0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הסתירה את העגלה כשראתה אותי. יכול להיות שזה הילד שלי או שאני הוזה?

נאור בן 27 | כתב את השאלה ב-07/01/18 בשעה 17:07

יצאתי עם מישהי שנה,במשך השנה הזו קיימנו יחסים לא מוגנים על שיטת הלגמור בחוץ,כשנפרדנו באותו חודש היא התחילה לצאת עם מישהו אחר ואז שמעתי שהיא בהריון ואיחלתי לה בהצלחה והמשכתי הלאה..
באמצע ההריון שלה הם גם התחתנו, אתמול עברתי עם חבר במרכז קניות שהוא רצה לקנות בו משהו וראיתי אותה ואת אמא שלה, איך שהם ראו אותי הם נכנסו ללחץ התינוק היה בעגלה ואמא שלה ישר לקחה סדין או חיתול (???) וכיסתה את העגלה איך שהתקדמתי אליהם!!! שאלתי אותה מה קורה ומה עם בעלה, ובאופן כללי איך החיים ושמתי לב ששתיהם היו בלחץ ועל קוצים לעוף משם..שאלתי אותה אם אפשר לראות את הילד סתם מתוך סקרנות ואני דיי אוהב לראות תינוקות ואמא שלה ישר נעמדה מולי ואמרה "למה אתה רוצה לראות אותו?!?!?!" אז אמרתי לה שאני לא מבין מה הלחץ שלהן אבל טוב...ואז היא ענתה לא אנחנו מפחדות מעין הרע..(התינוק כבר אמור להיות בן 7 חודשים לפי החישוב שלי ולא בן יומיים), בכל מקרה חזרתי לחבר שלי בזמן שהעיניים שלהן עוקבות אחרינו ואחרי שהוא קנה מה שהוא רצה לקנות נכנסנו לאוטו כשהעיניים שלהן עדיין מתצפתות עליי, סיפרתי לו את הנ"ל שנעשה והוא ואני התחלנו לצחוק על זה שפעם חשבנו שהתינוק הוא בכלל ממני, ואז הוא אמר שהוא חיי ללכת לראות איך הוא נראה. בנתיים הם ישבו בבית קפה שהיה במתחם, הוא אמר שהוא "ישחק" אותה נכנס לבית קפה, ואז הוא יציץ כשהוא יעבור, כאיך שהלכתי הם הורידו את מה שהם תלו מהעגלה והוא עבר ונכנס לתוך הבית קפה, וחזר להגיד לי שהתינוק ממש מזכיר אותי (שזה מה שחשדנו מההתחלה), יש לי עיניים ירוקות ולילד שלה יש גם, לבעלה יש עיניים שחורות ולה יש עיניים חומות, אבל לאמא שלה יש עיניים בהירות (לא ירוקות), פשוט חום דבש, לאבא יש חום, אבל אולי למישהו מהמשפחה של בעלה יש את הגן הירוק אנערף..חזרנו שנינו בהיסטריה לבית שלי והתחלנו לפתוח ולדפדף באלבומים כשהייתי תינוק וחבר שלי אמר שהוא ממש דומה לי

אני לא בחור שסובל מפרנויה או הזיות ואני בריא בנפשי100%!!
אני אציין שמלכתחילה אחרי שעזבתי אותה ושמעתי שהיא בהריון רציתי לשאול אם היא יודעת בוודאות שזה מהחבר שהיא יצאה איתו אבל בסוף ויתרתי כי אמרתי שאם היה לה חשד כנראה שהיא הייתה רוצה שנעשה בדיקת אבהות וכשהיא לא ביקשה הספק הזה דעך, אבל הלחץ הזה שלה ושל אמא שלה לא להראות לי את התינוק וגם העיניים שלו שממש מזכירות את שלי מבהילות אותי, למרות שהיא בחורה שפויה ונורמלית וקשה לי להאמין שהיא תעשה דבר כזה בכלל...גם האמא דיי נורמלית קשה לי להאמין שתשתף איתה פעולה

אני צריך ללכת לדבר איתה? לא לדבר? היא בכלל נשואה ולא בא לי שבעלה יחשוב מה אני קשור, או שחלילה יחשוב שאני רוצה לחזור אליה, יש לי חברה ואני לא מעוניין לחזור.... ואם לפנות אליה מה להגיד לה? שחבר שלי הציץ וראה את הילד? תעזרו לי בבקשה!

עדכון מנאור, שואל השאלה 2018-01-12 16:33:56

אז ככה הכרתי מישהו שמכיר מישהו ואיכשהו הצלחתי להוציא את כל התורים שהיו לה לרופא נשים, גם את התור הראשון... יש לי את התאריך של התור הראשון, זה עוזר במשהו? יש לי גם את האבחנות של הרופאים הבעיה שבשביל לחשב את זה אני צריך לדעת גם את הימים ששכבתי איתה ואת היום שנפרדנו, ואני לא זוכר בדיוק באיזה יום זה היה, יש למישהו רעיון?
שמור עדכון

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (17) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "היריון ולידה"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות