שאלה 201133
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

איפה אני יכולה להשיג עזרה מקצועית בחינם?

דנית בת 20 | כתבה את השאלה ב-12/01/18 בשעה 10:01

לפני שנה ביקשתי מהעירייה להתחיל שיחות עם עובדת סוציאלית,הביאו לי עובדת סוציאלית באמת נחמדה,שאמרה לי שהם מקימים עכשיו פרוייקט שעוזר לנערים בגיל שלי וכדאי לי ממש להצטרף היא אמרה לי שהיא תסביר לי מה זה הפרוייקט הזה ואז אני יחליט אם אני רוצה או לא רוצה ואם לא נמשיך בשיחות של אחד על אחד אני והיא,אז היא סיפרה לי ואני החלטתי שאני לא רוצה כי אני מעדיפה עזרה של אחד על אחד ולא לספר את הבעיות שלי מול 20 ילדים שאני לא יודעת מי הם (וסביר להניח שאת רובם אני מכירה כי זה רק של מי שגר בחדרה ואני גרה פה מאז שנולדתי) אוקיי. המפגשים המשיכו אבל היא לא הפסיקה לנסות לשכנע אותי ללכת לפרוייקט ולא עזבה וכל בעיה שהצגתי בפניה נגמרה בפתרון של בפרוייקט יעזרו לך בזה ולא רק זה אני מרגישה שמאז שאני אצלה המצב רוח שלי ירד ממש היא נתנה לי פתרונות שרק עשו לי רע ממש שינו אותי אני הבן אדם הכי חיובי בעולם ואני לא מפסיקה לתקוף אנשים חברות שלי אמרו לי שהם לא מכירות אותי שאני נהייתי שטן . בואו נחזור לנושא בסוף ראיתי שכל פגישה מסתכמת בזה שאני צריכה להיכנס לפרוייקט ושם יעזרו לי ונכנעתי הסכמתי להכנס בלת ברירה לפרוייקט כי פחדתי שיפסיקו לי את השיחות האישיות.
הגעתי פעם ראשונה לפרוייקט וגיליתי שהקבוצה מורכבת מאנשים עם בעיות של פיגור שכלי ואנשים עם בעיות שמיעה (שדרך אגב ממש אין לי בעיה איתם להפך אני תמיד אוהבת אותם אני חושבת שהם האנשים הכי טובים ונחמדים) ולי אין שום בעיה כזאת או אחרת ברוך ה' אני לא כזאת אני לא מבינה למה הכניסו אותי לשם.
אני לא מבינה איך נותנים למטומטמת כזאת להיות עובדת סוציאלית היא אמורה לעזור ולא לעשות רק רע ?
והכי חשוב אני רוצה לעזוב אותה אבל אני כן רוצה לקבל עזרה ותמיכה מקצועית לפחות לצאת מהמצב שהיא הכניסה אותי אליו. אני רוצה מישהי לדבר איתה.
איפה אני יכולה לקבל את העזרה הזאת בחינם?
כי אני לומדת ואין לי כל כך כסף

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "משוחררים!"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות