0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

יכול להיות שהגלולות גורמות לחצ'קונים?

אנונימית בת 20 | כתבה את השאלה ב-31/12/17 בשעה 18:21

אני לוקחת גלולות יאז כבר כמה חודשים.
בחודש שעבר סבלתי משינויים מוזרים, הלכתי לרופא נשים והוא אמר לי להפסיק את החפיסה באמצע, לחכות כמה ימים ואז להתחיל חדשה.
הבעיה שיוצאים לי מלא חצ'קונים באיזור של המצח התחתון בעיקר, מה שנראה לי מוזר כי לרוב גלולות אמורות להפחית חצ'קונים, וגם ככה אף פעם לא היו לי יותר מדי...
יש סיכוי שהגלולות גרמו לחוסר איזון הורמונלי בגוף ובגלל זה כל החצ'קונים?
חשוב לי לציין שאני לא משתמשת באיפור כבד (מייקאפ כמעט ולא) וכל יום מקפידה לשטוף את הפנים עם סבון פנים, וזה רק במצח. שאר הפנים חלקות...

יכול להיות שהחצ'קונים בגלל הגלולות?

כן, זה גרם לחוסר איזון
 
2
זה כנראה מחוסר היגיינה
 
1
זה לא קשור לגלות ויעבטר מעצמו
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (1) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות