0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

האם גברים שאינם דתיים/מסורתיים, עדיין היו מעוניינים באופן כללי בבחורה, רווקה שהיא בעצם בתולה?

Shir בת 25 | כתבה את השאלה ב-11/01/18 בשעה 12:32

שלום רב לכולם ! קודם כל, רציתי לומר תודה לקיומו של אתר זה. דבר נפלא שאני בטוחה עוזר ללא מעט אנשים ביום יום, אם לא כבר סביב השעון.

אני בחורה בת 25, בתולה, רווקה שאף פעם לא הייתה במערכת יחסים רצינית. וכן, זה כולל גם מערכת יחסים "לא רציניות" כפי שאנשים נוהגים לכלול ולחשוב עליהם. למען האמת, אני לא גדלתי בארץ וגרתי 10 שנים בחו"ל; שמתי לב שדבר זה עורר בי פיצול לא קטן באישיות מבחינת הזהות שלי. אף פעם לא הרגשתי מחוברת 100% לגברים בארץ, ועד היום אני עדיין בהרגשה שהחיבור לא יכול באמת לקרות בצורה אוטנית. אני כמובן מסוגלת לנהל שיחה, מאוד מאוד חברותית ויודעת איך "להתנהג". אני לא בחורה אסקסואלית ויש לי צרכים משלי שכמובן קשה לספק...זה לא קל להישאר בתולה 25 שנה אני מודעת.

מה שמפריע לי הוא, שאני לא מרגישה בליבי שיש בחורים חילונים שהיו מעוניינים בבחורות כמוני. ואני לא אומרת את זה כדבר רע כי הרי בסופו של יום, לכל אחד יש זכות להימשך ולרצות משהו מסוים בבת הזוג שלו, לכל אחד יש את הטעם שלו ואני מכבדת את זה...גם אם זה כולל בנות שהן בעצם לא בתולות.

אבל למען האמת, אני באמת יד על הלב לא בחורה דתיה או שומרת מסורת א-ב-ל אני כן רוחנית בתוך תוכי. אני לא שומרת צניעות כמו בחורה דתיה, ואני לובשת מכנסיים אבל אני לא חושפת רגליים או לובשת חצאיות קצרות (לא לובשת חצאיות כלל למען האמת) והחזה תמיד מכוסה; פשוט לא הולכת עם מחשוף. זה פשוט מי שאני רוצה להקרין מבחוץ ואין לזה באמת סיבה דתית אלא פשוט שאני בחורה יותר צנועה לגילי ואני שלמה עם זה.

אני שמתי שכשאשר אנשים מנסים להעייץ, תמיד שואלים "איזה גבר את רוצה". וכשאני חושבת עמוק בתוכי, ומנסה לחשוב על המצב שלי - הייתי רוצה גבר שהיה מחכה עד הניושאין בשביל סקס עימי. האם זה מסיבה דתית? ממש, ממש לא. אבל, כמובן שאם זה מתקיים - אדרבה, זה לא יזיק לכבד את חוקי הדת מבחינה הזאת ואני מעריכה כל אחת ואחד שבוחרת או בוחר כך !

פשוט, כל כך קשה לי כי אני לא מוצאת אנשים כמוני שברצונם לשמור על בתולים עד אחרי החתונה. אני יודעת שאני לא נמצאת בצד המועדף של הקהילה הדתית כי הרי אני לא דתיה או אפילו מסורתית - אז ברור לי שאין לי "סיכוי" למצוא גבר שהיה מעוניין לשמור על הבתולין עד אחרי החתונה, אם אני בעצמי לא שייכת למגזר הנ"ל.

מצד שני, באמת שאין לי בעיה לצאת עם גברים חילונים אבל...הנה זהו בדיוק הבעיה - אני לא "מתאימה" כי אני בתולה ואף אחד לא באמת נראה שהוא רוצה כזאת, ויותר מזה - מי יחכה לבחורה בשביל סקס אם זה לא מבוסס על סיבה דתית, נכון?!

בנוסף לכך, באמת שאין לי בעיה לצאת עם בחור שהוא לא יהודי, למשל נוצרי - מתוך ניסיון שלי במה שאני מנסה לקלוט מבחוץ, נראה שיש קהילות לא קטנות (לא יודעת אם בארץ, אני מתכוונת מחו"ל) של בחורים ששומרים על עצמם אבל תכנית הם לא יהודים. זה מתוך כבוד עצמי וסיבה דתית אבל אלו אנשים מאוד מודרנייים ואני נמשכת לבחורים כאלו (דומה מאוד לבחור האחרון בסיפור - רק שהוא יהודי); רק שקשה לי מאוד למצוא גברים כאלו בארץ ויותר זה, נראה כאילו אין (הכוונה ללא דתיים או מסורתיים שגם מעוניינים לשמור על סקס עד אחרי החתונה).

אם הייתי רוצה לבסס את הסיבה שלי, ל-מ-ה אני רוצה לשמור את בתולין עד החתונה - זה כי אני מכבדת את הגוף שלי ומרגישה שזה הדבר הנכון בשבילי. עם כל הדחפים שלי אני לוקחת את המיניות שלי והאינטימיות שלי כדבר מאוד גדול אני רוצה לכבד ולטפח אותו. אני לא רוצה להיות עגבנייה בשוק שכל אחד ממשש אותה. חוץ מזה, כמו שציינתי אף פעם לא הייתי במערכת יחסים, לצערי גברים כאן בארץ לא מעוניינים בי משום מה למרות שאני עושה מאמצים רבים על מנת להיות ליידי כמה שאפשר ולכבד את עצמי ולנסות להיות בן אדם טוב כמה שאפשר.

אני חייבת להודות שהייתי ב-2 מערכות יחסים שהיו נקראים באנגלית "Long distance relationship" שהיו אמורים להיתפתח ליותר (להכיר את הבחור בחיים) אך לצערי שניהם הסתיימו בכך שהבחורים נפרדו ממני. אחד נמשך במשך 10 שנים של חברות שעברה להתאהבות מאוד, מאוד עמוקה ועד היום ליבי שבור על כך, והבחור השני לאחרונה נפרד ממני וזאת הייתה "מערכית יחסים" של בערך 9 חודשים.

מה היה משותף ל-2 הגברים? שניהם היו אמריקאים. אחד יהודי והשני לא. הרגשתי חיבור כל כך חזק, דבר שנראה על פניו שקשה להשיג בארץ באופן אישי עבורי בלבד.

אני מרגישה שאני יכולה להיות "חברמנית" בסופו של יום, לצחוק, להבין את ההומר השראלי ולהיות הכי הכי פתוחה בעולם ולזרוק בדיבור...אבל זה לא מי שאני. אני חושבת באנגלית ובעברית, האישיות שלי באמת מורכבת משניהם ולמרות שהיה לי חיבור עמוק עם הבחורים הללו, שניהם לא היו דוברי עברית ושמתי לב שגם זה קצת חסר...כי הרי אני חיה כמעט 15 שנה בארץ וגם זה הפך להיות חלק מהחיים שלי.

בעולם אידיאלי, הייתי שמחה להכיר גבר שדובר את שני השפות ושיש לו ניסיון חיים שבו הוא היה חי בחו"ל - לפחות על מנת להרגיש חיבור מצד מישהו אחר על כל המאבק האישיותי והזהות שקיים אצלי.

מה שבאמת כואב לי הוא, שאני בחיים לא הייתי בדייט, בחיים לא הציעו לי דייט כאן כארץ. לא התנשקתי עם בחור אף פעם. אפילו לא החזקתי ידיים עם בחור. וככל שהשנים עוברות, נהיה לי עצוב בלב כי אני סך הכל בחורה שגם רוצה אהבה ולחוות את הדברים הקטנים והמיוחדים האלו בחיים.

אני מרגישה שביום יום, לא משנה כמה אני מתאמצת וכמה שאני נשארתי אוטנתית לעצמי - או כמה שאני מנסה להשקיע ולהיות מטופחת ונחמדה ולנסות להיות בן אדם כלפי כולם, אני מרגישה שהגברים פשוט לא רואים אותי, ואפילו לא מתקרבים עלי להגיד שלום. וכמובן שמי שלא מעוניין בי, לא מתקרב ולא מכיר אותי ואני מרגישה לא מספיק טובה בסופו של יום בשל כך, לצערי.

אני כבר לא יודעת מה אני עושה לא נכון ונוצרה אצלי בדידות ענקית בעיקר בנושא זה.
אני פשוט שואלת אם העניין הבתולי הוא באמת כל כך משמעותי כי אני לא רוצה לשנות את עצמי אבל מצד שני רואה איפה אני "נמצאת" ביחס לחברה - הדתיים והמסורתיים לא היו מעוניינים בי כי אני לא שייכת למזגר, אבל מצד שני גם החילוניים לא מעויינים בי כי אני "לא נותנת"....אני מקווה שאתם מבינים כמה אני כל כך בודדה וריקה עם כל זה כי לא משנה מה, נראה שאני לא מספיק טובה לאף אחד !

אשמח לשמוע מה דעתם וכיצד להמשיך הלאה,
תודה רבה מעומק ליבי לכל מי שלקח את הזמן וקרא הכל !
3>3>3>

שאלה לגברים - האם היית יוצא עם בחורה שהיא רווקה + בתולה?

כן
 
78
לא
 
14

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (14) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "בין הסדינים"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות