שאלה 196583
 
הזמן
 
דווח
 
נהל
  0 אנשים צפו, 0 כתבו עצות, 0 השתתפו בסקר ו-0 דרגו את העצות.

הגיוני שתהיה החמרה באקנה אחרי לקיחת גלולות?

אנונימית בת 16 | כתבה את השאלה ב-07/12/17 בשעה 20:03

בת 16, סובלת כבר יותר מ3 שנים מאקנה שתמיד היה בינוני, אך בשנה האחרונה החמיר ממש.
התחלתי לקחת גלולות אסטל לפני שבוע,כדי לטפל בפצעים (ראקוטן לא בא בחשבון), ורציתי לשאול האם הגיוני שתהיה החמרה בפצעים??
הפנים ממש במצב רע, הכול אדום ונפוח ונראה אפילו יותר גרוע ממה שהיה.
אשמח לשמוע חוות דעת וגם חוויות שהיו לנשים שלקחו את הכדור.
מתי אני אראה שיפור בפנים??
תודה רבה

מה לעשות?

תמשיכי לקחת את הגלולה, לוקח לזה זמן
 
7
תפסיקי לקחת את הגלולה
 
0
תנסי להחליף גלולה
 
0

אצלנו, כל אחד יכול להוסיף עצה... גם מבלי להירשם!
אבל אנו ממליצים לך להירשם למערכת המייעצים
ההרשמה קצרה וללא שום תשלום.

אז, בשביל מה להירשם?

כתיבת עצות בקלות ובמהירות
מעקב אחר הדירוגים שהתקבלו לעצות שלך
מעקב אחר העצות שכתבת והתגובות שהתקבלו
ניהול התראות חכמות לתכנים שכתבת ושתרצה לעקוב אחריהם
ללא צורך בכתיבת פרטייך האישיים בהוספת עצות ותגובות

הוספת עצה ללא הרשמה
כשזה מגיע לבריאות... העצות שלנו יכולות לעזור, אבל לא מחליפות ייעוץ רפואי

עצות הגולשים (2) כיצד להציג? מהאהודות מהפחות אהודות מהחדשות

  • בטעינה...

עוד ממדור "שומרים על הגוף"

חדשות במדור
אקראיות במדור

השאלות הנצפות היום במדור

היום
השבוע
החודש

עכשיו ב-AskPeople

עוררו עניין
חדשות