שאלה 196662
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

הזנחתי את הקטע החברתי ועכשיו אני מרגישה שזה חסר לי, מה אפשר לעשות?

אנונימית בת 21 | כתבה את השאלה ב-07/12/17 בשעה 10:43

אהלן לכולם :)

אני כבר הרבה זמן באתר הזה רואה איך אנשים נותנים מזמנם ועוזרים לאנשים אחרים שזה נהדר :) עכשיו אני נמצאת בסיטואציות ואני ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי.

יש לי בעצם 2 דברים עיקריים שאני מתעסקת איתם, הראשון זה המחשבות שלי. אני לא אוהבת את עצמי יותר ממה שצריך אבל כל מה שאני חושבת עליו זה איך לשפר בי..., מה אני מרגישה..., מה אני צריכה לעשות.... אני אני ואני. אני לא מצליחה לחשוב על רעיונות, על דעות ועל מצב העולם והמדינה. לא מצליחה לחשוב על שום דבר שלא קשור אליי וזה מתסכל אותי כי אני רוצה לחשוב על דברים אחרים, זה מעניין אותי אבל אני מרגישה שיש לי מחסום במוח. אני לא מחשיבה את עצמי למישהי נרקיסיסיטית או משהו אבל קשה שלא לראות את זה ככה. יש מישהו שיודע מה אפשר לעשות כדי טיפה להפעיל את הראש ולצאת מהבועה הזאת? אני רק אציין שיצאתי מדיכאון ומשברים לא ממזמן, וגם שם חשבתי ככה. פעם היו לי כל מיני דעות ומחשבות עמוקות על דברים אבל היום אני פשוט מקבלת את כל מה שאני רואה ואפילו לא מצליחה לחשוב מעבר, אין לי שאלות וכל מידע שאני מקבלת אני חושבת עליו באופן הכי שטחי לכמה דקות וסאלמת.

הבעיה השנייה שלי זה עם חברים, כל התיכון הייתי עסוקה מאוד בללמוד כדי לקבל ציונים מספיק טובים לאוניברסיטה לפתח תחביבים וכו. ממש הזנחתי את הקטע החברתי אבל זה לא היה נורא כי זה לא ממש עניין אותי אז. אבל עכשיו אני התחלתי ללמוד לתואר ראשון והבנתי שכן אכפת לי מהקטע החברתי. הבעיה שאני לא ממש יודעת איך הוא עובד. אני לא יודעת לשמור על קשר, אני שוכחת לשלוח הודעות ולפעמים אפילו לדבר עם אנשים (יש מצב שזה קשור למחשבות של האני אני ואני) ואני הכי גרועה בוואטסאפ, אני לא יודעת מתי זה לגיטימי לשלוח למישהו הודעה או לדבר איתו וגם כשאני רוצה זה מרגיש לי מוזר. יש לי כזאת קבוצת חברים אבל אני בפינה, אנשים די נמנעים מלדבר איתי ואני לא מאשימה אותם כי אני מתנהגת מוזר ולא מצליחה לתקשר כמו בן אדם נורמלי. אני לא מצליחה "לזרום" כי אין לי מושג מה זה אומר לזרום... אני ממש דפוקה בקטע הזה.

אני אשמח אם מישהו שעבר דברים דומים יוכל לעזור לי או סתם כל מי שיכול שיזרוק לי עצה
תודה רבה :)

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (3) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "מה שעובר עליי"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות