שאלה 196627
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, ו-0 דרגו את העצות.

מערכת היחסים שלנו הפכה רעילה, והוא עושה לי מניפולציות אז חסמתי אותו. מרגישה אשמה

חסרת אונים בת 20 | כתבה את השאלה ב-06/12/17 בשעה 20:07

שלום רב,
אתן קצת רקע:
אני בזוגיות קרוב ל5 שנים,
אנחנו גרים יחד 4 שנים ובזמן האחרון חזרתי לבית הוריי.
באזור בארץ שבו אנו גרים משפחתי וחבריי קרובים אלי ואילו חבריו ומשפחתו מתגוררים בצד השני של הארץ (תכף תבינו למה אני מציינת זאת).

במהלך השנה האחרונה מערכת היחסים שלנו הפכה לרעילה, בעיקר עבורי
הייתה בחורה נוספת (הוא טוען לחפותו אבל קשה לי להאמין שבחורה שבחיים לא פגשתי או שמעתי עליה באה יום לאחר ריב בינינו לישון אצלנו בדירה בשביל לשחק טאקי ולהיות שם סתם), סלחתי, והיו עוד ועוד מקרים שריסקו אותי ואיכשהו המשכתי לסלוח.
כולם סביבי אומרים לי לברוח מהקשר הזה עוד ממזמן, ולא הקשבתי כי אני אהבתי ועדיין אוהבת אותו.
לאחרונה הקשר בינינו מחמיר עוד יותר והחלטתי לסיים את הקשר.
מתוך מקום של קושי ומודעות לסיטואציה הרגישה החלטתי לחסום אותו מכל מקום על מנת שלא יוכל ליצור איתי קשר.

הוא עקף זאת דרך חשבון פייסבוק והחל לשלוח הודעות ללא הרף, להטריד את ההורים שלי בטלפונים, להגיע לבית הורי כשאני לא נמצאת ולאיים שיפגע בעצמו.
התקשרתי אליו אתמול ושיתפתי אותו שגם לי קשה אבל אני לא מסוגלת, והוא אמר שהוא מבין ואני צודקת ושבאמת הקשר הזה לא פייר כלפי והוא לא מאשים אותי, לאחר מספר דקות עדכן אותי שהוא על הכביש שוכב מחכה שידרסו אותו, שבבית ממתינים לו כדורים ווודקה ויצאתי ב4 לפנות בוקר לדבר איתו. התחבקנו, בכינו, והוא הבטיח לי שלא יפגע בעצמו. היום המשכנו לדבר ועל פניו הכל היה בסדר, לא חזרנו אבל הבנתי שקשה לו ושלהבדיל ממני אין לו סביבה תומכת ואולי זה יקל אם כן אשאר בתמונה למרות שזה ממש מקשה עלי.
היום יצאתי והוא ביקש ממני שאתקשר כשאגיע הביתה, כשחזרתי ודיברנו עדכן אותי ששתה 10 כדורים עם וודקה, החבר הכי טוב שלו לא ענה, את ההורים שלו לא רציתי להלחיץ והם בצד השני של המדינה וחוץ מלהפריע להם אין בזה טעם והזמנתי אמבולנס, האמבולנס החליטו לצרף את המשטרה והגיעו לדירתו.

החבר הכי טוב שלו חזר אלי, עידכנתי אותו בפרטים (וגם הוא גר רחוק) וביקשתי שישים אליו לב כי עליי זה כבר גדול,
ואז התחלתי לקבל מסכת הודעות ש"כל הכבוד לי" בציניות שהזמנתי מדא ומשטרה, והוא התחיל להאשים ולהגיד שכל זה בשבילי, עבורי ולכבודי ומתוך אהבה וביקש שאתקשר שוב.
אני לא מסוגלת להמשיך את הקשר הזה, אני מרגישה שגם כשניסיתי לצאת ממנו והייתה לי סיבה מאוד טובה לעשות את זה הוא רודף אותי ומתעלל בי נפשית ועושה לי מניפולציות. מד"א והמשטרה הלכו, ואם באמת היה עושה את זה כנראה שהוא היה בבית חולים עובר שטיפת קיבה ולא מדבר איתי מהסלון שלו. הוא טרח לשלוח לי תמונה של חבילת נורופן ריקה עם בקבוק וודקה ריק שחס וחלילה לא אאמין לו.
חסמתי אותו גם מהחשבון הזה של הפייסבוק. אין לו שום דרך ליצור איתי יותר קשר ואני אוכלת את עצמי על זה שאולי אני לא צריכה לחסום וכן צריכה לדבר, אבל מצד שני הוא צריך לקחת אחריות על המעשים שלו ולהפסיק להתעלל בי כך נפשית ולהעביר אותי את כל זה, יש לי עוד דאגות, אני עובדת מצאת החמה עד צאת הנשמה וסטודנטית והוא פשוט מערער אותי וכל האיומים האלה על התאבדויות וכו מוציאים אותי מדעתי. אני אוהבת אותו אבל אני על סף להשתגע.
אנא עזרו, אם כבר קראתם עד פה, מה אני צריכה לעשות? האם התחושת אשמה שלי מוצדקת?

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה

עצות הגולשים (5) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "זוגיות"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות