי גרועה והאנשים פה לא הכי איכותיים, לפני זה למדתי באוניברסיטה ענקית בין הטובות בארה"ב (כמו בסרטים) אך לא הצלחתי למשוך את הלימודים שמה, היו שם המון אנשים שונים מכל העולם ואפילו ישראלים, והצלחתי להתיידד שם אפילו קצת אך בגלל שזרקתי באמצע את הלימודים, אף אחד לא נשאר איתי בקשר...

כבר שנתיים וחצי אני לבד ואין לי פה אף חבר או חברה, אפילו שיניתי מסלול טלפון לכזה בלי שיחות כי כל חודש היו לי 0 דקות משומשות. כל יום נגמר בבכי, אני בחוב גדול בגלל הלימודים היקרים ובגלל הפשלה שקרתה לי, כל ההישראלים שעוברים לארצות הברית משגשגים כאן וטוב להם- ורק אני מטומטמת שנכשלה בהכל.

אני לומדת ביולוגיה וכימיה על מנת להמשיך ללימודי רפואה והלחץ נוראי במיוחד מצד המשפחה שלי שמפחדת שאזרוק עוד פעם את הלימודים. אני כבר לא יודעת מה אני רוצה, לא רוצה כלום, לא אכפת לי כל כך מכסף או משכורת גבוהה, אני לא צריכה הרבה. כל מה שעושה לי שמח זה לצאת עם חברה לטייל בפארק ובטבע ולפרוק, כמו שנהגתי לעשות בישראל- אבל כאן אין לי אף אחד כבר כמה שנים.

האמרקיאים אפילו לא נותנים לי צ'אנס, גם האנגלית שלי לא בשמיים אבל כן יכולים להבין אותי ואני מבינה את הרוב אבל ישר שומעים מבטא כזה כבד. בין עצמם הם יכולים לדבר שעות! ואיתי אין כלום על מה לדבר... שאלתי מספר אנשים מהלימודים אם הם רוצים לנסוע לטייל ביחד, וכל פעם תירוץ אחר אז הפסקתי כי הרגשתי שאני מעצבנת אותם ופשוט מורידה את עצמי.

תעזרו בבקשה.

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (4) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מצבים ואנשים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות